top of page
Namecard_Banner_Yoimiya_Auratus_Spark.png
Son reankarne kapak.png
GÖREV KİTAP KAPAĞI.png

Yeni Seriler Çıktı!

Marvel's Dark Ages, Avrupa'yı 'Dünyadaki En Tehlikeli Yer' ilan etti

Marvel'in Dark Ages mini dizisinin kıyamet sonrası dünyasında, dünyanın en güçlü kahramanları gezegendeki en tehlikeli kale olan Avrupa'yı işgal ediyor.Dünyanın en güçlü kahramanları, Marvel'in Karanlık Çağlarının en tehlikeli manzarası olan Avrupa'yı keşfetmek üzere .


In Karanlık Çağlar 4., sağ kalan bir grup Marvel nitelendirdi Avrupa, içine geçecek "dünyadaki en hain bir yer." Serinin düzenli okuyucuları, Avrupa'nın Apocalypse tarafından kontrol edildiğini bilecek , bu da gezegenin kalan kahramanları için vampir ordusuyla bir yüzleşmenin kartlarda olduğunu gösteriyor. Konuyla ilgili talep, kahramanların arkadaşlarını kurtarmaya çalışmak için denizaşırı yolculuğunu hem çaresiz hem de tehlikeli olarak anlatıyor.


Dark Ages , Tom Taylor tarafından yazılan ve Iban Coello tarafından çizilen altı sayılık bir mini dizidir. Bir dizi trajedinin insanlık tarihinin gidişatını değiştirdiği Marvel Evreninin alternatif bir versiyonunda geçiyor. Unmaker olarak bilinen robotik bir tehdit Dünya'yı yok etmeye çalıştığında, X-Men, Fantastic Four ve Avengers üyeleri dünyayı kurtarmak için bir araya gelir. Ancak, tehdit düşündüklerinden daha güçlü olduğunu kanıtlar ve saflarının çoğunu öldürür. Kazanmak için başka bir yol göremeyen Doctor Strange, sabit bir elektromanyetik darbeyle dünyayı saran bir portal oluşturur . Bu hamle günü kurtarsa ​​da, elektrik kullanmadan var olmayı öğrenmek zorunda olduklarından, hayatta kalan tüm insanların hayatlarını da değiştirir.


Bu trajedinin ardından, Karanlık Çağlar dünyası, Marvel'in kahramanları için geniş bir manzara yaratmak için açıldı. Seri , Spider-Girl'in yeni bir yinelemesini tanıttı ve ayrıca Mister Fantastic, Iron Man ve Captain America gibi tanıdık yüzleri yeniden şekillendirdi. Dizi hakkında konuşan Taylor , "Harika Iban Coello ile şimdiye kadar dahil olduğum en destansı hikayelerden birinde takım kuracağım için heyecanlıyım. Marvel's Dark Ages, daha önce anlattığımız hiçbir şeye benzemeyen bir hikaye. "


Dark Ages , daha önce DCeased , Earth 2 ve son animasyon filmini etkileyen Adaletsizlik çizgi roman serisinde çalışmış olan Taylor'dan gelen uzun bir alternatif gerçeklik hikayeleri serisinin en sonuncusu. Önümüzdeki ay Taylor'a " Şimdiye kadarki en büyük Elseworlds hikayesi " adını verdiği Dark Knights of Steel için sanatçı Yasmine Putri katılacak .

0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
fantastik ürünler_edited.jpg
bottom of page