top of page

Nightingale Balık Nasıl Yakalanır

Balık, Nightingale'in hayatta kalma odaklı dünyasında yakalanacak önemli bir yiyecek kaynağıdır, ancak bir sonraki yemeğinizde kullanmak için belirli bir öğeyi hazırlamanız gerekir.Birçok hayatta kalma oyununda olduğu gibi Nightingale'de de karakterinizin açlığını bastıracak yemekler hazırlamanız için çeşitli su kaynaklarında balık yakalama yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli yollar vardır. Balık avlamak, vahşi doğada dolaşırken çaresizce ihtiyaç duyabileceğiniz yiyecekleri toplamak için çok önemli olabilir. Yalnızca birkaç ortak malzemeyle belirli bir alet oluşturduğunuzda balık tutmaya başlayabilirsiniz.


Nightingale'in ortak dünya rol oyunu, maceranız sırasında diğer oyuncularla yollarınızın kesişmesine neden olabilir. Bu kişiler, arkadaşınız olsun ya da olmasın, onlarla tanıştığınızda siz balık tutmazken balık tutma yeteneğine sahip olabilirler. Karşılaştığınız dost canlısı gezginlerle iletişim kurmak, balık tutmayı öğrenme ihtiyacınızı kısa süreliğine ortadan kaldırabilir ancak bu kalıcı bir çözüm değildir.


Bülbül'de Yemek Nasıl Balık TutulurNightingale'de basit bir tezgah gerektiren basit bir olta yapana kadar balık tutmaya başlayamazsınız . Eşyanın tarifine sahip olmak için Basit Olta planlarını da satın almalısınız , ancak doğru planları yalnızca Essence Trader NPC'sinden alabilirsiniz . Planları aldıktan sonra, Basit bir Olta oluşturmak için 1 Tahta Paketi , 2 Hayvan Lifi ve 1 Kemik gerektiğini fark edeceksiniz .


Tahta Demetleri düşmüş ağaçlardan ve diğer bitki örtüsünden toplanan basit malzemeler olsa da tarifteki diğer iki öğeyi bulmak daha zordur. Nightingale'de dünyanız için seçilen biyom kartına bağlı olarak tehlikeli hayvanlarla veya savaşması daha kolay olanlarla karşılaşabilirsiniz. Hayvan Lifi ve Kemiği, farklı yaban hayatıyla etkileşime girerken vahşi doğada öldürdüğünüz yaratıklardan oyulmuşlardır.


Her malzemeye sahip olduğunuzda, kolayca Basit Olta yapabilir ve onu bulduğunuz su kütlesine atabilirsiniz. Yeminizi bir şey alır almaz, balığa karşı bir mini oyuna girmek için oltanızı atmak için kullanılan girişin aynısına basabilirsiniz. Bülbül'ün bu eşsiz özelliği, balıkla aranızda, onu yakalamak için balığın kırmızı sağlık çubuğunu tüketmeniz gereken bir çekişmeyle başlar .


Balığın kancadan çıkmasını önlemek için oltanızdaki gerilimi korumanız gerekir , ancak dengeyi korumak karakterinizin Dayanıklılığına büyük miktarda mal olur. Zaman zaman cast butonuna basarak gergi çubuğunu mümkün olduğunca ortaya yakın tutun . Sonunda balıklar tüm sağlığını kaybedecek ve Bülbül'de akşam yemeği için pişirebileceğiniz bir hayvan yakalayacaksınız .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page