top of page

Manor Lords Tek Bir Günde Büyük Satış Dönüm Noktasına Ulaştı

Manor Lords erken erişimde ve oyunun çoğu geliştiricinin yalnızca hayal edebileceği önemli bir satış noktasına ulaşması uzun sürmedi.

Manor Lords erken erişime girdi ve tek bir günde 1 milyondan fazla kopya satarak büyük bir satış kilometre taşına ulaştı. Manor Lords, Steam'in istek listesinin zirvesine yerleştikten sonrabunun anlık bir olay olmadığını ve giderek daha fazla oyuncunun ilgisini çektiğini kanıtladı.


Manor Lords Sık Sık İndirim Vaat Ediyor

Son derece ender görülen bir hareketle, Manor Lords'un yayıncısı Hooded Horse, hayranlara en son oyununu lansman sırasında satın alma konusunda baskı hissetmemelerini söylüyor...


Slavic Magic tarafından geliştirilen ve Hooded Horse tarafından dağıtılan Manor Lords , büyüleyici bir görsel stil ve yönetim unsurlarının yanı sıra büyük ölçekli taktik savaşlar ve son derece karmaşık ekonomik simülasyonlar içeren bir strateji oyunudur . Oyuncuların çok sayıda bina inşa etmesi, tarımsal üretimi optimize etmesi ve hatta ticaret yollarını iyileştirmesi gerekiyor. Büyük ölçekli savaşlar da tamamen yönetilebilir ve oyuncunun topraklarını gerçek bir ortaçağ lordu gibi yönetmesine olanak tanıyor.Bu yazının yazıldığı sırada, Manor Lords 1 milyondan fazla birim satmıştı ve yayıncı Hooded Horse tarafından açıklanan 170.082 oyuncudan bile daha fazla, 173.178 oyuncuyla tüm zamanların zirvesine ulaşmıştı. Manor Lords, Steam'in en çok istek listesinde Hades 2 ve Hollow Knight Silksong'u geride bıraktı ve bu büyük satış dönüm noktasına, erken erişim çıkışından bir haftadan kısa bir süre sonra ulaştı. Slavic Magic'in solo bir geliştiriciden oluştuğu göz önüne alındığında bu başarı daha da etkileyici.


Manor Lords Satışlarda Önemli Bir Dönüm Noktasına Ulaştı


Başlangıçta, Steam'in istek listesindeki konumu göz önüne alındığında bile Manor Lords'un başarılı olup olmayacağına dair şüpheler vardı . Oyunun erken erişim tarihi olarak 26 Nisan olarak belirlenmişti ve Manor Lords ile duyurulmasından bu yana dikkat çeken diğer iki oyun olan Stellar Blade ve Sand Land karşı karşıya geliyordu. Ancak oyunun başarısı göz önüne alındığında Slavic Magic'in endişelenecek bir şeyi yok gibi görünüyor.

Manor Lords, 2024'ün bir başka sürpriz hiti. Oyun, bu yıl piyasaya sürülen diğer iki oyun olan ve sadık bir takipçi kazanan ve Steam'de eş zamanlı oyuncu rekorları kıran diğer iki oyun olan Palword ve Helldivers 2'ye katıldı. Kadro tabanlı nişancı oyunu Helldivers 2, PSN'deki Fortnite ve Call of Duty gibi oyunları bile geride bıraktı .


Manor Lords İçin Yeni Başlayanlar İçin 7 İpucu

Bu orta çağ yönetim simülasyonuna nasıl başlayacağınızı burada bulabilirsiniz.Manor Lords PC'de Steam veya Game Pass aracılığıyla oynanabilir. Manor Lords, Steam'de erken erişim sürümüyle aynı gün PC Game Pass kütüphanesine ulaştı . Ancak iki platformda çalıştırılabilir dosyası farklı olduğundan oyun, Palworld'de olduğu gibi önce Steam'de, ardından Game Pass'te güncellemeler alabilir . Slavic Magic , Manor Lords'u tam çıkışından önce bir yıl boyunca erken erişimde tutmayı planladığını söyledi .


Manor Lords

PLATFORMLAR

PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Slavic Magic

YAYINCI(LAR)

Hooded Horse

TÜR(LER)

Strateji, Şehir Kurma

MOTOR

Unreal Engine 4
0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page