top of page

Lightyear Frontier: Tüccar Rehberi

Galaksiler arası alışveriş hiç bu kadar kolay olmamıştı.Lightyear Frontier'da birçok kaynağı kendi başınıza bulabilirsiniz , bazıları gezegeni tarayarak bulunamaz. Neyse ki, göz atabileceğiniz yeni ürünlerle uğrayabilecek bir satıcı var. Tüccarla ürün alıp satmak tüm yeni olasılıkların kilidini açar.


Tüccarın kilidini açmak için önce onlar için yer açmanız gerekir. O zaman bir şeyler satın almak için paraya ihtiyacın olacak. Neyse ki, kâr edebileceğiniz öğeler için ekonomiyi geliştirmeye çok zaman harcadık. Lightyear Frontier'daki tüccar ve onun malları hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.


Tüccarın Kilidini Açma


Tüccarın kilidini açmak için Homestead'inizi biraz daha geliştirmeniz gerekecek . Gezegende geçirdiğiniz birkaç günün ardından Lola'dan bir mesaj alacaksınız. Gezegeninizi rotasına ekler, ancak size inip ticaret yapabilmesi için Merchant Dock'u inşa etmeniz gerekir.


Tüccar Landing'i Yapılar menünüzde Temeller sekmesi altında bulabilirsiniz. Bunu yapmak için şu malzemelere ihtiyacınız olacak: on Alüminyum Çubuk, sekiz Kırmızı Kristal ve on Taş .


Tüccarın ProgramıLola her sabah gün başladıktan kısa bir süre sonra Merchant Dock'a varacaktır . Envanteri düzenli olarak değiştiği için hangi eşyaları getirdiğini görmek için ona doğru ilerleyebilirsiniz .


Ancak her gün öğlen saatlerinde ayrılıyor . Bu tarihten önce tüm işlerinizi tamamladığınızdan emin olun, aksi takdirde ertesi güne kadar beklemek zorunda kalacaksınız . Lola'nın yapacak çok durağı var, bu yüzden her gün seni bekleyemez.


Nasıl Para Kazanılır


Para kazanmak için sahip olduğunuz malları satmanız gerekir. Buna bulduğunuz mahsuller, malzemeler ve hazineler dahildir. Fiyatlar düzenli olarak dalgalandığı için Ekonomi sekmesini sık sık kontrol etmek önemlidir.


Lola'nın dükkanından ürün satın almak için kullanılabilecek para kazanmanın tek yolu eşya satmaktır . Fazla mahsul küçük bir miktara satılabilir, ancak İstiridye gibi ürünler ve diğer benzersiz ürünler çok daha yüksek fiyatlara satılacaktır.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments