top of page

My Hero Academia'nın Asistanı Zaten Popüler Olan Shonen Jump Mangasını Başlatıyor

Eskiden My Hero Academia'da çalışan Rin Matsui, Shonen Jump'ta yeni bir korku serisine başladı ve şimdiden izleyici kazanıyor.  • Rin Matsui'nin yeni korku shonen mangası Dear Anemone , büyüleyici sanat tarzı ve ilgi çekici konusuyla hayranların ilgisini çekiyor.

  • Manga Plus'ta üst sıralara tırmanan bu seri, tıpkı Shonen Jump'taki Kagurabachi gibi , mutlaka okunması gereken bir kitap olma potansiyeline sahip .

  • My Hero Academia'nın eski asistanı Rin Matsui'nin Sevgili Anemone'u, benzersiz ilhamlar ve görsellerle heyecan verici bir yolculuk vaat ediyor.


Shonen Jump yeni bir manga olan Dear Anemone'u serileştirmeye başladı ve bu manga My Hero Academia'nın eski asistanı Rin Matsui'den geliyor. Dizi,Weekly Shonen Jump'ın12. sayısında çıkış yaptı ve şu ana kadar hayranlar bu yepyeni korku shonen'u hakkında yaygara koparıyor.


Sevgili Anemone, çıkışından önce Weekly Shonen Jump'ın kapak sayfasında sızdırılan görseller nedeniyle büyük ilgi gördü . Sanatın kalitesi birçok kişinin dikkatini çekti ve klasik bir "gözlerden uzak ada" korku ortamında geçen evrim hakkındaki bu hikaye etrafında heyecan yarattı .


Manga , Shonen Jump'ın uluslararası manga uygulaması Manga Plus'ta en popüler seriler sıralamasında üst sıralara yükseldi ve şu anda 50 binden fazla izlenme sayısına sahip. Blue Exorcist, Undead Unluck ve Blue Box gibi birçok popüler diziyi geride bıraktı .


Shonen Jump'ın Başka Bir Başarısı Olabilir

Sevgili Anemon, Rui Matsui tarafından yaratılmıştır.


İlk bölüm benzersiz gerçekçi sanat tarzıyla kendisini dergideki diğer serilerden farklılaştırdığı için bu heyecanı fazlasıyla hak etmiş görünüyor. Hikaye, bir askeri ekibin ortadan kaybolmasını araştırmak için diğer gönüllülerle birlikte Galápagos Adası'na gönderilen Gaku adında bir çocuğu konu alıyor. Ada, Charles Darwin tarafından evrimsel bir cennet olarak tanımlandı, çünkü burada yaşayan hayvanlar dünyadaki diğerlerinden bağımsız olarak evrimleşti. Bir virüsün yayılmasına ve yerel yaşam formlarını değiştirmesine neden olan bir patlama meydana geldiğinde felaket meydana gelir .


Sevgili Anemone, yakın zamanda Weekly Shonen Jump'ta yayınlanan bir başka dizi olan Kagurabachi ile karşılaştırmalar yaptı . Bununla birlikte, Sevgili Anemone , en azından MANGA Plus hakkındaki görüşler açısından Kagurabachi'nin erken dönemde elde ettiği başarıya hiç yakın değil , ancak Kagurabachi heyecanının açıkça söndüğünü belirtmekte fayda var, bu nedenle belki bu yeni seri daha yavaş ama daha istikrarlı bir başarı elde edebilir. . Şimdilik korku yönünün ve gerçekçi sanatının Dear Anemone'u dergideki diğer dizilerden ayırdığını söyleyebiliriz .


Rin Matsui , My Hero Academia'da Çalışırken Öğrenilen Dersleri İlk Serisine TaşıyorDiğer yaratıcıların asistanı olan birçok yazar harika mangalar yapmaya devam etti; bunların en önemlisi, Berserk'i yaratmadan önce George Morikawa'nın yanında Hajime No Ippo'da çalışan Kentaro Miura'ydı . Rin Matsui, dört adet tek çekimlik (hepsi Shueisha tarafından yayınlanmıştır) oluşturmanın yanı sıra, Kohei Horikoshi'nin asistanı olarak çalıştı ve Dear Anemone'un My Hero Academia'dan ilham aldığı açık ; bazı Matsui panelleri öğretmeninin çalışmalarına çok benziyor. Matsui'nin Kohei Horikoshi'nin kanatları altındaki günleri hiç şüphesiz verimli olacaktır, çünkü Dear Anemone'un Shonen Jump için yeni bir hit olma konusunda büyük bir potansiyeli var .


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires