top of page

Netflix'in The Sandman 2. Sezonu Game of Thrones Oyuncusunu Önemli Bir Rolde Ekliyor

📝 ÖNEMLİ NOKTALAR

  • Sandman 2. Sezon, Game of Thrones dizisinin yıldızı Jack Gleeson'ın Puck rolüyle oyuncu kadrosunu genişletiyor.

  • Endless ailesinden Destiny, Delirium ve The Prodigal gibi yeni karakterler oyuna ekleniyor.

  • Netflix, The Sandman 2. Sezon'un yayın tarihini henüz açıklamadı.


The Dreaming'in sınırsız dünyasında, The Sandman 2. Sezon belirgin şekilde daha kalabalık hale geliyor. Dizinin ikinci sezonu için oyuncu kadrosunun büyümesiyle, Game of Thrones hayranları, yıldızlarından birinin önemli bir yeni rolde ilk kez sahneye çıkmasını heyecanla bekliyor ve bu, aktör için önemli bir spot ışığına dönüş anlamına geliyor.

Sandman serisi, merakla beklenen ikinci sezonu için prodüksiyona devam etti ve DC Comics uyarlamasının hayranları genişletilmiş bir oyuncu kadrosu bekleyebilir. Neil Gaiman'ın otuz yıldan uzun bir süre önce yayınlanan beğenilen grafik roman serisine dayanan Netflix orijinali, izleyicileri büyülemeye devam ediyor. Sandman 2. Sezon, Endless ailesinden Destiny, Delirium ve The Prodigal gibi önemli karakterleri tanıttıkça heyecan artıyor . Heyecana ek olarak Netflix, fantastik destanının bir sonraki bölümü için başka bir önemli oyuncu kadrosu duyurdu ve Game of Thrones hayranlarının yoğun ilgisini çekti.


Netflix yakın zamanda The Sandman'in merakla beklenen ikinci sezonunu süsleyecek bir dizi yeni yüzü tanıttı . Öne çıkan eklemeler arasında, HBO'nun Game of Thrones dizisinde Kral Joffrey Baratheon'ı canlandırdığı rezil rolüyle tanınan saygın Jack Gleeson yer alıyor . Gleeson'ın, "Peri Kralı Auberon'un soytarısı olarak hizmet eden kötü niyetli bir hobgoblin" olarak tanımlanan Puck rolünü üstleneceği doğrulandı. Puck ölümlülere hayranlık duyuyor ve onlarla kendi eğlencesi için dalga geçmekten başka bir şeyden hoşlanmıyor. Ayrıca Bir Yaz Gecesi Rüyası'ndaki Shakespeare'in Puck karakterine de ilham kaynağı oldu." Bu, 2014'te Game of Thrones'daki unutulmaz rolünden bu yana birkaç rol üstlenen Gleeson için spot ışıklarına önemli bir dönüşü işaret ediyor. Ayrıca Sex Education ve CBBC'nin The Famous Five dizilerinde rol aldı .

Gleeson, The Sandman'in yaklaşan sezonunda Ann Skelly'nin Nuala rolünde ve Douglas Booth'un ise Faerie sarayından kraliyet elçileri Clurucan rolünde yer aldığı yeni yüzlerin yer aldığı kadroya katılıyor. Yakın bağlarına rağmen Nuala, zevk peşinde koşan cesur bir haydut olan Clurucan'ın aksine sorumluluk sahibi kardeş olarak tasvir ediliyor. The Morning Show'dan tanınan Ruairi O'Connor, aşk hakkında acı gerçekleri öğrenen şair ve kahin Orpheus rolünü üstleniyor. Aquaman 2'den Indya Moore , uyanık dünyadaki destansı bir yolculukta kilit bir figür olan Wanda rolünde. The Great'ten Freddie Fox , büyüleyici ama tehlikeli derecede öngörülemez olarak tanımlanan yaramaz tanrı Loki'yi canlandırıyor ve The Witcher: Blood Origin'den tanınan Laurence O'Fuarain , iştahları ve ilahi çekiciyle bilinen bir tanrı olan Thor'u canlandırıyor. Ripper Street'ten Clive Russell , Ragnarök'ü engellemek için zorlu seçimlerle karşı karşıya kalan Loki'nin kardeşini canlandırıyor ve Steve Coogan, Endless'ın açık sözlü köpek arkadaşı Barnabas rolüyle topluluğu tamamlıyor. Esme Creed-Miles, Adrian Lester ve Barry Sloane gibi daha önce duyurulan oyuncu kadrosu üyeleriyle birlikte, yaklaşan sezon keşfedilecek yeni derinlikler vaat ediyor.


Dizi, tüm rüyaların ve kabusların bulunduğu mistik bir alem olan The Dreaming'in hükümdarı olan Sandman (Tom Sturridge tarafından canlandırılıyor) etrafında dönüyor . Bu güçlü kozmik varlık rüyalar alemini kontrol ediyor. Bir asırlık esaretten kurtulduktan sonra Dream, yokluğunun neden olduğu kaosu düzeltmek için çeşitli dünyalar ve zaman çizelgeleri arasında bir yolculuğa çıkar. Sandman'e kardeşleri - Ölüm, Arzu, Umutsuzluk ve diğerleri - topluca The Endless olarak bilinirler, kendi alanlarının kişileştirilmiş halidir. Geri dönen toplulukta Gwendoline Christie, Steven Fry, Jenna Coleman, Ferdinand Kingsley, Vanesu Samunyai, Sanjeev Bhaskar, Asim Chaudhry ve Razane Jammal yer alıyor.

Netflix, The Sandman 2. Sezonun yayın tarihini veya aralığını henüz duyurmadı .

0 görüntüleme0 yorum

Yorumlar


bottom of page