top of page

My Hero Academia Bölüm 421 Önizleme: Herkes Birimiz İçin Kahramanlara Karşı

All for One, MHA 421'deki tüm kahramanlarla karşı karşıya geliyor.  • Hayranlar, All For One'a karşı destansı savaşın gözler önüne serilmesi için My Hero Academia'nın 421. bölümünü sabırsızlıkla bekliyor.

  • All For One'ın sırrı yeni bir varlığı ortaya çıkarabilir ve Deku ve kahramanlar arasında yoğun bir çatışmaya zemin hazırlayabilir.

  • Deku'nun iyileşme süreci, All For One'a karşı savaşa yeniden katılmasına olanak tanıyacak ve potansiyel olarak Shigaraki'yi kurtaracak ve savaşı sonlandıracaktır.


My Hero Academia'nın 421. bölümü çok yakında ve seri 2 haftalık uzun bir aradan sonra geri dönmeye hazırlanıyor., All For One'a karşı mücadele tüm hızıyla devam ederken, Final War Saga'nın inanılmaz olaylarının devam ettiğini görmekten inanılmaz derecede heyecan duyuyorlarBu, hayranların önümüzdeki bölümde kesinlikle sonuna kadar keyif alacağı çok heyecan verici bir savaş, özellikle de savaş alanının her tarafına yayılmış birçok Kahraman, Deku'nun en büyük kötülüğe karşı son hamlesinde ona yardım etmek için artık katıldığından beri.


Şu anda hikayede işler inanılmaz derecede heyecan verici görünüyor ve hayranlar bundan sonra işlerin nasıl ilerleyeceğini görmek için kesinlikle sabırsızlanıyorlar.


Her Şey Birinin Sırrı İçin

Hepimiz Birimiz İçin Dünyaya Büyük Bir Sır Ortaya ÇıkabilirMy Hero Academia'nın 421. bölümü kesinlikle All For One'ın sırrını ele alacak. Bu, hayranların bir süredir endişelendiği bir şey. Hayranların bildiği gibi All For One, Bakugo'ya kalıcı olarak mağlup oldu ancak şu anda Deku'nun önünde bulunan kişi tamamen farklı bir varlık gibi görünüyor. Deku bile Shigaraki'nin onu tamamen bastırdığını ve bir daha geri dönemeyeceğini bilmesine rağmen All For One'ın garip varlığından endişe duyuyordu. Hayranların şu anda Deku'nun önünde gördüğü All For One'ın tamamen farklı bir birey olduğunu öne süren birçok fikir var, bu kişi aynı zamanda All For One adıyla da anılıyor.Bu kişinin görünümünden tavrına kadar her şey, hayranların yıllar içinde tanıdığı All For One'dan tamamen farklı. Hayranların arkalarına yaslanıp bu kişinin kim olduğunu ve hikayenin bundan sonra nasıl devam ettiğini izlemeleri gerekecek. Aynı zamanda, All For One'ın Çürüme tehdidi ortadan kalkmış olabilir ancak hâlâ her türlü soruna neden olabilecek başka yeteneklere sahiptir.


Bunu bildiğini biliyorum Yamada. Biz kahramanlık kursundaki eğitimcileriz. UA öğrencilerinin mezuniyete ulaşmasını sağlamak bizim işimiz.

My Hero Academia'nın 421. bölümü kesinlikle bu sorunu çözecek. Önceki bölümde hayranlar All For One'ın Decay'in gücünü nasıl kaybettiğinden bahsettiğini gördüler ancak hâlâ Quirks'i çalma yeteneğine sahip. Esasen, Decay'in bundan sonra bir tehdit olmayacağı göz önüne alındığında, bu bir bakıma Deku için daha kolay bir savaş olacak, ancak işin çalınması yeteneği kesinlikle hala büyük bir engel. Bu, Heroes ve Deku'nun birlikte yüzleşmesi gereken bir şey ve umarım My Hero Academia'nın gelecek bölümlerinde bunun üstesinden gelebilirler.


