top of page

Marvel's Spider-Man Miles Morales'te (Final Suit) Örümcek Eğitim Elbisesinin Kilidini Açma

Marvel's Spider-Man: Miles Morales'te Örümcek Eğitim Elbisesinin kilidini açın ve kendinizi ve rakiplerinizi biraz güldürün. Benzersiz yetenekler için üretin.

Herhangi bir Örümcek Adam oyununu oynamanın eğlencesinin yarısı, inanılmaz görünümlü çeşitli kıyafetler giymektir. Doğal olarak her takım elbise karakterinizin şık görünmesi için tasarlanmamıştır; bazıları tamamen komedi etkisi içindir. Marvel's Spider-Man: Miles Morales'teki bu tür kostümlerden biri, çok beğenilen Örümcek Eğitim Elbisesidir.


Düşmanlarınız korkudan titremese de, kesinlikle oyuncuların birkaçını güldürecektir . Ne yazık ki bu kostüme erişim sağlamak göründüğü kadar kolay değil. Aşağıdaki kılavuz, Örümcek Eğitim Elbisesinin kilidini açmak için gereken adımların ayrıntılarını vermektedir.


Örümcek Eğitim Elbisesinin Kilidini Açma

Örümcek Eğitim Elbisesi , Marvel's Spider-Man: Miles Morales'te oyuncuları ilk oynayışlarında atlatan tek kostümdür . Her oyuncu ilk koşularında kendilerini bu kıyafet olmadan bulacaktır. Kilidini açmak için oyunun kampanyasını tamamlamalı ve yeni bir oyun artı başlatmalısınız . İşte bunu nasıl yapacağınız:

  • Kampanyayı Bitir

  • %100 tamamlamanıza gerek yok; son görevi tamamlayın: "Harlem Savaşı."

  • Profil Seç menüsüne gidin.

  • İmlecinizi tamamlanan kaydetme dosyanızın üzerine getirin.

  • New Game Plus'ı başlatmak için Kare tuşuna basın.


NG+ oynatma işleminize başladıktan sonra ya ilk ara sahnenin oynatılmasına izin verin ya da onu atlayın. Oyun bölümüne ulaştığınızda haritayı açın. Bunu DualSense denetleyicisindeki Dokunmatik Yüzey'e veya Klavyedeki TAB tuşuna basarak yapabilirsiniz . Ardından, Örümcek Eğitim Elbisesini bulmanız gereken Takım Elbise sekmesine (ikincisi) gidin. Ancak ona hemen erişemezsiniz. Öncelikle X tuşunu basılı tutarak onu oluşturmanız gerekecek. Bunu oluşturmak için 20 Etkinlik Jetonu ve 1 Teknoloji Parçası gerekecek . Bu kaynaklara sahip değilseniz, bunları toplamak için biraz zaman harcamanız gerekecektir .

Örümcek Eğitim Elbisesi yalnızca sportif bir görünüm sunmaktan ibaret değil. Marvel's Spider-Man: Miles Morales'teki diğer kostümler gibi bu kostüm de Güç Transferi adı verilen benzersiz bir Takım Moduna sahiptir. Bu mod, Miles'ın Kamuflajı daha erken devre dışı bırakarak bir miktar ek Kamuflaj Enerjisini Venom Gücüne yönlendirmesine olanak tanır. Modu Takım Modu bölümünden donatmayı unutmayın ve elbette tercihlerinize uyacak şekilde takım elbiseleri ve modları karıştırıp eşleştirmekten çekinmeyin.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page