top of page

Medieval Dynasty Saman Nasıl Elde Edilir

Medieval Dynasty Samanını nasıl bulacağınızı merak mı ediyorsunuz ? Bu kaynak ilk evinizi inşa etmek için gereklidir. Neyse ki nereye bakacağınızı biliyorsanız bulmak çok da zor değil.Medieval Dynasty büyük bir kısmı kendi binalarınızı inşa etmek ve sonunda kendi köyünüzü yaratmaktır. Ağaçlar çoktur ve Odun ihtiyaçlarınızı karşılar, ancak sazdan çatılar yapmak için ayrıca Saman bulmanız gerekecektir.Medieval Dynasty Samanı Nasıl Elde Edilir


Medieval Dynasty Straw'ı elde etmek oldukça kolaydır. Ne aradığınızı bildiğiniz sürece, vahşi doğada bulabileceğiniz birçok öğeden biridir.


Daha küçük akarsulara değil , daha büyük nehirlerden birine gidin ve yukarıdaki resimde gösterildiği gibi Sazlıkları arayın. Onları Cattail bitkileriyle karıştırmayın; Sazlar daha küçüktür ve normal çimlerden pek farklı görünmezler.


Hepsinden iyisi, Straw kaynaklar açısından oldukça hafiftir; Kendinize çok fazla ağırlık yükleme konusunda fazla endişelenmeden, kelimenin tam anlamıyla yüzlerce ve yüzlerce parçayı toplayabilirsiniz. (Ayrıca, eğer miktarda Straw da toplarsanız, Becerilerinizin seviyesini de makul miktarda yükseltirsiniz.)Medieval Dynasty Saman Nerede Bulunur veya Satın Alınır?


Tüm Sazlıkları topladıysanız ve artık Orta Çağ Hanedanı Samanı bulamazsanız ne yaparsınız? Geriye kalan iki seçeneğiniz var:


Öncelikle Straw'ı Rolnica, Gostovia veya Denica'daki Çiftçi satıcısından satın alabilirsiniz. Tanesi 0,3 Coin'e mal olacak. Bu en hızlı seçenektir, ancak pek de ideal değildir - özellikle de onu vahşi doğada bulduğunuz 0 Coin'in fiyatıyla karşılaştırdığınızda .


Diğer seçeneğiniz Çiftçiliktir; Buğday veya Yulaf yetiştirip Ahırda Harmanlayabilirsiniz. Saman esasen tahıl türü bitkilerin yetiştirilmesinden elde edilen bir yan üründür ve Çiftçiliğe ciddi bir şekilde giriştiğinizde ihtiyacınız olandan daha fazlasına sahip olacağınızı kısa sürede fark edeceksiniz. (Harman aynı zamanda tahıllarınızı daha değerli hale getirir, bu yüzden bunu siz yapmalısınız veya köyünüzdeki bir Kişinin sizin için yapmasını sağlamalısınız.)

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page