top of page

My Hero Academia Bölüm 428 Önizlemesi: Yeni Nesil Adım Atıyor


  • My Hero Academia 428.bölümün yeni kahraman öğrencileri tanıtması, heyecan getirmesi ve dünyayı genişletmesi bekleniyor.

  • Önümüzdeki bölüm Deku, Bakugo ve Todoroki gibi ana karakterlerin gelecek nesli şekillendirecek sorumluluklarına odaklanabilir.

  • Hayranlar, My Hero Academia'daki yeni kahraman sıralamalarını öğrenmek için sabırsızlanıyorlar, çünkü değişiklikler liderlik tablosunu altüst edebilir.


My Hero Academia 427. bölüm yakın zamanda yayınlandı ve hikayeye kesinlikle çok heyecan verici bir ekleme oldu. Şu anda, hayranlar hikayenin resmi olarak sona ermesinden önce sadece bir avuç bölüm olduğunu biliyorlar. Yazarın son zamanlarda yayınladığı her bölüm sonuna kadar heyecan vericiydi ve aynı şey My Hero Academia 428. bölüm için de bekleniyor, ki bu da artık sadece birkaç gün uzakta.


Hayranlar sonsözü sevmeye başladı ve umarım Horikoshi, UA'daki yükselen yeni nesil Hero öğrencilerine daha fazla odaklanıldığı için yaklaşan bölümde bazı olağanüstü anlar sunacaktır . Yazarın hikayesini böylesine fantastik bir sonuca doğru inşa ettiğini görmek harika ve umarım hayranlar MHA'nın sonsözü devam ederken hikayede daha fazla heyecanın oluştuğunu göreceklerdir.


UA'daki Yeni İlk Yıllar

MHA 428, Hayranlara Yeni Kahraman Öğrenciler Tanıtabilir

My Hero Academia'nın son bölümü sadece Spinner'a ve Deku ile olan konuşmasına odaklanmıştı . Deku sonunda Shigaraki'ye verdiği sözü tuttu ve Spinner'a emanet edilen mesajı iletti. Elbette, Spinner bu mesajı duyduktan sonra her türlü duyguyu yaşadı ve hayranların bunu görmesi kesinlikle sevimliydi. Sonunda, Spinner yas tutmaktan başka bir şey yapamadı ve aynı zamanda, gelecek dünyadan ne beklemesi gerektiğini de biliyordu. My Hero Academia 428. bölümün devreye girdiği yer burası. UA'da yeni bir nesil Kahramanlar yükseliyor ve hayranlar kesinlikle MHA 428. bölümde bundan daha fazlasını görecekler. Önceki bölümün sonuna doğru, hayranlar Bakugo, Shoto ve diğerlerinin UA'daki yeni öğrencilerle tanıştığını gördüler. Şimdiye kadar, hayranlar hikayede bunlardan hiçbiriyle düzgün bir şekilde tanıştırılmadı, ancak bunun yaklaşan bölümde değişmesi muhtemel.


Deku, Bakugo ve Shoto Todoroki'nin birinci sınıfa gitmesi, yazarın büyük ihtimalle bazı yeni öğrencileri tanıtacağı ve en azından merak uyandırıcı olacakları anlamına geliyor. Hikayeye yeni eklenenler her zaman heyecan vericidir ve yazara dünyasını daha da genişletmesi için bir sebep verir. My Hero Academia 428. bölümde yeni idealleri ve hayalleri olan yeni karakterler tanıtılacak ve bu tüm hayranların görmesi için gerçekten büyüleyici.

Aynı zamanda bu, My Hero Academia'nın ana karakterlerinin kendi bilgeliklerini aktarmalarına ve gelecek nesli şekillendirmelerine de olanak tanır. Deku, Bakugo ve Shoto, hepsi de büyük Kahramanlar olacak olan günümüz çağının öğrencileridir. Ancak, sorumlulukları yalnızca dünyadaki insanlara değil, aynı zamanda dünyanın yükselen Kahramanlarına da karşıdır. Kendilerinden sonra gelenlerin onlardan öğrenmesi gerekir ve bu, Horikoshi'nin My Hero Academia dünyasının geleceğinin güvence altına alınmasını sağlamasının harika bir yoludur.


Geçmiş asla ölmez ve ben Tomura Şigaraki'nin hikayesini anlatacağım.

Sonuçta, hayranlar bir sonraki All For One'ın hemen köşede olabileceğini ve bir sonraki Shigaraki'nin yok etmeyi düşünebileceğini biliyorlar. Umarım, Kahramanlar çok geç olmadan yardım eli uzatırlar.


