top of page

My Hero Academia: Hideout Raid Arc'ın Açıklaması

Önemli bir olay örgüsü noktası olan bu yay, güçteki bir değişimi ve All Might'ın ezici kötülük karşısında dayanıklılığını ortaya koyuyor.  • Hideout Raid Arc, My Hero Academia'daki öğrenciler ve profesyonel kahramanlar arasında ekip çalışmasının ve sadakatin önemini ortaya koyuyor.

  • All Might'ın All For One ile olan savaşı, bir sonraki barış sembolü olarak meşalenin Izuku Midoriya'ya devredilmesini gösteriyor.

  • UA Lisesi, utanç verici olayların ve All Might'ın sırrının ortaya çıkmasının ardından öğrencinin güvenliğini sağlamak için değişiklikler uygular.


My Hero Academia'nın hayranların favorisi ve anime topluluğunun vazgeçilmezi olmaya devam ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz . Diğer tüm animeler gibi bu anime de farklı bölümlere ayrılmıştır ve her bölüm olay örgüsü açısından çok önemlidir. The Hideout Raid yayında ana karakterlerden bazıları, tehlike ne olursa olsun öğretmenlerini dinlemenin ve onların arkasından iş çevirmemenin önemini anlıyor. Ancak bazı kuralların çiğnenmesi veya kuralların esnetilmesi olmasaydı bu anime hayranlar için bu kadar yoğun ve büyüleyici olmazdı.


Hideout Raid Arc, hayranların Katsuki Bakugo'nun onu önemseyen ve onun için her şeyi riske atmaya hazır insanlar olduğunu öğrendiği yerdir . Bu bölümde All Might, göğsünde All Might olarak kariyerini büyük ölçüde etkileyen bir delik bıraktıktan altı yıl sonra bu dünyanın en büyük kötü adamıyla karşı karşıya geldi. Ayrıca bu yay My Hero Academia'nın dokuzuncu bölümüdür ve bu yay sırasında bir dizi önemli olay meydana gelmiştir.


Katsuki Bakugo Vs. Kötüler Birliği


Tüm Dünyanın Gördüğü Kötü Eğilimlere Sahip Bir KahramanKötü niyetliler Birliği'nin dikkatini çeken Katsuki, onu saflarına katmaya çalışırken kendini onların arasında bulur. Katsuki düşmanın inindeyken Ejiro Kirishima, Katuski'yi kurtarmak için yakın arkadaşlarını toplamaya çalışıyordu. Her ne kadar onlar için ne kadar tehlikeli olsa da, özellikle de öğretmenleri, yani yanlısı kahramanlar olmadan. Ejiro, Momo, Midoriya, Todoroki ve Tenya, Katsuki'yi kurtarmak için kılık değiştirmişler. Hastaneden taburcu olduktan birkaç saat sonra bu tehlikeli göreve çıkan Midoriya olmasaydı grup tamamlanmış olmazdı .


Öte yandan Katsuki, kötü adamlar birliğinin sözde saklandığı yere doğru ilerlerken, onu kolayca yönlendirebileceklerini düşünen düşmanları patlatırken, UA yanlısı kahramanlar ve öğretmenler de tüm dünyanın gördüğü gibi Katsuki için hasar kontrolü yapıyor. onu kötü adam potansiyeline sahip biri olarak gösteriyor ve etiketliyor. Kahramanlar All Might, Gran Torino ve Endeavour, gerçek saklanma yerindeki Katsuki'yi kurtarmaya gelirken geri kalanlar, Nomus ve öğrencilerin bulunduğu diğer saklanma yerine doğru yola çıkar. Villanlar Birliği, Katsuki'yi ve kendilerini diğer saklanma yerlerine yönlendirmeyi başardı ama şans eseri, yanlısı kahramanlar ve arkadaşları onu kurtarmayı umarak oradaydılar. All For One, Nomus'la birlikte ortaya çıkınca Ejiro ve ekibi Katsuki'yi kurtarmayı başarır ve yanlısı kahramanlar tehdidi etkisiz hale getirmek için ortaya çıkar. Öğrenciler, ekranlardan All Might ve All For One mücadelesini izlerken tehlikenin sıcaklığından uzaklaşıp diğer sivillerin arasına karışmayı başardılar.


Bakugo'yu Kurtarmak İçin Mücadele

Herkesin Gücüyle Hepimiz Birimiz İçin Arasındaki Son SavaşNomus, Kötü Adamlar Birliği'nin yaratımı ve askerleridir . Bu yaratıklar inanılmaz derecede güçlüdür ve birden fazla tuhaflığı barındırıp kontrol edecek şekilde tasarlanmışlardır, bu da onları yanlısı kahramanlar ve genel olarak toplum için tehlikeli bir tehdit haline getiriyor. Kahramanlar, daha güçlü birinin köşede gizlendiğinden ve büyük bir giriş yapmak için beklediğinden habersiz bu yaratıklarla savaşır ve o da sonunda bunu yapar. Terörün sembolü ve My Hero Academia'nın baş düşmanı All For One ortaya çıkıyor.


