top of page

Marvel's Spider-Man 2, Kâr Amacı Gütmeyen Yeni Takım Paketini Yayınladı

Insomniac Games, Marvel's Spider-Man 2 için Fly N' Fresh Suit Paketini başlatmak üzere kar amacı gütmeyen Gameheads ile iş birliği yapıyor.

Marvel's Spider-Man 2'de oyuncular kozmetik konusunda yeterince şımartılmamış gibi , Insomniac Games yeni gösterişli Spider-Man kostümleriyle daha da fazlasını sunuyor. Miles ve Peter artık New York sokaklarında sinekler ve yeni kıyafetlerle dolaşabiliyorlar.

Insomniac Games, kar amacı gütmeyen Fly N' Fresh ile ortaklığını X'te duyurdu . Marvel's Spider-Man 2'nin en son güncellemesi, oyunun ilk çıkışından dört aydan fazla süre sonra duyuruldu. Sürüm 1.002 olarak etiketlenen yükseltme, New Game+ ile birlikte geldiğinden büyük bir tantanayla karşılandı; Bu mod, oyuncuların oyunu bitirdikten sonra, kilidi açılmış tüm kıyafetleri ve yetenekleri aktarılarak oyunu hızlandırmalarına olanak tanır. Güncelleme ayrıca yeni Örümcek Adam kıyafetleri de dahil olmak üzere yeni kozmetik seçeneklerle birlikte geldi. DLC, Miles ve Peter için bir takım elbise, iki Fotoğraf Modu çerçevesi ve on Fotoğraf Modu çıkartması içeren Fly N' Fresh Suit Paketi ile birlikte sunuldu.


Fly N' Fresh DLC, Spider-Duo için benzersiz kostümler sunuyor; neon ışıklı takımlar Peter ve Miles için uyumlu lastik ayakkabılar, eldivenler, mor pantolonlar ve mavi ve mor ceketlerle birlikte geliyor. Peter kırmızı bir maskenin üzerine kulaklık ve ter bandı takıyor; Miles ise vurgulu ayrıntılara sahip mor bir maske takıyor. Fly N' Fresh Suit Paketi'nin fiyatı 4,99 dolardır ve 7 Mart'tan 5 Nisan'a kadar olan satın alımlardan elde edilen tüm gelirler (toplamda 1 milyon dolara kadar) Gameheads organizasyonuna bağışlanacak. Insomniac Games, resmi duyuruya kadar kostümlerin daha sonraki bir tarihte ücretsiz olarak satışa sunulacağını doğruladı. Fly N' Fresh kostümleri, Peter ve Miles için iki ek Hellfire Gala kostümüyle birlikte piyasaya sürüldü.


Kâr Amacı Gütmeyen Fayda Sağlayacak Yeni Örümcek Adam Giysileri

Fly N' Fresh Suit Paketi, Marvel, Insomniac Games ve düşük gelirli gençleri "teknoloji ve video oyunu endüstrileri de dahil olmak üzere seçtikleri herhangi bir alanda başarılı olmaları ve başarılı olmaları için" donatmayı amaçlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Gameheads arasındaki ortak bir çabadır. " 2014 yılında kurulan Gameheads, o zamandan bu yana müfredatında video oyunu tasarımı ve geliştirmeyi, pratik eğitimi, danışmanlığı ve sektöre yönelik deneyimi birleştiren teknik eğitim programlarına ev sahipliği yapıyor. Fly N' Fresh takımları, Gameheads'in yaratıcı yaklaşımının yalnızca bir örneğidir ve "sektörü her seferinde bir öğrenci, her seferinde bir oyun olarak yeniden hayal etme hedefi" vardır.

Marvel's Spider-Man 2 artık 78'den fazla oyun içi kostüm sunuyor; bunların 68'i temel oyunla birlikte geldi (her Spider-Man için 34). Her karakter için beş ek kostüm içeren bir Digital Deluxe Edition yayınlandı. Örümcek Adam filmlerinden esinlenilen kostümler hariç tüm kostümler üç farklı kostüm stili veya palet değişimiyle birlikte geliyor. Spider -Verse kostümleri ayrıca Spider -Verse filmlerinin film tarzı animasyonları veya çizgi roman efektleriyle de özelleştirilebilir .

Marvel's Spider-Man 2, PS5'e özel olarak mevcut.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page