top of page

Marvel's Spider-Man Oyuncusu Invincible'ı Temel Alan Bir Takım Elbise Modu Oluşturuyor

Yetenekli bir Marvel's Spider-Man hayranı, popüler süper kahraman televizyon programı Invincible'ı temel alan PC versiyonu için muhteşem bir kostüm modu yaratıyor.

Yetenekli bir Marvel's Spider-Man hayranı, oyun için oyuncuların Invincible Season 2'den bir karakter olarak oynamasına olanak tanıyan bir mod yarattı ; final için spoiler yakında. Marvel's Spider-Man serinin en yeni oyunu olmayabilir ancak bu, mod geliştiricilerin oyuna yeni içerik eklemeye devam etmesini engellemedi.

Marvel's Spider-Man'in temel oyununda karakterin uzun geçmişinden ilham alan bir sürü kostüm var. Ancak birçok oyuncu için hâlâ oyunda bazı kostümler eksiktir ve modlama topluluğu bunu düzeltmenin harika bir yoludur. Marvel's Spider-Man için , oyunun PC versiyonunda web kafasına daha da fazla özelleştirme seçeneği sunan çok sayıda harika kıyafet modu var . Spider-Man topluluğunun, Insomniac Games'in dışarıda bırakmış olabileceği daha fazla kostüm eklemek için karakterin geçmişini daha derinlemesine araştırdığını görmek harika ve umarız bu, Marvel's Spider-Man 2 sonunda PC'ye çıktığında da devam eder .

Yenilmez'in şu ana kadarki en iyi bölümlerinden birinde Ajan Spider, Örümcek Adam'ınkine benzer yetenek ve görünümlerle ortaya çıktı. Nexus Mods'ta reza825 kullanıcısı, Marvel's Spider-Man'deki Ajan Spider'ı tasvir eden oyun için bir mod oluşturmak üzere hızla yola çıktı . Etkileyici bir şekilde, Invincible'da görülen cel-gölgeli etkiye bile sahiptir . Marvel's Spider-Man'in diğer modları genellikle diğer klasik Spider-Man kıyafetlerine odaklanır, bu nedenle oyuna başka bir seriden bir karakterin eklendiğini görmek ilginç.


Marvel's Spider-Man'de Yenilmez'in Ajan Örümcek'i

Marvel's Spider-Man oyunlarındaki kostümler uzun süredir bir tartışma konusuydu ve her hayranın kendi kişisel favorisi vardı. Topluluk bunun gibi modlar oluşturmadığında, genellikle daha fazla Örümcek kostümünün potansiyelini gösteren etkileyici konseptler oluştururken bulunabilir. Kısa bir süre önce bir Marvel's Spider-Man 2 hayranı, oyunun film kostümleri için çeşitlemeler yaratarak Tobey Maguire, Andrew Garfield ve Tom Holland'ın giydiği kostümlere ilginç bir yorum kattı. Burada çok fazla potansiyel var ve topluluğun bu sayede yaratıcılığını gösterdiğini görmek çok güzel.

Hayranlar Marvel's Spider-Man oyunlarında farklı kostümler denemeye devam ederken , bazı oyuncular serinin geleceğinin ne olacağını merak ediyor. Kısa bir süre önce Marvel's Spider-Man 3'ün kötü adamı sızdırıldı ve oyunculara devam filmi yayınlandığında kiminle karşılaşacaklarına dair bir ipucu verdi. Insomniac'ın önümüzdeki birkaç yılın tüm listesi Aralık ayında sızdırıldığından, bir devam filminin yolda olduğunu öğrenmek büyük bir sürpriz değil. Ancak tüm sızıntılarda olduğu gibi bu planlar da ileriye dönük olarak değişebilir.

6 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page