top of page

Manor Lords: Cesetler Nasıl Kaldırılır

Manor Lords'ta köyünüzü kurduktan birkaç yıl sonra , çok geçmeden düşmanlar ve diğer yöneticiler tarafından yağmalanmaya başlayacaksınız . Bu durumlarda hükümdarlığınızı ve halkınızı savunmak için savaşmak şarttır ve çatışma sırasında kayıplar kaçınılmazdır.


Oynadığınız zorluk ayarlarına bağlı olarak arazinizden ceset çıkarma sorunuyla karşılaşmanız gerekebilir. Cesetlerin açık alanda bırakılması Onay Puanınızı olumsuz etkileyebileceğinden, tüm cesetlerin düzgün bir şekilde gömüldüğünden emin olmak çok önemlidir .

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


Manor Lords'taki Cesetler Nasıl Kaldırılır

Malikane Lordlarında ölen cesetler Ahşap Kiliseye veya Ceset Çukuruna gömülebilir .

Kilise, akıncılarla veya düşman kuvvetleriyle çatışmada şehit düşen köylülerinizi gömmeye alışkındır . Merhum kişiyi gömmenin yanı sıra, oyuna başladıktan sonra mümkün olan en kısa sürede Ahşap Kilise'yi inşa etmeniz için başka nedenler de var. Birincisi, Onay Puanınızı önemli ölçüde artırabilir ve ikincisi, Burgage Arsalarınızı 2. seviyeye yükseltmeniz gerekir .

Ahşap Kilise Nasıl İnşa Edilir

Ahşap Kilise'yi inşa etmek için İnşaat menüsünün Konut bölümüne gidin. Ardından Ahşap Kilise'ye tıklayın ve kilisenin hologram projeksiyonunu oluşturmak istediğiniz noktaya ayarlayın.

Ahşap Kilise inşa etmenin malzeme maliyetleri:

  • 5 ahşap

  • 20 tahta

  • 10 taş

Ahşap Kilise'yi inşa ettikten sonra boş bir aileyi ona atayın ve eğer arazinizde ölen insanlar varsa mezar kazıcı olarak çalışmaya başlayacaklar. Bu gibi durumlarda, Kiliseye atananlar, ölenleri toplamaya ve Kutsal Topraklara uygun şekilde gömülecekleri Kiliseye nakletmeye başlayacaklardır .


Ceset Çukuru Nasıl İnşa Edilir

Ancak Akıncılar ve düşman birliklerinin kilisede son dinlenme yeri olmayacak, bu yüzden onlar için Ceset Çukuru inşa etmelisiniz. Kilise gibi Ceset Çukuru da İnşaat menüsünün Konut bölümü aracılığıyla inşa edilebilir.

Düşman cesetlerinden kurtulmak için çukur inşa etmek ücretsizdir; bunun için herhangi bir kaynak harcamanıza gerek kalmayacak .

Ceset Çukuru başarılı bir şekilde inşa edildikten sonra tesise bir aile görevlendirin ve onlar bölgenizde yatan akıncıların veya düşman birliklerinin cesetlerini toplamaya başlayacaklar.

Kilise veya Ceset Çukuru çalışanları tüm ölüleri toplayıp temizledikten sonra, Onay Puanınızın düşüşü durmalı ve kısa sürede normale dönmelidir.

Manor Lords

PLATFORMLAR ; PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ ; 26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER) ; Slavic Magic

YAYINCI(LAR) ; Hooded Horse

TÜR(LER) ; Strateji, Şehir Kurma

MOTOR ; Unreal Engine 4

Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.7 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page