top of page

Nightingale: Ham Bölge Portalı Nasıl Oluşturulur

Zamanı gelince Nightingale oyuncuları, bu hayatta kalma oyununda daha kolay dolaşabilmelerine yardımcı olmak için kendi Ham Bölge Portallarını oluşturabilecekler.Nightingale gibi bir hayatta kalma oyununda işlerin gerçekten ilerlemesi biraz zaman alır , çünkü oyuncuların yönetecek tüm farklı sistemler ve kaynaklar konusunda hız kazanmaları gerekecektir. Maceranın kritik bileşeni, her biri kendi tehlikeleri, ödülleri ve yaşanacak maceraları olan çeşitli diyarlardan ve biyomlardan geçme yeteneğidir.


Başlangıçta oyuncuların, Nightingale'in işbirliği özelliğini kullanarak tek başlarına veya başkalarıyla birlikte diğer diyarlara gitmek için geçmiş uygarlıkların geride bıraktığı portalları kullanmaları gerekecek . Ancak oyuncular oyunun derinlerine indikçe, kendi ulaşım araçlarını inşa etme fırsatıyla birlikte onlara daha fazla esneklik sağlanıyor. Nightingale'de kendi Ham Bölge Portalını oluşturma yöntemini arayan oyuncular bu kılavuzu takip etmelidir.


Nightingale'de Ham Bölge Portalını İnşa Etmek


Nightingale'de ilerlemeye yardımcı olabilecek diğer birçok önemli yapı gibi , oyuncuların da ilerlemeyi düşünmeden önce gerekli planı ele geçirmeleri gerekiyor. Ham Portal Bölgesi planı, birkaç ana görevi tamamladıktan sonra Puck tarafından verilen bir ödüldür .


Antik Orman Bölgesi'ne başarılı bir şekilde girdikten ve NPC Aurelio ile buluştuktan sonra, denemelerini tamamlayın; bu denemeler, bir Fae Kulesi'nin ölçeklendirilmesi ve zirvedeki Senkron Lotus'un elde edilmesiyle sona erer . Kampına geri dönün, görevi teslim edin; Puck hem ödül hem de uyarıyla birlikte ortaya çıkacak. Artık Ham Portal Bölgesi planı sizin elinizde.


Bunu oluşturmak için gereken kaynaklar şunlardır:


  • 1 x Senkron Lotus

  • 10 x Kereste

  • 7 x Külçe

  • 3 x Tel


Nightingale'de Ham Bölge Portalını KullanmakYapı esasen mevcut bir portala geri dönme ihtiyacının yerini alıyor ve üsse yakın olması sayesinde yeni maceralar için çok daha iyi durumdasınız. Dahası, oyuncular Fae Kuleleri veya Harabelerde daha fazla Senkronize Nilüfer bulduktan sonra katlar oluşturabilir ve Nightingale'in Diyar Kartlarından daha fazlasını üretmeye gerek kalmadan portalın belirli Diyar kombinasyonlarını hedef almasını sağlayabilirler .


Bu şekilde, herhangi bir kaynağın veya düşmanın güvenilir bir şekilde bulunabildiğinden emin olabilirsiniz; tek yapmanız gereken üsse geri dönüp geçmek için doğru portalı bulmak olacaktır.


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page