top of page

Nightingale Dişli Gücü Nasıl Artırılır

Nightingale'deki tehlikelere yenik düşmeyin, hayatta kalma oyununun daha zorlu zorluklarının üstesinden gelmek için donanım gücünüzü artırdığınızdan emin olun.Nightingale'de prosedürel olarak oluşturulan çeşitli alemlerde bulunacak çok sayıda tehlike vardır , bu da hayatta kalma oyununun oyuncuları her zaman şaşırtmaya hazır olmasını sağlar. Biyomlardan toplanabilecek farklı materyallerin ötesinde, çeşitli düşmanlar da oyuncuların maceralarını erken bitirmeye çalışacak.


Hayatta kalmanın tek yolu karşılık vermektir ve oyuncuların elinde bunu yapabilecek çok sayıda silah bulunmaktadır. Ancak Nightingale'de Apex yaratıkları gibi daha zorlu düşmanlarla mücadele etmek için oyuncunun teçhizat puanının da yeterince iyi bir seviyede olması gerekir. Bu kılavuz size Nightingale'de vites puanını nasıl artıracağınızı gösterecek .


Nightingale'de Gear Puanı Nasıl Hesaplanıyor?

Nightingale'de teçhizat puanının hesaplanma şekli, oyuncunun herhangi bir zamanda sahip olduğu ekipman çeşitlerini kullanmaktır . Bu içerir:


  • Ana silah /alet

  • Başlık

  • Ceket/ekipman

  • Sırt çantası/pelerin/panço

  • Gömlek

  • Pantolon

  • Eldivenler

  • bot ayakkabı


Bu sekiz ekipman öğesinin kombinasyonu son ekipman puanınızı belirleyeceğinden, ekipmanınızı mümkün olan en kısa sürede geliştirmeniz mantıklı olacaktır.


Nightingale'de Donanım Puanı Nasıl Artırılır


Oyuncuları ayağa kaldırmak için üretilebilecek yeni teçhizat öğelerinin ilk partisinden sonra, teçhizat puanını artırmak için bir sonraki büyük şans, Essence Trader'lardan satın alınabilecek Basit Yükseltme Tezgahı planını elde etmektir. Elinizdeki planla, dört Kereste, iki Külçe ve üç İpten oluşan gerekli malzemeleri toplayın ve tamamlanmış Basit Yükseltme Tezgahını üsse güvenli bir yere yerleştirin.Nesneyle etkileşime geçtiğinizde oyuncuların geliştirmek istedikleri donanım öğesini seçmelerine olanak tanıyan bir menü açılacaktır. Öğeye bağlı olarak, değişen miktarda Essence gerektirecek ve bu da gelişmiş niteliklere ve istatistiklere dönüşecek. Eşyanın nadirliği de iyileştirilecek ve nadir seviyeden itibaren daha güçlü güçlendirmeler için infüzyon yuvaları da mevcut olacak.


Oyuncular yeni donanımlar üretmeye ve bunları geliştirmeye devam ettikçe, donanım puanları kademeli olarak artacak ve böylece Nightingale dünyasının kapılarını daha da açacak daha zorlu mücadeleleri ve görevleri üstlenmeleri mümkün olacak .


1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commenti