top of page

Magic: The Gathering'in March of the Machine Önizlemeleri Yenilmezler Tarzı Ekipleri Sergiliyor

Magic: The Gathering, bir sonraki seti olan March of the Machine'den bazı yeni kartlar açıkladı. Kartlar, hayranların en sevdiği karakterleri bir araya getiriyor.


Magic: The Gathering'in yaklaşan seti March of the Machine için önizleme kartları bazı benzersiz Legendary yaratık kartlarını gösterdi. Set, çoklu evrenin bir Phyrexian istilası sırasında gerçekleşir, bu nedenle diğer Magic setlerinin aksine , aslında tek bir düzlem yerine tüm çoklu evrende gerçekleşecek. Bu, setin çoğu setten daha fazla hayran tarafından sevilen karakter içereceği anlamına gelir. March of the Machine, tek bir kartta birden fazla karakter arasında olası olmayan ekipler oluşturarak daha fazla yaratık dahil etmek için benzersiz bir yöntem kullanır.

Bu ekip oluşturma kartlarında, çoklu evrenin aynı düzleminden Phyrexian'ları alt etmek için ekip oluşturan karakterler ve yaratıklar bulunur. Kartlar sadece eğlenceli bir irfan değil, aynı zamanda her yaratığın kendi kartlarında görüldüğü gibi renkleri ve özel yeteneklerini birleştiriyor. Bunlar, oyuncuların deneyimleyebileceği ve benzersiz desteler oluşturmak için kullanabileceği ilginç sinerjiler yaratır. Set ayrıca, tamamlama sürecinde Phyrexianlar tarafından ele geçirilen popüler karakterlerin bazı versiyonlarını da içeriyor.


March of the Machine Popüler Komutanları Bir Araya Getiriyor


March of the Machine'in Yenilmezler benzeri takımlarının kartlarındaki en heyecan verici yönlerinden biri, oyuncuların etrafında desteler inşa edebileceği yeni komutanlar. Örneğin, Gitrog Canavarı kendi başına zaten popüler bir komutandır, ancak şimdi popüler Stax komutanı Thalia ile ortak olmuştur. Thalia ve Gitrog Canavarı, Thalia'nın bazı baskıcı kontrol yeteneklerinin yanı sıra Gitrog Canavarı'nın kara odaklı yeteneklerini kullanan güçlü bir komutan yaratmak için bir araya geliyor.

Artık bir araya gelen diğer popüler Komutanlar, birbirleriyle benzer miktarda iyi bir sinerji sergiliyor. Drana ve Linvala birleşerek rakiplerinin etkinleştirilen yeteneklerini kapatırken aynı zamanda onları kendileri için çalarlar ve Ghalta ve Mavren birleşerek bazı güçlü jetonlar oluştururlar. Bu birleşik yaratıklar ayrıca Vampire Angel ve Dinosaur Vampire gibi bazı ilginç yaratık türleri kombinasyonları yaratır. Bu ilginç ekipler, Elesh Norn'un Phyrexia: All Will Be One'daki çabalarının sonucu olan bazı korkunç tamamlanmış yaratıklara karşı mücadele ediyor


Magic'in Kahramanları, Phyrexian Canavarlarıyla Savaşmak İçin Bir Araya Geliyor


Magic'in birçok kahramanı ve kötü adamının March of the Machines'de bir araya gelmek için iyi bir nedeni var . Theros'un güneş tanrısı Heliod gibi çoklu evrenin en güçlü karakterlerinden bazıları Phyrexia tarafından tamamlandı. Zendikar'ın vahşi manası Omnath'ın canlı vücut bulmuş hali de tamamlandı ve uçağı kolayca yok edebilecek devasa kaiju benzeri bir tehdide dönüştü. Jin-Gitaxias'ın yepyeni bir versiyonunun kanıtladığı gibi, Phyrexian Praetor'ları da hala mücadelede.

March of the Machine için yalnızca birkaç kart önizlendi , ancak hikaye açısından en heyecan verici setlerden biri gibi görünüyor . Hayranlar, Magic'in destansı savaşlar ve büyük olasılıkla bir veya iki dikkate değer ölümle tamamlanan Avengers: Endgame versiyonuna hazır olmalıdır . Oyuncular ayrıca Magic'in çoklu evrendeki en popüler karakterlerinden bazılarından daha fazla ekip oluşturarak mevcut popüler desteleri birleştiren daha da fazla yeni komutan seçeneği yaratmayı bekleyebilirler .

1 görüntüleme0 yorum

コメント


bottom of page