top of page

NBA 2K25 Kapak Sporcularını ve Çıkış Tarihini Açıkladı

📝ÖNEMLİ NOKTALAR

  • NBA 2K25 artık resmileşti ve 6 Eylül'de çıkış tarihi duyuruldu.

  • NBA 2K25'in kapak oyuncuları olarak Jayson Tatum, A'ja Wilson ve Vince Carter açıklandı.

  • Oyun dört versiyon halinde piyasaya sürülecek ve fiyatları 59,99 dolardan 149,99 dolara kadar değişecek.

NBA 2K25 resmi olarak duyuruldu ve 2K, oyunun 6 Eylül'de piyasaya sürüleceğini doğruladı. Yayıncı ayrıca bir sonraki NBA 2K girişinin sürümlerini, kapak sporcularını ve ilk oynanış bilgilerini ve diğer ayrıntıları açıkladı.

Geçtiğimiz yıl, NBA efsanesi Kobe Bryant, NBA 2K24'ün kapak sporcusuydu ve oyunun Kobe Bryant ve Black Mamba Sürümlerinin kapaklarını süslemişti. Bu arada, Sabrina Ionescu, basketbol simülasyonunun WNBA Sürümünün kapak sporcusuydu.


Jayson Tatum, A'ja Wilson ve Vince Carter NBA 2K25 Kapak Sporcuları

2K bu sefer daha da fazla çeşitlilik seçti; Boston Celtics'in hüküm süren NBA Şampiyonu Jayson Tatum, NBA 2K25'in Standart Sürümünün kapak sporcusu olacak ve oyunun All-Star Sürümünün kapağını Las Vegas Aces'in A'ja Wilson'ıyla paylaşacak. Üst üste WNBA Şampiyonu ve iki kez WNBA MVP'si olan oyuncu, oyunun WNBA Sürümünün kapağında da yer alacak. Son olarak, NBA efsanesi Vince Carter, NBA 2K25 Hall of Fame Sürümünün kapak sporcusu olacak.

Tüm NBA 2K25 Sürümleri

Baskı

Sporcu(lar)ı Kapsa

Fiyat

Platformlar

Notlar

Standart Sürüm

Jayson Tatum

59,99 ABD Doları (Değişim) / 69,99 ABD Doları

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Switch


WNBA Sürümü

Ah, Wilson

69,99 ABD doları

PS5, Xbox Serisi X/S

GameStop ABD ve Kanada'ya özel; yalnızca fiziksel

All-Star Sürümü

Jayson Tatum, A'ja Wilson

99,99 ABD doları

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Switch


Şöhretler Müzesi Sürümü

Vince Carter

149,99 ABD doları

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

6-8 Eylül tarihleri ​​arasında mevcuttur

NBA ve WNBA'in oyunun All-Star Edition'ının küresel çift kapağı, NBA 2K serisi için bir ilk . 2K, basketbolun genel popülaritesinin büyümesini kutlamak amacıyla Jayson Tatum ve A'ja Wilson'ın aynı kapağı paylaşmasını seçtiğini söylüyor. NBA 2K25'in fiyatı, platforma ve sürüme bağlı olarak 59,99 ila 149,99 dolar arasında olacak. All-Star Edition, 100.000 Sanal Para Birimi (VC) jetonu ve Oyuncu, Ayakkabı ve Ametist Koç kartları gibi çok çeşitli MyTEAM içeriği içerecek. Devralma, Beceri ve Gatorade Takviyeleri de dik fiyatlı paketin bir parçası olacak, Jayson Tatum'ın kapak forması ve Elektrikli Kaykay Görünümü ve diğer kozmetikler de öyle. All-Star Edition ayrıca 12 aylık NBA League Pass aboneliğiyle birlikte gelecek.

Yaklaşan oyun, NBA 2K MyNBA modunu altıncı bir çağın eklenmesiyle genişletecek , ancak bu özel yenilik Switch, PS4 ve Xbox One'da mevcut olmayacak. Aynısı, mevcut nesil konsola özel olduğu doğrulanan NBA 2K25 çok oyunculu çapraz oyun işlevi için de geçerli. 2K ayrıca, PS5, Xbox Series X/S ve belirli PC yapılandırmaları tarafından desteklenecek olan tescilli ProPLAY teknolojisinin yeni ve geliştirilmiş sürümüyle desteklenen benzeri görülmemiş derecede gerçekçi animasyonlar sunmayı da vaat ediyor.

Yayıncının bahsettiği son nesil iyileştirmelerden biri yepyeni bir Mahalle şehri. Önceki girişte olduğu gibi, bu NBA 2K25 konumu oyunculara görevleri tamamlama ve çeşitli ödüller kazanma şansı sunacak.

1 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page