top of page

Lightyear Frontier: Rahatlık Seviyenizi Nasıl Artırırsınız?

Evim tatlı Homestead.Kendinize yeni bir yuva bulmak için Dünya'dan yola çıktığınızda Lightyear Frontier , hayallerinizdeki Çiftlik Evi'ni inşa etmenize olanak tanır. Neredeyse hiçbir kısıtlama olmadan istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman inşa edebilirsiniz. Hatta, eğer onlar için yeriniz varsa, sizi çağıran dekorasyonları inşa etmenin faydaları bile var!


Rahatlık seviyeniz sınırdaki yaşamınız için çok önemlidir. Homestead'inizi uyuduğunuz bir yerden daha fazlası olacak şekilde inşa etmenin faydaları vardır. Kendinizi evinizde gibi hissetmek ve ödülleri toplamak için Homestead'iniz ve rahatlık seviyeniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.


Rahatlık Seviyeniz Nedir?Rahatlık seviyeniz, Çiftlik evinizin büyüklüğüne ve sınırlar içindeki dekorasyonlara göre belirlenir. Sınır içinde inşaat yapmakla sınırlı olmasanız da , dekorasyonların puanınıza dahil edileceği tek alan burasıdır .


Siz inşa etmeye devam ettikçe puanınız artacak ve her yeni seviyeye ulaştığınızda size yeni ödüller verilecek . Aşağıda her seviyenin ve ödüllerinin bir dökümü bulunmaktadır:


Çiftlik Evi Seviyesi

Bonus

Tanım

Seviye bir

Keskin göz

Vahşi doğada ek kaynaklar bulma şansınız var.

İkinci Seviye

Hayvan Dostu

Hayvanların vahşi doğada ek kaynaklar bulma şansı var.

Üçüncü Seviye

Kritik vuruş

Spike Saw saldırılarının ve savurmalarının ek hasar verme şansı vardır.

Rahatlık Seviyenizi Nasıl Artırırsınız?


Rahatlık seviyenizi arttırmak için Çiftliğinizin sınırları içerisinde daha fazla dekorasyon ve yapı inşa etmeniz gerekecektir. Daha da yüksek seviyelere ulaşmak için tamamen daha büyük bir Çiftlik inşa etmeniz gerekecek .


Daha fazla kaynak buldukça daha fazla yapıya yönelik planların kilidini açacaksınız . Yeni alanların kilidini açmak , yeni malzemeler bulmak ve Homestead'inizi geliştirmek için yeni yapılar inşa etmek için Mech'inizi keşfetmeye ve yükseltmeye devam edin .

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page