top of page

Medieval Dynasty Mağaraları Nerede Bulunur?

Medieval Dynasty Mağaraları mı arıyorsunuz ? Orta Çağ Hanedanlığı'ndaki mağaraların nasıl çalıştığına dair tavsiyelerin yanı sıra, nerede olduklarını gösterecek yararlı bir haritamız da var!Medieval Dynasty Mağaraları Nasıl Çalışır?


Medieval Dynasty Mağaraları beklediğiniz gibi çalışır: içlerinde değerli cevherler vardır ve bir meşaleniz yoksa çok iyi göremeyeceksiniz. Cevher Bağlantı Noktalarını kazmayla kazabilir ve en başından Bakır, Kalay ve Tuz elde edebilirsiniz.


Bu Orkların yeniden doğup doğmayacağını henüz kesin olarak bilmiyoruz, ancak gözlemlediğim çeşitli konuşmalar onun her sezon sıfırlandığını gösteriyor. Her iki durumda da, yakın gelecekte inşa etmek istediğiniz şeyi kurmanıza yetecek kadar içeride bol miktarda Cevher bulunmalıdır.


Medieval Dynasty Demir Nasıl Alınır?


Ortaçağ Hanedanı Mağaralarının kapsamlı bir şekilde keşfedilmesi, Demir arayan oyuncuların kafasını karıştırabilir. Bunun nedeni Demir'in yerin derinliklerinde gömülü olmasıdır; ona erişmenin tek yolu Mağara girişine bir Maden inşa etmektir. Bu, Demir çıkarabileceğiniz ve Mağaranın içini meşalelerle aydınlatabileceğiniz daha düşük bir seviyenin kilidini açacaktır, bu da maden çıkarmayı çok daha kolay hale getirecektir. Ayrıca köylerinizden İnsanları Madende çalışmak üzere atayabileceksiniz.


Medieval Dynasty Mağara Yerleri


Oyunda toplam beş adet Ortaçağ Hanedanı Mağarası bulunmaktadır. Tahmin edebileceğiniz gibi bu Mağaraları hiçliğin ortasında bulamayacaksınız; daha ziyade genellikle dağlık bölgelerde veya uçurumların kenarlarında bulunurlar.


Braniica, Lesnica, Jezerica ve Hornica yakınlarında mağaraların yanı sıra oyun dünyasının kabaca ortasında bir Mağara bulunmaktadır; Nerede olduklarını görmek için aşağıdaki haritaya bakın.


Medieval Dynasty Maden Yerleri
Bir Mağara bulsanız bile, Bakır, Kalay ve Demirden yararlanmak için Demirhane gibi gerekli binaların kilidini açana kadar Üretim konusunda fazla bir şey yapamayacaksınız . Bir Mağara aramadan önce şehrinizi inşa etmeye başladığınızdan ve oyunun temellerini anladığınızdan emin olun .


Son bir uyarı daha var: Mağaralar dağlık bölgelerdedir ve bu da Ayılarla karşılaşabileceğiniz anlamına gelir. Ayılar oyundaki en zorlu düşmanlardan biridir, bu yüzden onları hafife almayın; bu devasa canavarlarla savaşmak yerine daha güvenli bir mağara bulmayı deneyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page