top of page

Metafor: ReFantazio Hayranları 22 Nisan'a Dikkat Etmeli

Atlus'un yaklaşmakta olan Metaforu: ReFantazio'yu takip eden hayranlar, Nisan ayı sonlarında RPG'yi içeren önemli bir etkinlik için heyecanlanmalı.  • Metaphor: ReFantazio'ya daha yakından bakmak için 22 Nisan'daki özel Atlus canlı yayın etkinliğini kaçırmayın.

  • Metafor: ReFantazio, Persona ile benzerlikler paylaşıyor ancak yüksek fanteziye sahip bir ortam sunuyor.

  • Yaklaşan etkinlikte yeni oynanış ayrıntıları ve olası çıkış tarihi açıklamalarını bekleyin.


Atlus, 22 Nisan'da yaklaşan Metafor: ReFantazio'ya odaklanan özel bir canlı yayın etkinliğinin gerçekleştirileceğini duyurdu . Metafor: ReFantazio, Atlus'un Studio Zero'sundan yepyeni bir RPG IP'sidir ve oyun, modern Persona girişleri üzerinde çalışan aynı ekip tarafından geliştirilmektedir. Hem Metaphor hem de Persona, mekanik açıdan aynı DNA'yı paylaşıyor, benzer sosyal simülasyon ve RPG zindan tarama mekaniğine sahip. İkisi arasındaki temel fark, Metaphor'un Persona'nın kentsel fantezisinin aksine yüksek fantezili bir ortam olmasıdır .


Metaphor: ReFantazio'nun son fragmanı Aralık ayında The Game Awards 2023 sırasında yayınlanmıştı ve oyunun oynanışından neler beklenebileceğine dair çeşitli yönleri ortaya çıkarmıştı. Oyunun sonbahar 2024 çıkış penceresini hedefleyerek oyunun çıkış penceresi de verildi. Oyunun çıkışına hâlâ birkaç ay kalmışken Atlus, 22 Nisan'da yapılacak canlı yayında oyuna daha derinlemesine bir özet sunacak.


Bu gösteri Atlus'un resmi Twitter hesabında duyuruldu ve hayranlardan 22 Nisan'da saat 15:00 PT/18:00 ET'de Metaphor: ReFantazio için Atlus'a özel bir gösteriyi izlemeleri istendi. Açıklamada Metaphor'un önemli sanat eserlerinden yeni bir eser yer alıyor: ReFantazio'nun kahramanı . Bu yayın, oyunun yönetmeni Katsura Hashino tarafından sunulacak ve Sega'nın tanınmış sızıntıcısı Midori'ye göre 30 dakika boyunca yayınlanması beklenen, önceden kaydedilmiş bir video olacak.


Metafor: ReFantazio'nun Atlus'a Özel Vitrini


24 Nisan 2024

15.00 PT, 18.00 ET


Midori ayrıca hayranlara, bu yayının oyun hakkında yepyeni bilgilerin yanı sıra Metaphor: ReFantazio'nun oynanışını göstermeye ayrılmış bir bölüm içereceğini de bildiriyor . Ayrıca, söz konusu yayındaki en son bilgilerin tartışıldığı ve hayranların programda cevaplanacak oyunla ilgili kendi sorularını gönderebilecekleri bir panel olan Metaphor Stalker Club'ın son bölümü olan ikinci bir yayın da olacak. . Ancak bu yayın yalnızca Japoncadır.Oyunun henüz kesin bir çıkış tarihi olmasa da, Metaphor: ReFantazio için birkaç söylenti çıkış tarihi ortalıkta dolaşıyor ve sızıntılar oyunun muhtemelen 11 Ekim'de çıkacağını belirtiyor. Bu tarih Midori tarafından da doğrulandı. oyun bu Sonbaharda herhangi bir gecikme olmadan piyasaya sürülecek. Dolayısıyla bu vitrinin oyunun ne zaman çıkacağını ortaya çıkarması mümkün. Şimdilik birçok hayran, Studio Zero'nun yaklaşan RPG'si hakkında daha fazla bilgi duymaktan heyecan duyuyor.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page