top of page

Lightyear Frontier: Radyo Kulesi ve İstek Panosu Kılavuzu

Lightyear Frontier'da Radyo Kulesi inşa etmek, istek almanıza olanak tanıyacak ve NPC Ulf'tan parasal ödüller kazanmanıza yardımcı olacak.Lightyear Frontier'da Radyo Kulesi kurabileceğiniz bir yer var. Bu yapı, gezegenin yüzeyinden bir sürü öğeye ihtiyaç duyacak bir NPC olan Ulf ile doğrudan iletişim kurmanıza olanak tanıyacak. Ulf'a ihtiyaç duyduğu eşyaları getirirsen Tüccarda harcayabileceğin parayı kazanabilirsin.


Bu, radyo kulesinin yerini bulmanın ve bu yapıyı inşa etmenin, Lightyear Frontier'da çok para biriktirmenize yardımcı olacağından, mümkün olduğu kadar erken yapmak isteyeceğiniz bir şey olduğu anlamına gelir .


Radyo Kulesi'nin Işık Yılı Sınırındaki Konumu Nerede?


Radyo kulesi , haritanın bu bölümünün en güney kısmında, Işıkyılı Sınırındaki Sarı Orman'da bulunabilir . Oldukça yüksekte, ağaçların üzerinde olacak ve yayın için bolca alan sağlayacak. Bu kuleyi inşa etme görevini almak için önce Sarı Ormanı temizlemeniz gerekecek. Temizleme tamamlandıktan sonra görev günlüğünüzde otomatik olarak görünmelidir. Görevi aldıktan sonra kulenin bulunduğu yere gidebilir ve onu inşa etmek için ihtiyaç duyduğunuz eşyaları kontrol edebilirsiniz. Bu öğeler şunlardır:


  • 12 Sertağaç

  • 5 Alüminyum Çerçeve

  • 3 Alüminyum Elektronik

  • 8 Bakır CevheriLightyear Sınırında Sertağaç ve Bakır Nerede Bulunur?


Sertağaç toplayabilmek için Lightyear Frontier robotunun Testeresini yükseltmeniz gerekecek . Testere yeterince yüksek bir seviyeye ulaştığında, bu tarif için Sertağaç düşürecek Büyük Sarı ve Büyük Yeşil ağaçlar da dahil olmak üzere Sarı Orman ve ötesindeki daha büyük ağaçları ve kütükleri yıkabileceksiniz.


Öte yandan bakırın bu keyifli Game Pass oyununda çıkarılması gerekiyor . Bakır yetiştirmek için en iyi yer, Çayırlar olarak adlandırılan başlangıç ​​yerinin hemen güneyinde bulunan Edge Kayalıkları'dır. Bölgeyi temizlerseniz bakırın daha sık görünmesini sağlayacaktır. Bunu makinenizden Testere aracıyla da çıkarmanız gerekecek.


Lightyear Frontier'da Alüminyum Çerçeveler ve Alüminyum Elektronik Nasıl Yapılır


Radyo kulesini yapmak için gereken son iki bileşen Alüminyum Çerçeveler ve Elektroniktir. Bu noktaya gelebilmek için diğer tarifler için de çerçeveler yapmış olacaksınız ancak henüz Electronics'i görmemiş olabilirsiniz. Bunların her ikisi de Assembler'da yapılmıştır ve her biri Lightyear Frontier'da çıkarılması gereken ham alüminyum gerektirir . Alüminyum Çerçeveler iki Alüminyuma, Elektronikler ise iki Alüminyum ve bir Bakır Tel'e mal olur. Bakır Tel, iki Bakırın alınıp Montajcıya konulmasıyla yapılır.


Talep Panosu Nasıl Kullanılır?


Artık bu çiftlik simülasyonunda radyo kulesini yaptığınıza göre , onunla etkileşime girebilir ve Ulf ile sohbet edebilirsiniz. Size para karşılığında alıp teslim etmeniz gereken görevlerin bir listesini verecek. Bu görevler oyun içi her gün değişiyor gibi görünüyor, bu nedenle sunulanlardan hoşlanmazsanız, yapacak yeni bir şeyler bulmak için her zaman uyuyabilirsiniz.1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page