top of page

One Piece 1109: Bölümden Neler Beklenmeli?

Luffy, One Piece 1109'da hem Satürn'e hem de Kizaru'ya karşı çıkıyor.  • Vegapunk'un One Piece 1109. bölümünde dünyaya vereceği mesaj muhtemelen kritik Poneglyph bilgilerini ortaya çıkaracak.

  • Gelecek bölümde Vegapunk'un kaderi etrafında spekülasyonlar var; hayatta mı kalacak yoksa sonunu mu karşılayacak?

  • Luffy, kritik bir savaşta Kizaru ve Satürn'le karşı karşıya gelir ve yayın sona ermesi için zemin hazırlar.


Hayranlar One Piece 1109. bölümü sabırsızlıkla bekliyorlar ve bunun için de pek çok doğru sebep var. Görünen o ki Egghead Adası yayının yavaş yavaş sonuna yaklaştığı görülüyor ve şu anda yay her zamankinden daha yoğun. Önceki bölümde hayranlar, Vegapunk karakterinin kaderiyle ilgili bazı inanılmaz gelişmeleri ve tabii ki Luffy ile aynı zamanda Kizaru ve Satürn ikilisi arasında ufukta görünen inanılmaz savaşı görme şansına sahip oldular.


Tüm bunlar muhtemelen One Piece 1109. bölümde ele alınacak ve hayranlar, hikayenin devam ederken hangi yöne gideceğini görmek konusunda inanılmaz heyecanlılar.


Vegapunk'un Dünyaya MesajıOne Piece 1109. bölüm söz konusu olduğunda hayranların en büyük sorularından biri açıkça Vegapunk'un mesajının ne olacağıdır. Önceki bölümde Vegapunk, Amiral Kizaru'nun ölümcül saldırısına maruz kalıyordu. Bu saldırı ölümcül oldu ve Vegapunk'u sersemletti. Vegapunk taşınmayı şiddetle protesto etse de Sanji yine de kaptanının emrini yerine getirdi ve onu adanın kenarına götürdü. Ancak yolda Vegapunk histerik bir şekilde gülmeye başladı ve görünüşe bakılırsa ölüme yaklaşıyordu. Kalp atışları hızla yavaşlıyor ve aynı zamanda sanki dünyadaki son anıymış gibi davranmaya başlıyordu. İşte tam da bu sırada, One Piece 1109. bölümün muhtemelen detaylandıracağı ilginç bir şey oldu.


Vegapunk'un yüzü Punk Records'ta dev ekranda görünmeye başladı ve bundan sonra tüm dünyaya mesaj vermeye başladı. Bu mesaj muhtemelen sadece Egghead'dekileri hedef almıyor, aynı zamanda gezegenin her köşesindeki insanlara iletilecek ve beklendiği gibi bu kadar büyük bir mesaj olacak. Vegapunk kesinlikle çok ilginç bazı bilgileri ortaya çıkaracak. Mesajının tam olarak ne olacağına gelince, hayranlar muhtemelen zaten bunun farkındadır. Yayında daha önce açıklandığı gibi Vegapunk, Poneglyph'leri gizlice araştırıyor ve bu onun şu anda Dünya Hükümeti tarafından yakalanmasının en büyük nedenlerinden biri. Hiç şüphesiz elinde çok önemli bilgiler var ve Vegapunk'un son anlarında bu mesajı tüm dünyaya iletmesi kuvvetle muhtemel.


Poneglyph'leri araştırdığı süre boyunca öğrendiği her şey ve Saul'un Ohara'da kurtardığı şeylerden öğrendiklerinin büyük olasılıkla dünya insanları olduğu ortaya çıkacak ve bu olay kesinlikle her yerde büyük kaosa neden olacak, ister Büyük Dünya'da olsun. Hat veya dışarıda. Dünya Hükümeti'ne göre bu bilginin gizli tutulması ve Poneglifleri inceleyen herkesin idam edilmesi gerekiyor. Ancak şimdi Vegapunk sadece kendisi için ilginç bilgiler bulmakla kalmayacak, aynı zamanda bunu dünyadaki herkese iletecek ve bu kesinlikle çok büyük olacak. Vegapunk'un One Piece 1109. bölümde tüm dünyaya kanalize edebileceği bir diğer büyük şey de Nika hakkındaki gerçektir.