Kahramanlar Hepimiz Birimiz İçin'e Karşı

Kahramanlar Birimiz İçin Herkese Karşı Silahlanmak Zorunda kalacakMy Hero Academia'nın 421. bölümü kesinlikle Heroes'un All For One'a karşı ortak çabasına odaklanacak. Hayranlar, All For One'ın önümüzdeki bölümde hücuma başlayacağından eminler ve bu gerçekleştiğinde Deku'nun misilleme yapacak gücü kalmayacak. Bunun nedeni şu anda tam güçte olmamasıdır. Kolları hâlâ iyileşme aşamasında ve yeniden savaşmaya başlaması toplam 3 dakika sürecek. My Hero Academia dünyasında 3 dakika çok uzun bir süre, özellikle de bireylerin son derece yüksek hızlarda savaştığı üst düzey bir savaşta. Deku'nun yardım olmadan 3 dakika hayatta kalması imkansız olurdu ama çok şükür ki etrafta yardım var.


Bu yardım, şu anda çevresinde bulunan birçok Kahraman aracılığıyla gelecek ve hayranlar için All For One'a karşı savaşta ne kadar başarılı olduklarını görmek kesinlikle çok heyecan verici olacak . All For One'ın onlardan çok daha güçlü olduğunu ve aynı zamanda Kahramanların da zaten mağlup olduğunu belirtmek gerekir. Ancak inanç gücüne ve aynı zamanda Aizawa'nın Silinmesi olan kozlarına sahiptirler ve bu onlara çok yardımcı olabilir. Daha sonra güçlerini birleştirmek ve Kahraman olarak anılmaya layık olduklarını kanıtlamak ilk etapta diğer Kahramanlara düşecek.


Bu savaş hayranlar için son derece heyecan verici olacak ve bundan sonra hikayenin hangi yöne gideceğini görmek ilginç olacak. Umuyoruz ki kahramanlar All For One'a önemli darbeler indirecek ve onu Deku adına zayıflatacak ve bu da son savaşı daha da kolaylaştıracak.


Deku Savaşa Yeniden Katılıyor

Deku MHA 421'de Tamamen İyileşebilirDeku iyileşmesi, Geri Sarma süreci başladığı için hayranların çok yakında gerçekleşeceğini bildiği bir şey. Yavaş yavaş kolları iyileşmeye başlayacak, ancak önceki bölümde de onaylandığı gibi bu 3 dakika sürecek. Bu nedenle hayranlar, Deku'nun bir süre savunulması gerekeceğinden emin olabilir, ancak bir bölümde üç dakika geçebilir ve bu, Deku'nun My Hero Academia 421. bölümün sonunda savaşa yeniden katılabileceği anlamına gelir. Deku için de bu mümkündür. ancak Kahramanların Warpgate'ten yeni çıktıkları göz önüne alındığında, hikaye bir kez daha Deku'ya geçmeden önce yazar büyük olasılıkla onlara bir anlık parlaklık verecektir.


Onun şarkı söylediğini duymadan ölemezsin.

Zamanı geldiğinde Deku savaşa yeniden katılacak ve o andan itibaren All For One'ı tamamen ortadan kaldırma fırsatına sahip olacak. Bunu yaparken Deku , her zaman yapmak istediği bir şey olan Shigaraki'yi de kurtaracak .


Ayrıca yazar daha önce savaş sonrası üzerinde çok çalışmak istediğini belirtmişti, bu da My Hero Academia'nın bundan sonra savaşın sonucuna odaklanmaya başlayacağı ve hatta küçük bir zaman atlaması olabileceği anlamına geliyor. Bu noktada hikayede işler çok heyecan verici görünüyor ve hayranlar, Deku'nun çok yakında All For One'ı yenerek Shigaraki'yi kurtaracağından ve savaşı bitireceğinden ve All Might'ın tamamen yapamadığı işi bitireceğinden emin olabilirler. zaman civarında.


Elbette yazarın My Hero Academia 421. bölümde hayranlarını şok edebileceği çok şey var ama hayranların kesinlikle emin olabileceği bir şey var ki, gelecek bölüm de tıpkı 421. bölüm gibi çok fazla duyguyla dolu olacak. son birkaç bölüm oldu. Horikoshi, hayranlarını gözyaşlarına boğan duygusal açıdan yüklü bölümler yazmaya devam etti ve büyük olasılıkla önümüzdeki bölümde de durum böyle olmaya devam edecek.


My Hero Academia, Viz Media aracılığıyla okunabilir. Seri, Shonen Jump ve Manga Plus uygulaması üzerinden hayranlar tarafından resmi ve ücretsiz olarak okunabilecek . My Hero Academia'nın bir sonraki bölümü olan My Hero Academia 421. bölümünün yayın tarihi 28 Nisan 2024 olarak belirlendi.


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page