top of page

Nicki Minaj'ın Call of Duty: Warzone'a Geldiği Zaman

Call of Duty'nin popüler rapçi Nicki Minaj ile yakın işbirliği, hip hop'un 50. yılını kutlayan 5. Sezon kutlamalarının bir parçası olarak neredeyse yaklaşıyor.

Call of Duty: Modern Warfare 2ve Warzone'da Nicki Minaj'ın gelişini heyecanla bekleyen hayranlar daha fazla beklemek zorunda kalmayacak. Call of Duty: Modern Warfare 2 , kampanya karakteri Phillip Graves'in şaşırtıcı geri dönüşünü gören ve Punta Mar ve Strike'da iki yeni 6v6 haritayı tanıtan beşinci sezonuna girdi. Bu yılın yakında çıkacak olan Modern Warfare 3'teki bir kampanya görevinin heyecan verici yeni oynanış özetinin Gamescom Açılış Gecesi Canlı'sında tanıtılmasıyla, Call of Duty hayranlarının önümüzdeki aylarda sabırsızlıkla bekleyeceği çok şey var.Call of Duty, diğer büyük medya markalarıyla yapılan eğlenceli işbirliklerine yabancı değil. Yalnızca bu yıl , Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone ile kesişen film ve TV dünyasından birçok yüksek profilli karakterin eklenmesine tanık olduk . Yılın başlarında Teenage Mutant Ninja Turtles'tan Shredder , oyunda bir operatör paketi olarak göründü ve daha geçen sezon, Amazon'un popüler The Boys TV dizisi Homelander, Starlight ve Black Noir'dan üç karakter de boy gösterdi. Bu sezon, hip hop'un 50. yılını kutlamanın bir parçası olarak Snoop Dogg, 2021'deki Call of Duty'ye dahil olmasının ardından ikinci ana hat Call of Duty görünümünü yaptı :Öncü .

Şimdi, Call of Duty'nin müzik türünün 50. yılını kutlamasının bir parçası olan üç hip hop efsanesinden ikincisi Nicki Minaj, oyunda ilk kez sahneye çıkacak. ModernWarzone, Twitter'da Rap Kraliçesi'nin Modern Warfare 2 ve Warzone için 24 Ağustos'ta Call of Duty'ye katılmaya hazırlandığını açıkladı . İlk kez bu ayın başındaki 5. Sezon bilgi dökümü sırasında ortaya çıkan oyun içi fotoğrafta Minaj, tamamen pembe renkte ve buna uygun pembe bir saldırı tüfeğiyle süslenmiş.

Hip hop yıldızı , filmin müziklerine katkıda bulunduğu, gişe rekorları kıran Barbie filmiyle olan işbirliğinden yeni çıktı . Kullandığı pembe silahta, bir şekilde Barbie logosuna benzeyen, stilize edilmiş "B" harfiyle başlayan bir kelime yer alıyor gibi görünüyor, ancak belirsiz. Barbie , Minaj'ın markasının ve kişiliğinin büyük bir parçası olsa da Call of Duty'nin tek bir operatörün parçası olarak iki farklı kuruluşla işbirliği yapması pek olası değil.

Minaj'ın paketinin içeriği hala bilinmemekle birlikte, ana görünüm, alternatif bir görünüm, üç silah planı, bir son hamle ve diğer bazı küçük öğeler dahil olmak üzere Snoop Dogg'un Shizzle'ın Dönüşü paketini takip edeceğini varsaymak yanlış olmaz. . Call of Duty'nin 50 yıllık hip-hop kutlamasını tamamlayan popüler rapçi 21 Savage, paketinin muhtemelen önümüzdeki birkaç hafta içinde çıkacak olan sezon ortası Reload'da piyasaya sürülmesi bekleniyor .

Call of Duty: Modern Warfare 2 artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için mevcut.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page