top of page

Manor Lords: Milis Nasıl Oluşturulur ve Paralı Askerler Nasıl Kiralanır?

Bir milis oluşturmak veya paralı askerler kiralamak, Major Lords'un erken safhalarında hayatta kalmak için kritik öneme sahiptir. Bu kılavuz, korunmanızı nasıl sağlayacağınızı ayrıntılarıyla anlatmaktadır.Merakla beklenen oyun Manor Lords, oyuncunun kendi orduları olan yapay zeka oyuncularının yanı sıra başıboş haydut çeteleriyle de mücadele etmesi gereken bir hayatta kalma yerleşim kurma oyunudur. Bu nedenle, özellikle haydutlar ve diğer düşmanlar öküz gibi temel hayvanları öldürebilecek kapasitede olduğundan, oyuncuların saldırılara karşı bir savunma biçimine sahip olmaları çok önemlidir.


Neyse ki Manor Lords oyuncularının zorluk modlarında savaşla kendilerini savunmak için birkaç seçeneği var . Oyuncular bir milis oluşturmak için kendi vatandaşlarını silahlandırmayı veya bunun yerine Hazine parasını paralı bir savunma gücü satın almak için harcamayı seçebilirler .


Malikane Lordlarında Milis Nasıl Oluşturulur

Manor Lords'ta bir milis oluşturmak için öncelikle vatandaşlarınız için silah ve teçhizat edinmeniz gerekir.


Silahlar Nasıl Alınır?Vatandaşların işlevsel bir milis gücünün parçası olabilmesi için silahlara ihtiyaçları var. Silahlar , demir madenciliği ve arıtmayı içeren daha karmaşık bir kaynak zincirinin parçası olarak üretilebilir , ancak bu, haydut saldırılarının en çok zarar verdiği dönem olan oyunun başlarında ulaşılamaz.


Bunun yerine, oyunculara oyunun başlangıcına yakın bir zamanda belirli yerleşim aşamalarına ulaştıklarında küçük bir silah seçeneği hediye edilir . Bu, oyunun başındaki milisleri donatmak için uygun silahları edinmenin en kolay ve hızlı yoludur.


Milis Nasıl Oluşturulur
Ekranın altındaki araç çubuğunda savaşa ayrılmış bir düğme bulunur. Ona bastığınızda milis arayüzü açılacaktır. Burada oyuncuların toplanacak milis türüne karar vermesi gerekiyor; erken oyun için ve özellikle de yetenekli silahları kullanırken Mızraklı Milisleri seçmek en iyisidir .


Milisler seçildikten sonra uygun vatandaşlarla dolacak. Milisleri tamamen doldurmaya yetecek kadar vatandaş olmasa bile ihtiyaç duyulduğunda yine de yükseltilebilir; tamamen organize olmuş bir milis gücünden daha zayıf olacaktır. Ana tehditlerin daha küçük haydut grupları olduğu oyunun başlarında bu genellikle önemli değildir, ancak her ihtimale karşı milislerin erkenden askere alınmasının faydası vardır.


Malikane Lordlarında Paralı Askerler Nasıl Kiralanır?Paralı asker kiralamak denenmiş ve gerçek bir ortaçağ geleneğidir ve vatandaşlar ve silahlar yerine yalnızca para gerektirmesi nedeniyle inanılmaz derecede cazip bir seçenektir. Ancak Manor Lords'ta paraya oyunun erken safhalarında ulaşmak zor olabilir, bu nedenle hızlı para kazanmanın bir yolu olmadığında paralı askerler ulaşılmaz görünebilir .


Yine de, özellikle genel olarak daha zayıf milisleri tamamlamak için iyi bir seçenek. İyi finanse edilen bir paralı asker ordusuna sahip olmanın en iyi yolu, mükemmel ticaret seçeneklerine sahip güçlü bir ekonomiye sahip olmanın yanı sıra bir malikane inşa ederek vergilendirme mekanizmasının kilidini açmaktır .


Hazine yeterince dolduğunda, araç çubuğundaki savaş kategorisi aracılığıyla paralı askerler kiralanabilir. Tıkladığınızda milis toplama seçeneğinin yanında paralı asker kiralama seçeneği görünecektir. Buna tıklayın ve istediğiniz paralı askerleri seçin.


 

Manor Lords


PLATFORMLAR

PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ

26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER)

Slavic Magic

YAYINCI(LAR)

Hooded Horse

TÜR(LER)

Strateji, Şehir Kurma

MOTOR

Unreal Engine 4


115 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page