top of page
Namecard_Banner_Yoimiya_Auratus_Spark.png
Son reankarne kapak.png
GÖREV KİTAP KAPAĞI.png

Yeni Seriler Çıktı!

Marvel's Spider-Man 2, İlk Oyunun Miles Morales İçin Yaptığını Venom İçin Yapabilir

Marvel's Spider-Man, Miles Morales'in kökenini kurarak kendi spinoff oyununa öncülük etti. Devam filmi, kötü adamı Venom için aynı şeyi yapabilir.

Hayranlar , Marvel's Spider-Man 2 hakkında daha fazla ayrıntıyı merakla bekliyorlar ve serinin ilk oyununa dönüp bakmak, hayranlara ne bekleyecekleri konusunda bir fikir verebilir. İlk oyunun ilginç bir yönü, oyuncuların Peter Parker dışındaki karakterlerin kontrolünü ele geçirmesine izin vermesidir. Bu karakterlerden biri olan Miles Morales, Marvel's Spider-Man ile devam filmi arasındaki boşluğu doldurmaya yardımcı olan kendi yan oyununu bile aldı . Marvel's Spider-Man 2, ana karakterlerinden biri olan Venom için aynı şeyi kolayca yapabilirdi.

Marvel's Spider-Man 2'nin fragmanı, Venom'un oyunun ana kötü adamlarından biri olacağını açıkça ortaya koyuyor. Bununla birlikte, Venom'un çizgi romanlarda ve filmlerde olduğu kadar diğer video oyunlarında da reform yapma ve bir anti-kahraman olma konusunda uzun bir geçmişi vardır. İlk oyunun gösterdiği gibi, oyuncular her zaman Peter olarak oynamaya bağlı olmayacak, bu nedenle oyun onlara Eddie Brock'un bakış açısından da bakmak isteyebilir.


Marvel's Spider-Man 2, Miles'ın Eddie Brock ile Yolculuğunu Yankılayabilir


Marvel's Spider-Man'de Miles , babası Jefferson Davis'in bir saldırıda öldürüldüğü kampanya mitinginde tanıtıldı. Oyun boyunca oyuncular, bazı doğrusal gizlilik oyunları için Miles'ın kontrolünü ele geçirir ve ayrıca Peter Parker'ın kontrolü altındayken bir NPC olarak onunla etkileşime girer. Marvel's Spider-Man'in hikayesi, Miles'ın örümcek güçlerini nasıl kazandığını ve yan oyun Spider-Man: Miles Morales'in temellerini attığını gösteriyor . Marvel's Spider-Man 2, oyun boyunca Eddie ile aynı şeyi kolayca yapabilirdi.

Eddie Brock bir kötü adam olarak başlayabilir, ancak Örümcek Adam'la savaşma motivasyonları genellikle ideolojik olmaktan çok kişiseldir. Çoğu zaman Venom farklılıklarını bir kenara bırakır ve Carnage gibi daha büyük bir tehdidi ortadan kaldırmak için Örümcek Adam'la birlikte savaşır. İlk oyunun Miles'ın süper kahraman olma yolculuğunu gösterdiği gibi, oyunun oyunculara Eddie'nin kötü adamdan anti-kahramana yolculuğunu göstermesi çok olası. Bu, oyunun bir bölümünde kolayca Venom olarak oynamak anlamına gelebilir, hatta Spider-Man: Miles Morales'e benzer bağımsız bir Venom yan ürününe yol açabilir .


Venom Geçmiş Spider-Man Oyunlarında Oynanabilir Bir Karakter Oldu


Marvel's Spider-Man 2, oyunculara Venom'un kontrolünü ele geçirme şansı veren ilk Spider-Man oyunundan çok uzak olacaktır . 2005'te Ultimate Spider-Man hem hikayeyi hem de oynanışı Peter Parker ve Eddie Brock arasında eşit bir şekilde paylaştı. Venom da bu oyunda bir kötü adam olarak başlar, ancak yavaş yavaş bir kahraman olma yolunda ilerler. Spider-Man Friend or Foe, oyuncuların Venom ve diğer Spidey kötü adamlarını patron savaşlarında yendikleri sürece kooperatif modunda kontrol etmelerine izin verdi. Venom, diğer Marvel oyunlarında da popüler bir karakterdir.

Spider-Man oyunları dışında Marvel Ultimate Alliance gibi Marvel oyunlarında da oynanabilen Venom, çok yakında Marvel's Midnight Suns'ta da oynanabilecek . Bu, Venom'un en popüler Örümcek Adam kötü adamlarından ve Marvel anti-kahramanlarından biri olduğu için mantıklı. Hayranlar büyük olasılıkla bütün bir spinoff oyununu Venom olarak oynama şansına atlayacaklardı. Insomniac , Marvel's Spider-Man evreninde geçen daha fazla oyun yaratmak istiyorsa , bağımsız bir Venom oyunu kolay bir seçim olacaktır.1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
fantastik ürünler_edited.jpg
bottom of page