top of page

Marvel's Spider-Man 2: Sembiyot Rengi Nasıl Değiştirilir

Insomniac'ın büyük Spider-Man 2 güncellemesi oyuna Peter'ın ortakyaşam rengini değiştirebilme dahil çok sayıda yeni özellik getirdi.

Marvel's Spider-Man 2, ağzına kadar muhteşem oyunlarla dolu bir yılın en çok beklenen ve sevilen oyunlarından biriydi. Oyunun çıkışıyla ilgili ortalığın iyice çökmesine ve birçok oyuncunun Peter Parker ile Miles Morales arasındaki iş birliğini deneyimleme fırsatı bulmasına rağmen, Insomniac ekibi oyuna çok aranan bazı özellikleri içeren büyük bir güncelleme getirdi. uzun zamandır beklenen New Game Plus modu da dahil . Spider-Man 2'ye yapılan devasa güncellemeyle birlikte eklenen ekstra bonuslardan biri de, oyuncuların ortakyaşam kostümünü giyerken ve oyundaki benzerlerinden birinde görülen yeteneklerden yararlanırken Peter'ın giydiği ortakyaşam rengini seçebilme yeteneğiydi. ana düşmanlar Venom. Ortakyaşam görünümlerini kendi tarzlarına göre özelleştirmek isteyen oyuncular için burada Örümcek Adam 2'deki ortakyaşam dallarının renklerini nasıl değiştirecekleri açıklanmaktadır .


Spider-Man 2'de Sembiyot Rengi Nasıl Değiştirilir

Ortak yaşam rengini özelleştirmek isteyen oyuncular bunu yapabilirler ancak seçenekler ne yazık ki çok sınırlıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz üç seçeneğiniz olacak: Siyah, Beyaz veya Hikaye . Siyah ve beyaz kendi kendini açıklayıcı olsa da Hikaye rengi, Peter'ın ortakyaşam dallarının, oyuncuların şu anda içinde bulunduğu hikaye noktasında kullandığı ortakyaşamın rengi olacağını belirtir. Temel olarak bu, varsayılan seçenektir ve şu anda oynadığınız Spider-Man 2 bölümüne bağlı olarak siyah veya beyaz olacaktır.

Spider-Man 2'de ortakyaşamın rengini değiştirmek için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir:

  • Örümcek Adam 2 duraklatma menüsünü açın .

  • Oynanış seçeneğini seçin .

  • Tendril Color seçeneğini bulacağınız aşağıya doğru kaydırın .

  • Siyah, Beyaz veya Hikaye arasından tercih ettiğiniz rengi seçin.

Spider-Man 2'de kostümünüzü ne zaman ve ne sıklıkta değiştirebileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama olmadığı gibi, filiz renklerinizi kaç kez değiştirebileceğiniz konusunda da bir sınırlama yoktur . Bu nedenle, Örümcek Adam'ın ortakyaşam yeteneklerine yeni bir bakış için onu istediğiniz gibi değiştirmekten çekinmeyin.

Örümcek Adam 2'ye 7 Mart güncellemesiyle gelen tek ekleme, dalların renk değişimi değil . Üstelik oyuncular oyunda günün saatini manuel olarak değiştirebilecek , Marvel'ın en zorlu kötü adamlarından bazılarını alt etmenin ve Peter ile Miles'ın özel yeteneklerini yeniden sergilemenin tatminini yaşamak için en sevdikleri görevleri yeniden oynayabilecekler.

Bu seçenek yalnızca oyun sonrasında kullanılabilir, dolayısıyla oyuncuların ortakyaşam filizlerinin rengini değiştirebilmeleri için öncelikle Spider-Man 2'nin ana hikayesini tamamlamaları gerekecek .1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page