top of page

Medieval Dynasty Güncellemesi 27 Haziran'da Önemli Yeni Özellikler Ekliyor

Medieval Dynasty için yeni bir güncelleme, 27 Haziran'da mevcut nesil konsollar ve Epic Games Store kullanıcıları için işbirliği modunu ekleyecek. İşbirliği modu şu ana kadar yalnızca Steam'de mevcuttu, ancak sonunda diğer tüm konsollara da gelecek. GOG dışındaki platformlar. Bu güncelleme, işbirliği modunun yanı sıra, Medieval Dynasty'nin tüm sürümleri için yeni Oxbow Haritasını ve karakter yaratıcısını da tanıtacak . Oxbow Haritası ve karakter yaratıcısı da GOG'da mevcut olacak ancak haritada şimdilik çok oyunculu işlevsellik yer almayacak.

Bu yılın başlarında Medieval Dynasty'nin yayıncısı Toplitz Productions, co-op modunun PC'de yayınlanacağını duyurdu. En fazla dört oyuncu, orta çağ simülasyon oyununun keyfini çıkarmak ve yeni eklenen Oxbow Haritasını keşfetmek için bir oturuma katılabilir . Vadi, oyunun sistemlerini öğretmek ve hikaye odaklı görevleri tanıtmak için gerekli olan klasik harita olsa da, Oxbow haritası, binalar ve daha canlı NPC'ler için daha fazla konumla daha canlıdır. İki harita arasındaki en büyük fark, Valley'in yalnızca tek oyunculu olması ve görevler aracılığıyla inşaat sınırlarına sahip olması, Oxbow'un ise çok oyunculu oyunlara izin vermesi ve inşaat sınırlarının başlangıçtan itibaren tamamen açık olmasıdır.


27 Haziran'da PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Epic Games Store'daki Medieval Dynasty oyuncuları, en fazla dört parti üyesiyle orta çağ maceralarına atılabilecek. Güncelleme aynı zamanda konsollarda veya PC'de oyuncuların, platformları ne olursa olsun arkadaşlarıyla Medieval Dynasty maceralarına başlamalarına olanak tanıyan bir özellik olan çapraz platform oyununu da tanıtacak. Karakter yaratıcısı aynı tarihte mevcut nesil konsollar için de mevcut olacak ve oyunculara kadın karakter seçeneği de dahil olmak üzere kendi benzersiz avatarlarını oluşturma fırsatı sunacak.


Medieval Dynasty Daha Fazla Platforma Eşli Oyun Modu Ekleyecek


Toplitz Productions CEO'su Matthias Wunsche'ye göre Steam'e işbirliği modunun eklenmesi Medieval Dynasty için bir başarıydı ve yepyeni bir oyuncu deneyimi getirdi. Wunsche, bu modun mevcut nesil konsollara gelmesiyle birlikte Medieval Dynasty markasını daha da güçlendirmeyi ve gerçek hayattan ilham alan bu orta çağ simülatöründe oyuncuların dostluğunun keşfedilmesine olanak sağlamayı umuyor .


Medieval Dynasty'nin geliştiricisi Render Cube, oyuna yeni güncellemeler yayınlamak için halihazırda çok çalıştıklarını söyledi. Bir sonraki güncelleme Zırhlar, Armalar ve Kalkanlar güncellemesi olarak adlandırılacak ve 2024'ün sonlarında yayınlanacak, bir başka gizemli güncelleme ise 2025'te çıkacak. Medieval Dynasty, 2020'de Steam'de erken erişime girdi ve 1.0 sürümünü 2021'de piyasaya sürdü. o zamandan beri sürekli yamalar ve güncellemeler aldı. Render Cube, Medieval Dynasty'yi önümüzdeki yıllarda da desteklemeye devam etmeyi umuyor .


14 görüntüleme0 yorum

Comentários


bottom of page