top of page

One Piece 1110: Bölümden Neler Beklenmeli?

One Piece 1110'da Beş Büyük'ün tümü Luffy ile savaşmak için Egghead'e gelir.  • One Piece 1110. Bölüm: Luffy, zorlu bir savaş için Gelişmiş Fatih'in Haki'sini kullanarak Beş Büyük'le yüzleşiyor.

  • Dorry ve Brogy, Luffy'ye katılarak Büyüklere karşı yaklaşan üçe beş savaş için destek sunuyor.

  • Luffy, mürettebat ve Vegapunk kaçarken geride kalması gereken stratejik bir Egghead kaçış planı düşünüyor.


One Piece 1110. bölüm , şu anda bu adadaki durumun ciddiyeti göz önüne alındığında, Egghead Adası yayının tamamında en çok beklenen bölümlerden biri olabilirŞu anda Egghead Adası Arkı, Luffy'nin şu anda Satürn'e karşı savaştığı ve Kizaru'nun devre dışı bırakıldığı doruk noktasına ulaştı.


Savaş artık daha da yoğun, özellikle de birkaç ilgi çekici kişinin de savaş alanına katılmasıyla. Hayranlar bundan sonra ne olacağını ve Oda'nın Luffy ve Hasır Şapka Korsan Mürettebatı için aynı anda nasıl bir yol izleyeceğini görmek konusunda inanılmaz heyecanlılar. One Piece 1110. bölüm inanılmaz derecede heyecan verici olacak ve kesinlikle beklemeye değecek.


Beş Büyük, Şeytan Meyvesi Formlarını AlıyorÖnceki bölümün sonuna doğru hayranlar Luffy'nin Satürn ve Kizaru'ya savaşta hakim olduğunu gördüler . Luffy bu formu alırken hem Kizaru'yu hem de Satürn'ü aynı anda durdurabilecek kadar güçlüydü. Kizaru ve Satürn'ün birlikte Deniz İmparatoru'ndan daha güçlü olduğunu söylemek abartı olmaz ve buna rağmen Luffy onlarla oynuyor ve onları uzakta tutuyor. Ne Kizaru ne de Satürn, savaş alanına tamamen hakim olan Luffy'den kurtulamıyor.


Aynı zamanda, önceki bölümde görüldüğü gibi Vegapunk'un duyurusu 10 dakika içinde gerçekleşecekti, bu da Beş Büyük'ün duyurunun yapılmasını engellemek için çaresiz olduğu anlamına geliyordu. Sonuç olarak Satürn kalan tüm Büyükleri Egghead'e çağırmayı başardı ve şimdi Luffy, bunların beşiyle birlikte karşı karşıya.


One Piece 1110. bölümün odaklanacağı ilk şey Beş Büyük'ün Şeytan Meyvesi formları olacak. Hayranlar Satürn'ün bir Ushi Oni olduğunu ve One Piece dünyasındaki en güçlü bireylerden biri olduğunu biliyor . Benzer şekilde diğer büyüklerin de canavarca dönüşümleri var ve büyük olasılıkla önümüzdeki bölümde Luffy'nin karşısına çıkacaklar. Satürn'ün bir düzine bölüm önce Egghead'de görünmek için çağırma çemberini kullandığında hemen şeytani formuna büründüğü göz önüne alındığında, diğer Büyüklerin de Şeytan Meyvesi formlarını alacaklarını varsaymak mantıklı olacaktır. Bu nedenle, One Piece 1110. bölüm kesinlikle inanılmaz olacak çünkü bu Büyüklerin Şeytan Meyvesi dönüşümüne odaklanacak ve hayranlara onların derinlerde gerçekte hangi formlara sahip olduklarına dair bir fikir verecek.


Luffy Beş Büyük'e KarşıOne Piece 1110. bölüm kesinlikle Luffy'nin Beş Büyük'e karşı mücadelesine odaklanacak. Önceki bölümde Luffy, Satürn ve Kizaru'ya karşı mücadelede hakimiyet kuruyordu ve Luffy'nin Beş Büyük'ten birini, hatta ikisini geride tutması beklenirken, beş Büyük'ün hepsini aynı anda ele geçirmek onun kolaylıkla yapamayacağı bir şeydi. Yine de Luffy, ne kadar güçlü olursa olsun, büyük olasılıkla onlara karşı savaşmaya çalışacak ve güçlerini sonuna kadar kullanmaya çalışacaktır. Hayranlar kesinlikle Luffy'nin sahip olduğu maksimum güçleri kullanmaya çalıştığını görecekler. Bu, Luffy'nin sonunda Gelişmiş Fatih'in Haki'sini savaşta kullanmaya başlayacağı anlamına geliyor ve bu, gücün pek sık kullanmadığı bir yönü.


