top of page

Manor Lords: Deri Nasıl Alınır ve Kullanılır

Manor Lords'ta gelişen kasabanızın Lordu olarak birincil sorumluluğunuz köylülerinizin refahıdır . Bu, çalışanlarınıza göz kulak olmanız ve onlara değerli kaynaklar sağlamanız gerektiği anlamına gelir. Bu kaynaklar arasında Deri, oyunda çeşitli eşyaların yapımında kullanılan önemli bir üretim malzemesidir.


Neyse ki, Deri'yi almak zor bir iş değil, ancak şehrinizde bazı özel yapılar kurmanızı gerektiriyor . Manor Lords'ta Deriyi etkili bir şekilde üretmek ve kullanmak için gerekli adımları kapsamlı bir şekilde anlamak için bu kılavuzu takip ettiğinizden emin olun .

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


Manor Lords'ta Deri Nasıl Elde Edilir

Malikane Lordları: Deri Nasıl Alınır?

Deri, Manor Lords'ta çok önemli bir işçilik malzemesi olarak hizmet eder . Ancak onu doğrudan edinmek bir seçenek değil; bunun yerine Postu almanız ve ardından bir Tabakhanenin yardımıyla onu Deriye dönüştürmeniz gerekir .

Manor Lords'ta Nasıl Gizlenirsiniz?

Hide'ı birkaç yolla elde edebilirsiniz:

  • Birincil yöntem , köylülerinizin aktif olarak vahşi hayvanları avlayacağı ve diğer kaynakların yanı sıra Post da üreteceği bir Av Kampı kurmaktır .

  • Alternatif olarak, eğer bir Keçi Kulübesi uzantınız varsa , yan ürün olarak Post da üretebilir.

  • Son olarak, zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, bölgesel zenginliğiniz karşılığında Ticaret Postası aracılığıyla bunu içe aktarma seçeneğiniz vardır.

Manor Lords'ta Tabakhane Nasıl İnşa Edilir

Manor Lords'ta bir Tabakhane inşa etmek için İnşaat menüsünün Sanayi bölümüne gidin ve Tabakhane seçeneğini seçin. İnşaatı tamamlamak için dört parça keresteye ihtiyacınız olacak .

Tabakhaneyi Derilerinizin çoğunu depoladığınız Av Kampınızın veya Deponuzun yakınına yerleştirmeniz tavsiye edilir.

Deri Nasıl Üretilir

Tabakhaneyi inşa ettikten sonraki adım onu ​​harekete geçirmektir. Üretim sürecini başlatmak için işçileri Tabakhaneye atayın. Av Kampınızdan veya Keçi Kulübenizden toplanan postlar daha sonra Tabakhaneye taşınacak ve burada işçiler onları Deriye dönüştürecek.

Manor Lordlarında Deri Nasıl Kullanılır?

Manor Lords'ta Deri'yi yapılarınızı geliştirmek için kullanabilir veya zenginliğinizi artırmak için de kullanabilirsiniz. Aşağıda, oyunda kullanabileceğiniz tüm olası yolları bulacaksınız.

  • Malikane Lordlarında derinin başlıca kullanımlarından biri Burgage Arsalarını geliştirmek için gerekli olan Ayakkabıları üretmektir . Ancak Deriyi Ayakkabıya dönüştürmek için Ayakkabıcı Atölyesine ihtiyacınız olacak .

  • Ek olarak Leather, Burgage Arsalarını Seviye 2'ye yükseltmek istiyorsanız gerekli olan Pazaryerinde bir Giyim Tezgahı kurmanıza olanak tanır .

  • Ayrıca, Bölgesel Zenginlik karşılığında Ticaret Merkezinden Deri ihraç etme seçeneğiniz de vardır .

Manor Lords

PLATFORMLAR ; PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ ; 26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER) ; Slavic Magic

YAYINCI(LAR) ; Hooded Horse

TÜR(LER) ; Strateji, Şehir Kurma

MOTOR ; Unreal Engine 4

Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page