top of page

Manor Lords: Sawpit Nasıl Kullanılır?

Manor Lords'taki Sawpit'in nasıl kullanılacağını ve etkili bir şekilde sorun giderileceğini anlamak, yerleşim yerinin üretkenliğini ve verimliliğini artırır.Manor Lords, çeşitli karmaşık oyun mekaniği içerenbir şehir kurma stratejisi oyunudur . Türe yeni katılan oyuncular, Manor Lords'un kafa karıştırıcı bina sistemleri karşısında bunalmış hissedebilirler. Böyle bir mekanizma, oyuncuların evler inşa etmesine , kaynak çıkarmalarına ve sonunda karmaşık endüstrileri işletmelerineolanak tanıyan inşaat özelliğidir


Sawpit inşaat öğesi, oyuncuların kalas üretmek için inşa etmesi gereken bir teknolojidir. Ancak Sawpit'i etkili bir şekilde kullanmak, bir dizi ardışık adımı takip etmeyi gerektirir. Neyse ki, Manor Lords'taki Sawpit'i anlamaya çalışan oyuncular bu kılavuzu faydalı bulmalıdır.


Manor Lords'ta Sawpit Nasıl İnşa Edilir

Sawpit, ' İnşaat ' menüsü altındaki üçüncü ' Toplama ' yapısıdır . Sawpit'i inşa etmek, yapının simgesine tıklayıp onu sahada belirli bir konuma yerleştirmek kadar kolaydır.


Bir Sawpit inşa etmek için, Tomruk Kampı kurularak veya Ticaret Karakollarından kaynak ithal edilerek elde edilen iki kereste gerekir .


Testere Çukurundan Kalas Nasıl Elde EdilirSawpit bir keresteyi beş kalasa dönüştürür, ancak deposunda bir kerede yalnızca bir kereste depolar. Bu süreci hızlandırmak için geniş bir kaynak envanterini depolayan bir Depo inşa edin.


Oyuncular ayrıca yapıya en az bir aktif işçinin atandığından emin olmak için Testere Çukurlarını tekrar kontrol etmelidir . Oyun, işçilerin yapılarda bulunmadığını bildirmediğinden, işçi atamalarının etkin bir şekilde doğrulanması daha da önemli hale geliyor.


Yukarıda belirtilen kriterleri karşılayan oyuncular tutarlı tahta üretimi sağlayabilirler.Testere Çukurları Neden Arızalı Görünüyor?Oyuncular bazen kaynak tedariki sağlanmasına ve Sawpits'e işçi görevlendirilmesine rağmen yapının kalas üretmediğini fark edebilirler. Bu durum genellikle tüm yerleşim yerinin ahşap kütük taşımak için tek bir öküz kullandığı durumlarda ortaya çıkar.


Oyuncular inşaat yerine kalas üretimi isterlerse inşaatı etkili bir şekilde duraklatabilirler . Tüm inşaatlar duraklatıldığında veya tamamlandığında öküz, ahşap kütükleri Sawpit'e taşımaya odaklanır.


Devam Eden İnşaat Nasıl Durdurulur


  • Yapı yönetimi menüsünü açmak için İnşaat altındaki yapıya tıklayın .

  • Menünün üst kısmında yapının adını, 'kapat' düğmesini ve diğer birkaç seçeneği içeren mavi şeridi arayın .

  • Duraklatma seçeneği, iki kısa dikey çizgiyle gösterilen, soldan ikinci simgedir.

  • Duraklat düğmesine basmak yapının inşaatını dondurur ve yerleşimdeki diğer önemli görevlere odaklanmak için kaynak ve iş gücünü serbest bırakır.


Oyuncular ayrıca yapım aşamasındaki yapılara manuel olarak öncelik atayabilir. En yüksek önceliğe sahip bir yapı, tüm kaynakların ve iş gücünün yoğunlaşmasını sağlayarak inşaatını hızlandırır.

 

Manor Lords


PLATFORMLAR

PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Slavic Magic

YAYINCI(LAR)

Hooded Horse

TÜR(LER)

Strateji, Şehir Kurma

MOTOR

Unreal Engine 4


4 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page