top of page

Manor Lords: Otlar Nasıl Elde Edilir

Manor Lords'ta şifalı bitkiler, kişinin kasabasındaki hasta köylüleri iyileştirmek için kullanılır. İşte bu büyülü ürünü nasıl elde edeceğiniz.

Manor Lords, küçük bir yerleşimci grubuyla başlayıp yavaş yavaş gelişen bir kasabaya dönüştürdüğünüz sürükleyici bir şehir kurma deneyimi sunuyor. Oyuncu oyunda bir Lord gibi hareket eder, yerleşimi kontrol eder ve refahının sorumluluğunu üstlenir.


Ancak şehriniz geliştikçe, köylüleriniz arasında hastalıkların yayılması da dahil olmak üzere, performanslarını önemli ölçüde etkileyebilecek çeşitli zorluklarla karşılaşabilirsiniz . Neyse ki, şifalı bitkiler bunu düzeltmek için kullanılabilir . Bir Bitki, hasta insanları hızla iyileştirebilen ve onları tekrar aktif hale getirebilen değerli bir kaynaktır. Manor Lords'taki bu faydalı eşyayı edinmek istiyorsanız bu kılavuz sizi doğru yöne yönlendirecektir.


Manor Lordlarındaki Hastalıklar Nasıl Tedavi Edilir?

Manor Lord'larda hastalıklar , köylülerinizin hastalandığı ve düzgün çalışamadığı durumlardır. Bu genellikle yiyecek yeterli yiyecekleri olmadığında olur. Hasta köylüler dinlenerek iyileşebilse de onlara şifalı bitkiler vermek iyileşme sürecini hızlandırır ve işe daha çabuk dönmelerini sağlar.

Ayrıca Meyveler , Et , Ekmek ve Yumurta gibi çeşitli gıdaların sunulması hastalığın yayılmasının önlenmesine yardımcı olur ve herkesin sağlıklı kalmasını sağlar.


Manor Lords'ta Otlar Nasıl Alınır?

Manor Lordlarından Bitkileri yerleşim yerinizde yetiştirerek veya yakındaki kasabalarla ticaret yaparak elde edebilirsiniz. İşte nasıl.

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


Otlar Nasıl Yetiştirilir?

Manor Lords: Otlar Nasıl Yetiştirilir?

Köyünüzde şifalı bitkiler yetiştirmek için tek parça Kereste kullanarak bir Toplayıcı Kulübesi inşa etmeniz gerekecektir . Kulübeyi inşa ettikten sonra onu bir Bitki Bahçesi içerecek şekilde yükseltin . Bunu yapmak için, Forager Hut ile etkileşime geçin ve ardından " Bitki Bahçesi Ekle "ye tıklayın.

Bu yükseltme 25 Bölgesel Zenginlik ve iki Kalas gerektirir , bu nedenle başlamadan önce yeterli kaynağa sahip olduğunuzdan emin olun. Bitki Bahçesini Toplayıcı Kulübesine ekledikten sonra ona bir aile atayın. Yakında hastalıklardan mustarip insanları tedavi etmek için kullanabileceğiniz iyi miktarda bitki elde etmeye başlayacaksınız.


Bitki Ticareti Nasıl Yapılır?

Malikane Lordları: Bitki Ticareti Nasıl Yapılır?

Malikane Lordlarından Bitkileri hızlı bir şekilde almanın bir başka yolu da onları yakındaki köylerden ithal etmektir . Bitki ticareti yapmak için şu adımları izleyin:

  • Yerleşim yerinizdeki Ticaret Merkezi ile etkileşime geçin ve Ticaret sekmesine gidin .

  • Ticaret sekmesinde Üretim Malzemeleri bölümünü bulun .

  • Malzemeler bölümünde Bitkileri bulun ve Ticaret kuralını İçe Aktarma olarak ayarlayın .

  • Bitkileri ithal etmeye başlamak için " Ticaret Yolu Oluştur " a tıklayın .

Bitkileri Ticaret Merkezi aracılığıyla ithal etmek, onları elde etmenin daha hızlı bir yoludur, ancak her Bitkinin maliyeti 12 Bölgesel Zenginliktir . Büyük miktarlarda Otlara ihtiyacınız varsa, Bölgesel Zenginliğinizi kurtarmak için bunları yerleşim yerinizde yetiştirmek akıllıca olacaktır.

Manor Lords

PLATFORMLAR ; PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ ; 26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER) ; Slavic Magic

YAYINCI(LAR) ; Hooded Horse

TÜR(LER) ; Strateji, Şehir Kurma

MOTOR ; Unreal Engine 4

Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page