Bu gücü kullanmak Beş Büyük'e zarar vermenin anahtarını bile taşıyabilir. Daha önce de görüldüğü gibi Luffy ne yaparsa yapsın Satürn'e zarar veremezdi. Tüm saldırıları çok güçlüdür ve hatta fiziksel güç veya Şeytan Meyvesi yeteneği açısından Satürn'ü bile geride bırakır. Ancak tüm bunlara rağmen ne yaparsa yapsın Yaşlı'yı şaşırtmıyor. Bu, Satürn'ün sınırsız yenilenmeye sahip olduğu anlamına gelir, ancak bunun kesinlikle bir yolu olması gerekir. Belki de kırılmanın sırrı Fatih'in Haki İnfüzyon tekniğidir.


Dorry ve Brogy Savaşa KatılıyorLuffy büyük ihtimalle Beş Büyük'ün hepsine karşı aynı anda mücadele etmekte zorlanacak. Bu, hikayenin bu noktasında hayranların kabul etmesi gereken yadsınamaz bir gerçektir. Luffy için Beş Büyük'ün hepsini aynı anda ele almak mümkün değil. Aslında One Piece'teki hiçbir karakter aynı anda Beş Büyük'ün hepsiyle yüzleşip savaşı kazanmayı bekleyemez. Bu mantıksız beklentiler Luffy'ye de yüklenmemeli. Bu nedenle, One Piece 1110. bölüm kesinlikle Luffy'nin bu dövüşte bir miktar destek aldığını görecek çünkü aksi takdirde şu anda dahil olduğu dövüşü kazanmasının kesinlikle hiçbir yolu yok.


Bu amaçla hayranlar, Dorry ve Brogy formundaki desteğin şu anda yolda olduğunu biliyorlar ve bu iki devin büyük ihtimalle Beş Büyüklere karşı Luffy'ye yardım edecek gibi görüneceğini biliyoruz. Elbette Sanji de Luffy'den çok uzakta değil ancak şu anda elinde Vegapunk var ve Büyükler'e karşı savaşa katılmak için ondan vazgeçemez. Sanji'nin önce Vegapunk'u kararlaştırılan buluşma noktasına bırakması ve ardından savaşa geri dönmesi mantıklı olacaktır. Şimdilik bu pek olası görünmüyor, bu da muhtemelen One Piece 1110'un 1110. bölümünde Luffy'nin alacağı ana desteğin Dorry ve Borgy olacağı anlamına geliyor. Bununla birlikte üçe karşı beşlik bir savaş başlayacak. Büyük olasılıkla Egghead'de başlayacak, Dorry ve Brogy'nin o kadar da güçlü olmadığı göz önüne alındığında, gelgitler hala Beş Büyük'ün lehine.


Egghead Kaçış Planı Devam EdiyorŞu anda Egghead'de işler inanılmaz derecede vahim görünüyor ve Luffy'nin tek başına herkesi alt etmesi inanılmaz derecede zor. Bu nedenle, Luffy'nin şu anda yapabileceği en iyi şey Egghead'de geride kalarak mürettebatın ve Vegapunk'un kaçmasına izin vermektir. Luffy büyük ihtimalle hikayenin ilerleyen bölümlerinde buna karar verecek. Dorry ve Brogy büyük olasılıkla onunla birlikte geride kalacak ve bu arada Dev Korsanların kaptanı Oimo ve Kashi'den başkası olmayacak. Hasır Şapka Korsanları'nın Egghead'i Luffy'siz bırakmak zorunda kalma ihtimali çok yüksek, Luffy gemiye geri dönmeye karar verirse tüm Büyükler kaçınılmaz olarak herkese saldıracak ve bu da can kaybına yol açacak.


Bu güçlü canavarları uzak tutmak için Luffy'nin geride kalması gerekiyor ve Dorry ve Brogy büyük ihtimalle ona bunu yaparken yardımcı olacak. Bu nedenle hayranlar, Luffy'nin grubuna acele etmeleri ve onsuz bir kaçış için hazırlık yapmaları yönünde bir emir verdiğini görebilirler ki bu, şu anda içinde bulundukları zor koşullar göz önüne alındığında mantıklı olacaktır.


One Piece Viz Media üzerinden okunabilir. Seri, Shonen Jump ve Manga Plus uygulaması üzerinden hayranlar tarafından resmi ve ücretsiz olarak okunabilecek . One Piece'in bir sonraki bölümü olan One Piece 1110'un yayın tarihi 17 Mart 2024 olarak belirlendi.


68 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page