Hayranlar Nika'nın bir kez daha dünyaya indiğini biliyor ancak dünya insanları bunu henüz bilmiyor. Nika'nın kim olduğunun farkında bile olmayabilirler çünkü bu kişiyi yalnızca seçilmiş birkaç kişi biliyor. Hal böyle olunca bu bilgilerin One Piece 1109'da da kamuya açıklanabileceği belirtiliyor . OP 1109 bölümü dünyanın her yerinden insanları, en azından hikayede önemli bir bakış açısına sahip olanları sergileyebilir. Bu kişilerin daha sonra Vegapunk'un mesajına tepki verdikleri ve söylediği sözlere şaşkınlıklarını sergiledikleri görüldü.


Vegapunk'un Ölümü Tek Parça Olarak mı Gelecek?One Piece 1109. bölüm kesinlikle Vegapunk'un içinde bulunduğu tehlikeli duruma odaklanmaya devam edecek. Şu anda ölmedi ancak ölümün eşiğinde olduğunu inkar etmek zor. Bu nedenle hayranlar, gelecek OP 1109 bölümünde Vegapunk'un gerçek kaderini kesinlikle öğrenecekler .


Şu anda ölme ihtimali oldukça yüksek ancak henüz ölmemiş olması ve hala gerçekleştirmesi gereken birçok hayalinin olması, Vegapunk'un bu zorlu sınavdan çok iyi bir şekilde sağ çıkabileceğini gösteriyor. şu anda neredeyse ölü durumda.


Vegapunk karakterini çevreleyen çok fazla yarım kalmış iş var ve bu onun hayatta kalmasıyla ilgili bir umut vermeli. Ancak Oda, özellikle Lilith gibi diğer Vegapunk bedenlerinin hala hayatta olması nedeniyle Stella'nın ölümüyle hayranlarını şaşırtabilir. Vegapunk'un ana gövdesi ölse bile Lilith'in hayatta kalması hâlâ onun miras kalan iradesinin bir sembolü olacaktır ve bu kesinlikle akılda tutulması gereken ilginç bir şeydir. Ne olursa olsun hayranlar önümüzdeki bölümde Vegapunk'un yaşayıp yaşamayacağını kesinlikle öğrenecekler.


Luffy Satürn ve Kizaru'ya KarşıSon olarak, One Piece 1109. bölüm kesinlikle Egghead'in Fabrio aşamasında devam eden ilgi çekici bir savaşı sergileyecek. Önceki bölümde Luffy, hem Kizaru'yu hem de Satürn'ü aynı anda yakalayarak onları uzakta tuttu ve arkadaşlarına daha uzun süre zarar vermelerini engelledi. Artık Luffy'nin elinde çok daha büyük bir iş var. Eğer Hasır Şapka Korsanları bu lanetli adadan kaçacaksa, savaşta ikisiyle de mücadele etmesi ve galip gelmesi gerekiyor. Elbette bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır. Bununla birlikte, Luffy'nin bunu uzun süre tek başına yapması gerekmeyebilir. Hayranlar Luffy'nin bu inanılmaz görevi tek başına üstlendiğini ve aynı zamanda Aziz Satürn ve Kizaru ile savaştığını görebilirler . Ancak daha sonra takviye kuvvetlerinin de ona katılması muhtemeldir. Luffy şimdilik Kizaru'yu büyük ölçüde yaraladı ve önümüzdeki bölümde de bunu yapmaya devam edecek. Bu arada Satürn uyanma konusunda aklını kaybetmiş gibi görünüyor, ancak ne olursa olsun Luffy tarafından da durduruluyor. Yakında Dorry ve Brogy şeklinde takviye kuvvetleri gelecek ve Luffy'ye bu savaşta yardım edecekler. Aynı zamanda, eğer Vegapunk ölürse ya da Giants'ın şu anda bulunduğu adanın sınırına güvenli bir şekilde teslim edilirse, o zaman Sanji potansiyel olarak kaptanını almak için savaşa geri dönebilir.


Her şey önümüzdeki birkaç bölümde Egghead'de büyük bir savaşın yaşanacağına işaret ediyor ve bundan sonra hikaye resmen sona eriyor. Egghead artık son birkaç bölümde ve hayranlar her bir bölümünden büyük keyif aldı. Tek parça 1109. bölüm büyük olasılıkla Egghead Adası yayının son aşamasının başlaması için zemin hazırlayacak ve umarız tüm okuyucuların beklentilerini karşılayacaktır.


One Piece Viz Media üzerinden okunabilir. Seri, Shonen Jump ve Manga Plus uygulaması üzerinden hayranlar tarafından resmi ve ücretsiz olarak okunabilecek . One Piece'in bir sonraki bölümü olan One Piece 1109'un yayın tarihi 3 Mart 2024 olarak belirlendi.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page