Hiçbir profesyonel kahraman All For One'ı yenmek için gereken yeterliliğe sahip değildir. All Might bir zamanlar değerli bir yarışmacıydı ama All For One'ın gövdesinde onu listeden düşüren bir delik vardı ve ne kadar çabalasa da güçlü kötü adamla boy ölçüşemez . Bu yanlısı kahramanlar tehditleri etkisiz hale getirmek için ellerinden geleni yaparken All For One, Best Jeanist'i yenerken hiç merhamet göstermiyor. Bu yayda hayranlar Hepimiz Birimiz İçin ve Birimiz Hepimiz İçin savaşını görebilecekler.


Limitinize Ulaştığınızı Hissediyorsanız Hangi Nedenle Yumruklarınızı Sıktığınızı Unutmayın!


Bu yay, All Might'ın sırrını tüm dünyaya ifşa ediyor çünkü onun eskisi kadar güçlü olmadığını ve onun imzası olan kaslarının tamamen kaybolduğunu görüyorlar. Haklı olarak All Might, tüm tuhaflığını kullanarak All For One'ı yenmeyi başardı ve resmi olarak All For One'ı yenme rolünü Izuku Midorya'ya devretti.


Sıradaki sensin.


Tüm Might'ın Sırrı Dünyaya Açığa Çıktı

Midoriya, Tüm Might'ın Mirasını Sürdürmek İçin Resmi Olarak Asayı AldıAll Might'ın bakımlı sırrı artık tüm dünyaya açık. Artık insanların değer verdiği ve kötülerin korktuğu barışın sembolü değil . Bu yeni gelişme birçok değişime öncülük ediyor, çünkü kötü adamlar artık çok korktukları All Might'ın düşmesinden bu yana mutlular. Artık All Might Japonya'nın 1 numaralı kahramanı olmadığına göre, unvanın listedeki bir sonraki kahraman olan Endeavour'a gitmesi gerekiyor. Bazı hayranlar Endeavour'un sevinçten zıplamasını beklerdi ama o, All Might'ı yenmeye layık olduğunu kanıtlamak için o kadar çok çalıştı ki bu unvanın ona ucuza teklif edilmesi büyük bir hakaret.


İzuku ise All Might'ın saltanatının sona ermesine üzülür ancak All Might'ın saltanatının sona ermesiyle yeni bir dönem başlar. Artık yeni çağ, All Might'ın Izuku Midoriya'yı barışın bir sonraki sembolü olması için öğrettiği ve eğittiği, Japonya'nın uzun süre korunmasız kalmamasını sağladığı ve topluma güven ve barışı yeniden aşıladığı dönemdir.


UA High Bazı Değişiklikler Yapıyor

Öğrencilerin Güvenliğini Sağlayacak Tedbirler AlınıyorVillians Birliği, yanlısı kahramanları utandırmayı başardı, ayrıca All Might'ın sırrının açığa çıkmasıyla birlikte halk, özellikle de UA Lisesi'nde çocukları olan ebeveynler, yanlısı kahramanlara eskisi kadar güvenmiyor. Toplumun gelecekteki kahramanlarını yetiştirmeye adanmış prestijli bir okul olan UA Lisesi, onların toplumdaki iyi konumlarını korumalarını sağlamak için proaktif olarak bazı yeni değişiklikler uyguluyor.


UA Lisesi yatılı okula geçmeye hazırlanırken , müdür Nezu, diğer öğretmenlerle birlikte öğrencilerinin ebeveynlerine, çocukları için hala iyi niyetli olduklarından emin olmak ve onları UA'nın yurduna bırakmaları konusunda kişisel olarak başvurmak için dışarı çıkar. All Might, Izuku'nun annesi Inko ile tanışır ve ona hitap eder. Başlangıçta, İzuku'nun güvenliğinden endişe duyduğu için aynı fikirde değildir, ancak All Might'ın, Izuku'yu korumak için hayatını kullanmaya yemin etmesinden ve Izuku yalvarıp davasını yaptıktan sonra, sonunda İzuku'yu yurda göndermeyi kabul eder. 1-A sınıfı öğrencilerimiz, kendilerini bekleyen savaşa hazırlanırken ve eğitim alırken yeni bir deneyim yaşamak için UA'da eşyalarıyla birlikte geri dönüyor.

2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page