top of page

Like a Dragon: Infinite Wealth 1.2 Güncellemesini Yayınladı

Ryu Ga Gotoku Studio'nun rol yapma video oyunu Like a Dragon: Infinite Wealth, devam eden birçok sorunu çözmeyi amaçlayan yeni bir güncelleme alıyor.

En son güncelleme olan sürüm 1.20, Ryu Ga Gotoku Studio tarafından geliştirilen popüler rol yapma video oyunu Like a Dragon: Infinite Wealth için kullanıma sunuldu . Bu Like a Dragon: Infinite Wealth güncellemesi, oyundaki çeşitli sorunları ve hataları ele alarak oyuncuların genel oyun deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor.


Like a Dragon: Infinite Wealth, selefinin konseptlerini genişleterek oyunculara sürükleyici sıra tabanlı dövüş ve baş kahraman Ichiban Kasuga'yı merkeze alan ilgi çekici bir anlatı sunuyor. Önceki Like a Dragon: Infinite Wealth güncellemesi sürüm 1.19, kayıtlı fotoğraflarla ilgili öngörülemeyen davranışlara neden olan hataların düzeltilmesi, öngörülemeyen mobilya yerleştirme aksaklıklarının giderilmesi , parti sohbetlerinin güvenilir bir şekilde tetiklenmesini sağlama, karakter ve organizasyon adlarındaki yazım hatalarının düzeltilmesi, simge çözümlemesi dahil olmak üzere birçok sorunu ele aldı. Tag Team becerilerinin etkinleştirilmesi sırasındaki hatalar ve daha fazlası.


Like a Dragon: Infinite Wealth Güncellemesi 1.20

Daha önce Like a Dragon haberlerinin bu hafta gelebileceği tahmin edilirken , oyun yeni bir güncelleme olan 1.20 sürümünü yayınladı. Yama notlarına göre bu güncelleme, Crazy Delivery sırasında belirli koşullar altında meydana gelen bir hatayı gideren önemli bir düzeltme de dahil olmak üzere çeşitli sorunları ele alıyor. Ek olarak, belirli uzun savaşlar sırasında animasyonun oynatılmasını engelleyen nadir bir hata da düzeltildi. Bu düzeltmelerin yanı sıra güncelleme, yazım ve yerelleştirme hatalarının düzeltmelerini de içeriyor ve oyuncular için daha iyi bir deneyim sağlıyor.

Ayrıca, genel kararlılığı ve kaliteyi artırmak için geliştiricilerin kusursuz ve keyifli bir oyun deneyimi sunma konusundaki kararlılığını yansıtan çeşitli diğer hata düzeltmeleri de uygulandı. Güncelleme duyurusu genel olarak olumlu bir oyuncu tepkisi aldı, ancak bazı hayranlar ek düzeltmeler talep etti. Örneğin bir kullanıcı, sonsuz yüklemeyi endişe verici olarak belirterek zindanlara girmeyle ilgili bir sorun olduğunu belirtti.

Oyun geliştiricilerinin bundan sonra hangi düzeltmeleri uygulayacağı belirsiz olsa da Like a Dragon: Infinite Wealth'in serideki en büyük giriş olduğunu kanıtladığını belirtmekte fayda var. Keşfedilecek çok sayıda geniş harita, çok sayıda yan aktivite ve çok çeşitli oynanabilir karakter kadrosuyla, geliştirici Ryu Ga Gotoku'nun hikaye DLC'si için acil bir planı olması pek olası görünmüyor. Bu ve bir sonraki ana oyunun hala birkaç yıl uzakta olma ihtimali göz önüne alındığında, hayranlar, geliştiricilerin mevcut sorunları düzelten başka yamalar yapmasını bekleyebilirler.

Ayrıca Like a Dragon serisinin hayranları oyunla ilgili önemli bir duyuruyu bekleyebilirler . Geçen yıl, Ryu Ga Gotoku Studio'nun baş yapımcısı Masayoshi Yokoyama, 2024 için yapılması planlanan potansiyel bir "büyük duyurunun" sinyalini vermişti.


Like a Dragon: Infinite Wealth Güncellemesi 1.20 Yama Notları

  • Crazy Delivery sırasında belirli koşullar altında oluşan bir hata düzeltildi.

  • Belirli uzun savaşlar sırasında animasyonun oynatılmasını engelleyen nadir bir hata düzeltildi.

  • Tipografik ve yerelleştirme hatalarının düzeltilmesi.

  • Kararlılığı ve kaliteyi artırmak için çeşitli diğer hata düzeltmeleri.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page