top of page

Manor Lords: Yakalama Geliştirme Bağlantı Noktası Nasıl Kullanılır?

Manor Lords'daki Tuzak Geliştirme Bağlantı Noktası, bir Av Kampına atanan avcıların, hayvanları avlamanın yanı sıra ek bir yetenek kazanmalarına olanak tanır: tuzak kurma. Tuzaklar, bir Av Kampının et verimini büyük ölçüde artırmak için kullanılabilir; bu da yerel yerleşimcilere pazar taleplerini karşılayabilecek başka bir yiyecek kaynağı sağlar.

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


Ancak oyunda tuzak kurmanın işleyiş şekli düşündüğünüz kadar açık değil. Oyuncular, Tuzak Noktasının kilidini açtıktan sonra avcılarının, avlanmak için Vahşi Hayvanların yakınında kalmak yerine kilometrelerce ormana doğru yön değiştirmeye başladığını görebilirler. Burada oyuncuların olup bitenler ve bunu kendi avantajlarına nasıl kullanacakları hakkında bilmeleri gereken her şey var.


Manor Lord'larda Tuzak Nasıl Çalışır?

Oyuncular Tuzak Noktasının kilidini açtıktan hemen sonra, bir av kampına atanan avcılar yaptıklarını bırakıp tuzak kurmak için tuzak alanına gidecekler. Tuzağa düşürmeyle ilgili kolay bir varsayım, Avcıların, oyunun size Hayvanların dolaştığını söylediği bir Av Alanına tuzak kurduğunu düşünmenizdir. Bu iş böyle yürümüyor.

Avcıların tuzak kurduğu yer, Vahşi Hayvan toplama noktasından tamamen bağımsızdır , genellikle uygarlığın dokunmadığı bir ormanın içinde ve avlanma alanından biraz uzakta bir yerdedir. Hatta tuzaklama alanı bölgenin karşı tarafında bile olabilir. Bir bölgedeki tuzaklama alanının nerede olduğunu gösteren bir gösterge yoktur ve bunu anlamanın tek yolu, bağlam menüsündeki görev çubuğunda 'Tuzaklama' yazan Avcıları takip etmektir.

Bir Av Kampının içerik menüsünü açın, İnsanlar sekmesini seçin ve avcıların nereye gittiğini görmek için sarı çizgileri takip edin.

Oyunun size söylemediği şey, oyuncuların birden fazla Av Kampı kurabileceği , bunları tuzak alanının yakınına yerleştirebileceği ve bu kamplara işçi atayabileceğidir . Genellikle bir bölgede yalnızca bir Vahşi Hayvan bulunduğundan, bu ekstra av kamplarının tüm günü tuzak kurmaktan başka yapacak bir şeyi olmayacaktır. Ve bu yeni Av Kampları, tuzak bölgesine, muhtemelen yerel Av Sahalarının yakınına yerleştirilmiş olan orijinal Av Kampından daha yakın olacağından, işlerini çok daha hızlı yapacaklar. Aksi takdirde, bir bölgede hem hayvan avlama hem de tuzak kurma işini yapan tek bir Av Kampı varsa, özellikle iki alan birbirine yakın olmadığı için her ikisinde de yeterli işi yapmakta zorlanacaklardır.

Görevlerde içerik menüsü ' Avcılar Avlanmıyor ' mesajını veriyorsa Kampın yerini değiştirmeyi düşünün.
Manor Lords

PLATFORMLAR ; PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ ; 26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER) ; Slavic Magic

YAYINCI(LAR) ; Hooded Horse

TÜR(LER) ; Strateji, Şehir Kurma

MOTOR ; Unreal Engine 4

Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.8 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Kommentare


bottom of page