top of page

Medieval Dynasty Ağaçlar Yeniden Büyür mü?

Ortaçağ Hanedanı Ağaçları yeniden büyüyor mu ? Ahşap, bu köy inşa etme hayatta kalma oyununda önemli bir bileşendir ve dikkatli olmazsanız şaşırtıcı derecede hızlı bir şekilde tükenebilirsiniz.Medieval Dynasty , temel düzeyde bir hayatta kalma oyunudur; evlenerek ve çocuk sahibi olarak kelimenin tam anlamıyla kendi hanedanınızı kurmaya çalışıyorsunuz. Ancak oyunun önemli bir bileşeni, bir köy inşa etme ve insanları şehrinizde yaşamaya davet etme yeteneğidir. Bunu yapmak için de çok fazla oduna ihtiyacınız olacak ve ağaçlar hemen tekrar ayağa kalkmıyor.Ortaçağ Hanedanlığı Ağaçları Yeniden Büyür mü ?


Evet, Orta Çağ Hanedanı Ağaçları bildiğimiz kadarıyla yeniden büyüyor. Bunu ilk elden deneyimlemedim, ancak Reddit ve Steam Topluluğu'ndaki oyuncu raporları , ağaçların eninde sonunda 2-3 yıl içinde tek bir şartla geri döneceğini gösteriyor: Stumps'ı yok etmediğinizden emin olmalısınız.


Elbette, Kürekle Kütük almak size ekstra bir Kütük kazandırabilir. Ancak, tam olarak Stump'ın bulunduğu noktaya inşa etmeniz gerekmediği sürece bunu yapmaktan kaçınmalısınız; gelecekte yeniden büyüdüğünde o Ağaca tekrar ihtiyacınız olabilir.Oduncular Ortaçağ Hanedanlığında Ahşap Sorunlarınızı Çözebilir


Diyelim ki her şeyi berbat ettiniz ve yakınlarda başka Ağaç kalmadı - ne yapacaksınız? Unutmayın, Ortaçağ Hanedanlığı bir köy inşa etmenize ve doldurmanıza olanak tanır ve bu İnsanlardan biri Odun Kulübesinde Oduncu olarak işe girebilir.


Bir Oduncu işe alındıktan sonra dışarı çıkacak ve Orman için bazı Ağaçları parçalayacaktır. Kritik olarak, Oduncular aslında hiçbir ağacı yok etmiyor gibi görünüyor. Bu, Ağaçları kaybetme endişesi duymadan, bir miktar Wood gelirinin Halkınızdan biri tarafından karşılanabileceği anlamına gelir.


Elbette bu gelecekte değişebilir. O zaman bile kışın ısınmak için ihtiyacınız olan odunu almak için yüzlerce metre koşmak zorunda kalmayı kesinlikle istemezsiniz. Binalarınızı ormandan çok uzağa kurmamaya dikkat edin!

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page