top of page

Manor Lords: Ahşap Parçalar Nasıl Alınır ve Kullanılır

Manor Lords, oyuncuları ortaçağ ortamında halkına bakmak ve kendi tımarlarını kurmak için gelişen bir yerleşim yeri inşa etmek için mücadele eden sözde bir lordun yerine koyuyor. Oyun, bir yerleşim yerini saf sefaletten gelişen bir metropole yönlendirmek ve şekillendirmekle ilgilidir.

Bu amaçla, bir yerleşimin kullanabileceği tüm malzemeleri , bunların yerel olarak nasıl üretileceğini ve bunların sayısız kullanımını bilmek, oyuncunun tüm işidir. Kullanımı net olarak görünmeyen malzemelerden biri de Ahşap Parçalardır . İşte oyuncuların bu konuda bilmesi gereken her şey.

Manor Lords Rehber

Slavic Magic's Manor Lords, derin bir ortaçağ deneyimi yaratmak için şehir inşasını, taktiksel savaşı ve diğer strateji unsurlarını birleştirir. Manor Lords Rehber ve Manor Lords Türkçe içerikleri burada.Manor Lords'ta Ahşap Parçalar Nasıl Alınır?

Malikane Lordlarında Tahta Parçalar elde etmenin iki yolu vardır :


Marangoz Atölyesi

Marangoz Atölyesi, 4 Kalas için 2. seviye Burgage Parselleri (ve üzeri) üzerine inşa edilebilecek bir arka bahçe uzantısıdır . İnşaatı başlatmak için bir hırsızlığa tıklayın, dişli simgesini seçin ve Marangoz Uzantısını seçin.

Bir Marangoz Atölyesi Küçük Kalkanlar, Büyük Kalkanlar ve Ahşap Parçalar oluşturabilir . Oyuncular, Genel sekmesindeki görevlerini değiştirerek Marangoz Atölyesi zanaatkârlarını Ahşap Parçalar yapımında çalışmak üzere atayabilir.

Arka Bahçe Uzantıları yalnızca temelleri ilk atıldığında sınırları genişletilen Burgage Parselleri üzerine yapılabilir.

Marangoz Atölyesi çalışanları, kontrol edilmediği takdirde oyuncunun tahta rezervlerini kolayca tüketebilir. Yerleşim için gerekli ürünleri ürettikten sonra Marangoz Atölyesi'nde ( ve diğer tüm Arka Bahçe uzantılarında ) üretimi durdurmayı unutmayın. İçerik menüsünün sağ üst köşesindeki duraklat düğmesine basılarak üretim durdurulabilir.

Marangoz Atölyesi çalışanları Zanaatkar olarak kabul edilir. Esnaf uzmanlaştığı iş dışında başka bir işte görevlendirilemez.

Değiş tokuş dükkânı

Tüm mallar gibi Ahşap Parçalar da Ticaret Postası aracılığıyla yerleşime ithal edilebilir . Bunu yapmak için, Kral Yolu'na bağlı 4 Kereste için bir ticaret merkezi inşa edin. Orada çalışacak bir aile görevlendirin ve Ahşap Parça ticaretini Ticaret Yok'tan İthalat'a ayarlayın. Ahşap Parçaların ithalatı 15 Bölge Zenginliğine mal olur.


Manor Lords'ta Ahşap Parçalar Nasıl Kullanılır?

Ahşap Parçaları aldıktan sonra oyuncular bu eşyaların ne için kullanıldığını merak edebilir.

Oyunun mevcut versiyonunda Ahşap Parçaların ticaret dışında hiçbir faydası yoktur . Hiçbir inşaat, yükseltme veya işlenebilir malzeme Ahşap Parçaların inşa edilmesini gerektirmediğinden Ahşap Parçaları üretmenin veya ithal etmenin hiçbir nedeni yoktur.

Oyuncuların şu anda Ahşap Parçaları kullanabilmelerinin tek yolu, onları küçük bir kâr karşılığında ihraç etmektir (5 Bölgesel Zenginlik).

Manor Lords

PLATFORMLAR ; PC , Xbox One , Xbox Serisi X , Xbox Serisi S

PİYASAYA SÜRÜLMÜŞ ; 26 Nisan 2024

GELİŞTİRİCİ(LER) ; Slavic Magic

YAYINCI(LAR) ; Hooded Horse

TÜR(LER) ; Strateji, Şehir Kurma

MOTOR ; Unreal Engine 4

Manor Lords, kapsamlı şehir kurma mekanikleri, devasa taktiksel savaşlar ile karmaşık ekonomik ve sosyal simülasyonlar içeren bir ortaçağ strateji oyunudur. Bir ortaçağ lordu ol ve topraklarına hükmet. Mevsimler geçer, iklimler değişirken, şehirler yükselir ve düşer.30 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page