top of page

Medieval Dynasty Yay Nasıl Yapılır ve Keten İplik Nasıl Üretilir

Medieval Dynasty Yayı ve Arbalet'in her ikisi de güçlü araçlardır, ancak bunu yapmak için Keten İpliğe ihtiyacınız olabilir. Bu kılavuz size bilmeniz gereken her şeyi ve ücretsiz olanı nerede bulabileceğinizi anlatacaktır.Medieval Dynasty Yayı Nasıl Yapılır


Bir Av Köşkü'nde Crafting ile Orta Çağ Hanedanı Yayı yapabilirsiniz . Arbaletler de yapabilirsiniz, ancak bunlar yalnızca Demircide Üretilebilir (kilidinin açılması biraz daha uzun sürer).


Hunting Lodge I'in kilidi Demirci I'den çok önce açılıyor; bu binayı inşa etmek aynı zamanda oyundaki ilk birkaç Görevin hedeflerinden biri olarak da hizmet ediyor . Keten İplik dışında yayların yapımı oldukça kolaydır; Bu materyal hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.


Medieval Dynasty Yay Nereden Alınır?


Medieval Dynasty'ndaki Yay ve Arbaletleri Demirci Satıcılarından satın alabilirsiniz . Demircileri Lesnica ve Hornica'da bulabilirsiniz. Ek olarak Yayları (Arbaletleri değil) Lesnica ve Tutki'deki Avcı Satıcılarından satın alabilirsiniz.Medieval Dynasty Keten İpliği Nasıl Yapılır


Medieval Dynasty Keten İpliği, kendi Yaylarınızı yapmak için kritik bir bileşendir. Tahtanın bolluğu göz önüne alındığında , Keten İplik satın almak ve ardından kalan malzemeleri toplayarak kendi Yayınızı yapmak çok daha ucuzdur.


Medieval Dynasty Keten İpliği yapmak Çiftçilik gerektirdiğinden biraz daha zordur. İşte yapmanız gerekenler:


  1. Tarlalarınızdan birine Keten ekin ve büyümesini bekleyin.

  2. Keteni Hasat Edin ve Bir Ahırdaki Harman Yerinde Harmanlayın; bu size Keten Sapları verecektir.

  3. Keten Saplarını Dikiş Kulübesinde Keten İpliğine Dönüştürün. 10 Keten Sapından 1 Keten İpliği elde edilir.


Doğal olarak, köyünüzden İnsanları Tarlalarda ve diğer binalarda çalıştırarak bu malzemeleri sizin için otomatik olarak yetiştirmeleri ve hasat etmeleri için görevlendirebilirsiniz.


Medieval Dynasty Keten İpliği Nereden Alınır?


Medieval Dynasty'ndaki Keten İpliği Branica, Denica veya Hornica'daki Dikişçi Satıcılarından satın alabilirsiniz .


Medieval Dynasty Ücretsiz Yay Nasıl Alınır?


Denica'nın güneydoğusundaki gölün sağ tarafına giderek Medieval Dynasty'de ücretsiz Yay alabilirsiniz . Gölün doğusundaki kavşakta devrilmiş arabayı inceleyin; normal bir Yay ile birlikte iki Taş Ok'un hiçbir sonuç olmadan ücretsiz olarak alınabileceğini göreceksiniz.


Ben de dahil olmak üzere bazı oyuncuların, ücretsiz Medieval Dynasty Bow'un her zaman bu konumda ortaya çıkmadığını bildirdiğini belirtmek gerekir . Bunun rastgele bir olay mı olduğu yoksa ortaya çıkmasını sağlayacak bir tür tetikleyicinin mi olduğu belli değil, ancak birkaç kişinin tam olarak bu konumda bir Yay gördüğünü biliyorum; Bir göz atıp orada olup olmadığına bakmaktan zarar gelmez!


Muhtemelen oyundaki tek ücretsiz Yay veya Arbalet de bu değil; dünyanın başka bir yerinde bir tane bulabilir veya çalabilirsiniz. Her köşeyi ve bucağı keşfedin; ilginç şeyler bulacağınızdan emin olabilirsiniz!İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page