top of page

Manor Lords'ta %48 Onay Puanında Takılmayı Nasıl Düzeltebiliriz?

Eğer siz de %48 Onay Puanında sıkışıp kalan birçok Manor Lords oyuncusundan biriyseniz, bu sorunla başa çıkmak için bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Manor Lords'ta mükemmel yerleşimi yaratma arayışı, oyuncuların stratejik düşünmesini, saatlerce planlama yapmasını ve bazen zor kararlar vermesini gerektirir. Ancak planınız Onay Puanınızı artırmıyorsa tüm çabalarınız boşa çıkar. Bu göstergenin her yüzdesi, yerleşim yerinizin yeni aileler için çekiciliğini etkiler ve bu nedenle bunu mümkün olduğunca artırmak istiyorsunuz.

Manor Lords: İlk Yılda Nasıl Hayatta Kalılır?

Manor Lords'ta ilk yılda hayatta kalmak zor olabilir ancak doğru araçlar ve bilgilerle başarılı bir yerleşim yeri inşa edebilirsiniz.


Çoğu zaman sakinlerin yaşam koşullarını iyileştirerek Onay Puanınızı artırabilirsiniz, ancak bazen oyun içi önemsiz bir hata nedeniyle çabanız işe yaramaz olabilir. Birçok Manor Lords oyuncusu %48 Onay Puanında takılıp kalıyor, bu yüzden bu sorunu çözmenize yardımcı olmak için buradayız.

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


Manor Lordları: %48 Onay Oranında Takılıp Kalma Sorunu Giderildi

Her şeyden önce, Malikane Lordlarında neden %48 Onay Puanında takılıp kalabileceğinizin iki nedenini belirtmekte fayda var :

  • Bu göstergenin arttırılmasına ilişkin şartlara uyulmaması.

  • Oyun içi hata.

Başlangıç ​​olarak şartlara uyarak sorunu çözmeye çalışmanızı tavsiye ederiz.

Büyük olasılıkla, bu aşamada köyünüzde beş aile var ve onlara yiyecek , su ve ev sağlayabildiniz. Yani eğer durum buysa, bölgenizde başlangıç ​​çadırı arayın ve ondan kurtulun. Boş ve konforlu evlerin bulunmasına rağmen bazı sakinler burada yaşamaya devam ediyor. Çadırı kaldırıp birkaç gün ailenin eve yerleşmesini beklerler ve buranın hayata çok daha uygun bir yer olduğunu anlayarak Onay Puanınızı %50'ye çıkarırlar.

Manor Lords: Kalaslar Nasıl Alınır?

Kalaslar, Manor Lords'ta oyuncuların ihtiyaç duyacağı ilk işlenmiş malzemelerdir. Bunları nasıl oluşturacağınız aşağıda açıklanmıştır.


Eğer bu işe yaramazsa bir Pazaryeri, Kilise, Kuyu ve Depo inşa etmelisiniz. Et ve Meyveleri Pazar yeri raflarına yerleştirin, tavuk kümesleriyle ilgilenin, bu aşamada daha fazla bina inşa edin veya stoktaki yakacak odunu artırın. Bu faktörlerin ilerlemenizi etkileme olasılığı, bölgenizde çadır kurmanıza göre daha azdır, ancak bunların hepsi yine de sorunlarınızın nedeni olabilir.Yukarıda açıklanan her şeyi yaptıysanız ancak hala %48'den hareket etmediyseniz, emin olun ki bu bir oyun içi hatadır. Oyunu yeniden başlatmalı ve birkaç gün daha beklemelisiniz. Ancak bu işe yaramazsa tek çözüm yeni bir oyuna başlamaktır. Evet, mevcut yerleşimlerine çok fazla emek harcamış olanlar için bu durum hayal kırıklığı yaratabilir ancak ne yazık ki oyun mükemmel değil ve çıkmaza girerseniz yapabileceğiniz en iyi şey baştan başlamaktır.

Manor Lords

PLATFORMLAR ; PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ ; 26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER) ; Slavic Magic

YAYINCI(LAR) ; Hooded Horse

TÜR(LER) ; Strateji, Şehir Kurma

MOTOR ; Unreal Engine 4

Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page