top of page

Manor Lords: İhracat ve Ticaret İçin En İyi Ürünler

Oyuncular Manor Lords'ta aşağıdaki malların ticaretini ve ihracatını yaparak büyük başarı elde edebilirler.

Oyuncular Manor Lords'ta köylerini çalışır hale getirdikten sonra , Bölgesel Zenginlik oluşturmak için fazla malları ihraç etmeye başlamaları çok uzun sürmeyecek. Ticarete başlamak için oyuncuların bir Ticaret Merkezi oluşturmaları ve ticaret yerlerine seyahat edecek ve envanteri yönetecek en az bir aileyi atamaları gerekir. Bir atın kiralanması ve Ticaret Merkezine atanması da tüm sürecin hızlandırılmasına yardımcı olacaktır.


Pratik olarak herhangi bir gıda, kaynak veya malın ticareti yapılabilir ve bunu yapmak için, oyuncuların sol taraftaki ihracat seçeneğini seçmesi ve ardından minimum bir artı değer belirlemesi gerekir; böylece söz konusu öğe, bu sayıya kadar satılır. ulaşmış. Bazı öğeler ticaret yollarının oluşturulmasını gerektirir, bu da önceden Bölgesel Zenginliğe mal olur, ancak bu gerekli olmasa bile, dışarıdan özel bir tüccar olarak çok fazla ihraç edilecek mallar için iyi bir fikir olabilir. köy onları taşıyacak. Manor Lords'ta ihraç edilecek en iyi ürünler açısından oyuncular, fiyatı yüksek ve üretimi kolay olan ürünlere odaklanmalıdır.

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


1Ayakkabı

Deri Kullanılarak Üretilen Tek Ürün, Böylece Oyuncuların Fazlası Olacak

 • İhracat Fiyatı: 8

 • Ticaret Yolu Maliyeti: 48

 • Yapım: Ayakkabıcı Atölyesinde Deri kullanılarak

Avcılar bunları daha çok tercih edilen Et için bir bonus olarak üreteceğinden, oyuncuların istemeseler bile çok sayıda Post elde etmesi muhtemeldir. Deriler daha sonra Tabakhanede Deriye dönüştürülür, ancak Derinin mevcut tek kullanımı onları Ayakkabıcı Atölyesinde Ayakkabı haline getirmektir.

Bu nedenle, oyuncular eninde sonunda daha yüksek seviyeli köylülerin gereksinimlerini kolayca karşılayabilecek ve oyuncunun yüksek Onay Puanını korumasına yardımcı olacak çok sayıda Ayakkabıya sahip olacaklar . İhtiyaç duyulanın ötesinde, oyuncular geri kalanını ihraç edebilir ve oldukça yüksek bir fiyata getirebilirler.

2Aletler

Ticaret Dışında Mevcut Kullanımı Yok

 • İhracat Fiyatı: 6

 • Ticaret Yolu Maliyeti: 36

 • Yapım: Demirci ve Demirci Atölyesinde Demir Levhalar kullanılarak

Manor Lords Erken Erişim aşamasında olduğundan pek çok özellik geliştirme aşamasındadır ve bu nedenle bazı öğeler şu anda ihraç ürünü olmaktan başka bir amaca hizmet etmemektedir. Aletler buna iyi bir örnektir ve Smithy'de yapılan tek ürün olduğundan oyuncular satmak için bunlardan çok sayıda üretebilir.

Aletler aynı zamanda Manor Lords'un Arka Bahçe Uzantısı olan Demirci Atölyesi'nde de üretilmektedir . Oyuncular genellikle burada milisleri için silah yapmak isteyecek olsa da, Aletlerin yalnızca Demir Döşeme gerektirmesi ve başka hiçbir şey gerektirmemesi, oyuncuların Kalaslar için malzemeler eksik olduğunda bunları yapılmak üzere manuel olarak atamak isteyecekleri anlamına geliyor. Doğal olarak, Aletler en iyi şekilde zengin Demir yatağı olan bir bölgede yapılır.