Kahramanların Sorumlulukları

Kahramanlar Olgunlaşmaya Başlıyor ve Daha Büyük Sorumluluklar Üstlenecekler

My Hero Academia 428. bölüm kesinlikle UA'daki yükselen öğrencilere odaklanacak, ancak bunun ötesinde, hayranlar hikayenin ana karakterlerin sorumlulukları gibi diğer yönlere de odaklandığını görebilirler. Şimdilik Deku, kahraman sorumluluklarından uzak duruyor , ancak bunu uzun süre yapamayabilir. Hikaye sona ermeden önce, hayranlar Deku'nun bir kez daha kahraman kıyafetini giyip kötüleri yakalamak ve barışı sağlamak için yola çıkmasını görmek isterlerdi. Sonuçta, All Might hikayenin başında Barış Sembolü olarak görüldüğünde yaptığı şey buydu. My Hero Academia sona ermeden önce, hayranlar Deku'nun tüm bunları yaptığını görmeyi umarlar ve umarım My Hero Academia 428. bölüm bu sonu sunar. Hayranlar ayrıca diğer öğrencilerin de bunu yapmasını isterlerdi. Bakugo ve Todoroki en güçlülerinden ikisi ve umarım bir şekilde katılırlar.


My Hero Academia'nın son bölümü genel olarak harikaydı, ancak kadın karakterlerden yoksundu. Bu nedenle, hayranlar yalnızca My Hero Academia'nın sonraki birkaç bölümünün Ochaco, Momo, Jiro, Ashido ve Eri gibi kadın karakterlere biraz daha ışık tutmasını umabilir ve umarım hayranlar yaklaşan My Hero Academia 428. bölümünde bundan daha fazlasını görebilirler.


Bunun dışında, hayranlar diğer okullardaki öğrencilerin de nasıl gittiğini görmeyi çok isterdi. Şimdiye kadar, epilogda görünmek için fazla şansları olmadı, ancak yazarın hikayenin sahip olduğu her gevşek ucu takdire şayan bir şekilde bağlaması göz önüne alındığında, hayranların onları önümüzdeki birkaç bölümde bir noktada göreceğinden emin olabilirsiniz. Horikoshi'nin hikayenin sonuyla bu kadar etkili ve uzun bir şekilde başa çıkması konusunda atladığı çok cesur bir adım. Genellikle, Shonen Jump'taki hikayeler son yaylarını hemen bitirir ve uygun bir epilog olmadan sonuca atlar. My Hero Academia tam tersini yaptı ve şu ana kadar bu hareketin büyük bir başarı olduğunu söylemek güvenlidir.


Yeni Kahraman Sıralamaları

Hayranlar My Hero Academia'daki Yeni Kahraman Sıralamalarını Öğrenmek İçin Çaresiz

Hayranların yaklaşan My Hero Academia 428. bölümünde genişletilmesini isteyeceği hikayenin bir diğer yönü de kahraman sıralamaları. Şu anda, hayranlar kahraman sıralamalarının zaman içinde nasıl değiştiğini bilmiyorlar. Hayranların bildiği şey, Endeavor'un resmi olarak bir kahraman olarak emekli olduğu ve aynı zamanda Hawks'ın artık tamamen farklı bir konuma sahip olduğu. Bu, eski bir numara ve iki numaranın artık ortalıkta olmadığı, Edgeshot ve hatta Best Jeanist gibi diğer Kahramanların da artık önceki sıralamalarını koruyacak kadar güçlü olmayabileceği anlamına geliyor. Şu anda, kahraman sıralamaları büyük ölçüde değişmiş olmalı ve hayranlar bunların başına ne geldiğini bilmiyorlar. Şimdiye kadar, hayranlar mevcut kahraman sıralamaları veya liderlik tablolarında kimin zirvede olduğu ve Bir Numara konumunu koruduğu hakkında kesinlikle hiçbir şey duymadılar.


Asla unutmayacağım - Deku

Umuyoruz ki My Hero Academia 428. bölüm hikayenin bu yönüne odaklanır ve hayranlara kahraman rütbelerinin ne hale geldiğini ve şu anki Bir Numara olmak için merdiveni tırmanan kişiyi gösterir. Şu anda işler inanılmaz derecede heyecan verici görünüyor ve hikaye ilerlemeye devam ettikçe daha da iyi olacaklar. Umuyoruz ki My Hero Academia, son birkaç haftadır yaptığı gibi bu hafta da harika bir bölüm sunar.


My Hero Academia, Viz Media aracılığıyla okunabilir. Seri, hayranlar tarafından Shonen Jump ve Manga Plus uygulamasında resmi ve ücretsiz olarak okunabilir. My Hero Academia'nın bir sonraki bölümü olan My Hero Academia 428. bölümünün yayın tarihi 14 Temmuz 2024 olarak belirlendi.

3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page