top of page

Manor Lords: Avcıların Avlanmamasını Nasıl Düzeltebiliriz?

Manor Lords'da , Lord'un yerine geçerek kasabanın dünyevi işlerinin kontrolünü ele alıyor ve yiyecek ve yakıt gibi kaynakların yönetimini denetliyorsunuz. Bunlar arasında et, Av Kamplarından elde edilebilecek önemli bir yiyecek türüdür.


Ancak ilerledikçe bir sorun ortaya çıkmaya başlar ve avcılarınızın görevlerini yerine getirmemesi nedeniyle kendinizi hayal kırıklığına uğramış halde bulabilirsiniz. Gıda kaynaklarının eksikliği ilerlemenize engel olabileceğinden bu ciddi bir aksilik olabilir . İşte avcınızı tekrar yoluna sokabilecek birkaç olası çözüm.

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.


Avlanmayan Avcılar Nasıl Düzeltilir

Manor Lords'ta avlanmak, yerleşim yerinizdeki yiyecek ve zanaat malzemelerini güvence altına almak için gerekli olan temel bir faaliyettir. Av Kampları inşa ederek ve belirlenmiş alanlarda vahşi hayvanları avlayacak işçileri görevlendirerek, et ve postun istikrarlı bir şekilde tedarik edilmesini sağlayabilirsiniz .

Avlanma söz konusu olduğunda, hayvan popülasyonunun tükenmesini önlemek için uygun avlanma miktarının belirlenmesi ve Av Kamplarınızın doğru yerde olmasını sağlamak da dahil olmak üzere dikkatli olmak gerekir. Avcılarınızın hâlâ üretken olmadıklarını görüyorsanız, aşağıda belirtilen ve onları doğru yolda tutacak birkaç düzeltme vardır.

Avlanma Limitini Ayarlayın

Bazen, eğer avcılarınız avlanmıyorsa, bunun nedeni sizin bir avlanma limiti belirlemiş olmanız ve onların bu limite ulaşıp durmuş olmaları olabilir. Bu sorunu çözmek için Av Kampınızdaki av limitini artırabilirsiniz, böylece avlanmaya devam edebilirler.

Av Kamplarınızın Yerini Değiştirin

Avcılarınızın aktif olarak avlanmamasının bir başka nedeni de Av Kampınızın konumu olabilir. Av Kamplarınızı yaşam alanlarının kırmızı sınırı içine yerleştirirseniz, yabani hayvanlar genellikle bölgelerden uzaklaşır. Bunu önlemek için Av Kampınızı Vahşi Hayvan bölgesinin kırmızı sınırının dışına taşımayı deneyin, böylece hayvanlar yakınlarda ve ulaşılabilir durumda olur.


Ekstra Depolama İçin Bir Tahıl Ambarı Kurun

Avcılarınızın getirdiği eşyaları depolamak için yeterli alana sahip olmanız çok önemlidir. Av Kampınızdaki depo doluysa avcılarınız malzeme getirmeyi bırakabilir. Bununla başa çıkmak için yerleşim yerinizde yiyecek depolayacak bir Tahıl Ambarı inşa edin .

Avcınızın Görevlerini Kontrol Edin

Diğer bir neden de erkek işçilerin milis kuvvetlerinize alındıkları için savunma görevleriyle meşgul olmaları olabilir . Onları avlanmaya geri döndürmek için milislerinizi geçici olarak dağıtmanız gerekecek.

Kampınızın Yola Bağlantılı Olduğundan Emin Olun

Avcılarınızın avlanmak için dışarı çıkmadığını fark ederseniz, bunun nedeni Av Kampınızın yola düzgün şekilde bağlanmamış olması olabilir . Bunu düzeltmek için Kampınızı yerleşim yerinize bağlayacak bir yol inşa etmeniz gerekecektir .

Manor Lords

PLATFORMLAR ; PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ ; 26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER) ; Slavic Magic

YAYINCI(LAR) ; Hooded Horse

TÜR(LER) ; Strateji, Şehir Kurma

MOTOR ; Unreal Engine 4

Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.8 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page