3Savaş yayları

Fletcher's Workshop'un Tek Ürünü ve İyi Fiyata Satılıyor

 • İhracat Fiyatı: 5

 • Ticaret Yolu Maliyeti: 30

 • Yapımcı: Fletcher's from 4 Planks

Oyuncular, Manor Lords'ta Sawpit'i verimli bir şekilde nasıl çalıştıracaklarını öğrendikten sonra , çok sayıda Kalas üretebilecekler. Bu Kalasların özellikle inşaatta pek çok kullanım alanı vardır, ancak aynı zamanda Fletcher'ın Atölyesinde Savaş Yayları üretmek için de kullanılabilirler. Bu atölye bir Arka Bahçe Uzantısıdır ve diğer atölyeler gibi Burgage Arsası'nın en az 2. seviye olmasını gerektirir.

Oyuncuların bir milis okçu birimi varsa , doğal olarak onlara yeterli miktarda yay sağlamak isteyeceklerdir, ancak bunun ötesinde, tüm Warbow'lar Ticaret Merkezinden iyi bir fiyata ihraç edilebilir. Ancak diğer emtialarda olduğu gibi oyuncular, ihracat fiyatları düştükçe pazarın belirli ürünlerle aşırı arza uğramasına karşı dikkatli olmak isteyeceklerdir. Bu nedenle bazen Fletcher's Workshop'taki duraklatma düğmesine basmak iyi bir fikir olabilir.


4Ekmek

Bölgenin Verimliliği İyiyse, Oyuncular Bol miktarda Ekmek Fazlası Yapabilir

 • İhracat Fiyatı: 4

 • Ticaret Yolu Maliyeti: 24

 • Üretilen: Buğday harmanlanarak Tahıl haline getirildikten sonra Ortak Fırınlardaki veya Fırın Uzantılarındaki Unlardan

Manor Lords'ta her bölge çiftçilik için uygun değildir , ancak oyuncular Buğday açısından yüksek verimliliğe sahip bir yerde doğduklarında, sonunda olağanüstü miktarda ekmek üretebilirler ve bunun fazlası, sağlam bir fiyata ihraç edilebilir.


Buğdaydan Ekmek üretmek için , oyuncuların öncelikle çiftlik işçilerinin Buğdayı harmanlayıp Tahıl haline getirmesi gerekecek ve bu Tahıl daha sonra Un haline getirilmek üzere Yel Değirmeni'ne götürülebilir. Ekmeği pişirmek açısından, çoğu oyuncu Ortak Fırınları kullanacak, ancak Fırınlar Geliştirme Noktasına dalmak, Ekmeği çok daha hızlı pişirebilen yeni Arka Bahçe Uzantılarının kilidini açar. Ekmek ihraç etmekle ilgilenen oyuncular için bu kesinlikle hedeflemeleri gereken bir yükseltmedir, özellikle de geniş tarlalarda tarım yapmak için çok önemli olan Ağır Sabanın kilidinin açılmasını gerektirdiğinden.

5Derin Maden ile Zengin Bir Yataktan Gelen Herhangi Bir Kaynak

Derin Maden, Sınırsız Kaynak Tedarikini Sağlar

Bazı yönlerden Manor Lord'larda takas edilebilecek en iyi öğeler, oyuncuların doğduğu bölgeye ve hangi kaynakların mevcut olduğuna bağlıdır. Örneğin, Derin Madencilik Geliştirme Noktası ile eşleştirilmiş, zengin bir Demir yatağına sahip bir bölge , Bloomeries'de Demir Levhalar halinde işlenebilen ve daha sonra her türlü öğeye dönüştürülebilen sonsuz Demir Cevheri üretebilir.


Oyuncular Demir Levhaları daha fazla işleme gerek kalmadan ihraç edebilir veya piyasayı daha dengeli tutmak için tüm Demir ürünlerini ihraç edebilirler. Stone şu anda herhangi bir şeye dönüştürülemese ve Clay yalnızca Çatı Kiremitlerine dönüştürülebilse de, bunlar yine de oyuncunun sınırsız arzı olduğunda ticaret için iyi kaynaklardır.


5 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

댓글


bottom of page