top of page

Lethal Company Scopophobia Modu Nasıl İndirilir ve Kullanılır

Scopophobia, Lethal Company için en korkunç modlardan biridir. İşte oyuncuların bu konuda bilmesi gereken her şey.Lethal Company , tehlikeli canavarlar , tehlikeli tuzaklar ve dipsiz gölgelerle dolu korkunç bir hayatta kalma-korku video oyunudurHurda arayışı içinde terk edilmiş tesislerin ıssız koridorlarını keşfederken, yalnızca ayak seslerinin yankısı bile oyuncuları tedirgin ediyor. Sanki bu yeterince sinir bozucu değilmiş gibi,oyunu daha da korkutucu hale getirmek için çılgın modlar yarattılar .


Jaspercreations tarafından yaratılan Scopophobia modu, SCP - Containment Breach'ten The Shy Guy olarak da bilinen ikonik SCP 096'yı tanıtarak oyuna ekstra bir korku katmanı ekliyor . Bu kılavuz, oyuncuların Scopophobia modunu nasıl kuracaklarını öğrenmelerine ve Lethal Company'deki korku faktörünü nasıl artıracaklarını öğrenmelerine yardımcı olabilir .


Scopophobia Mod Nasıl KurulurJaspercreations'ın Scopophobia modunu doğrudan Thunderstore web sitesinden indirmek ücretsizdir. Oyuncular bunu manuel olarak kurabilir veya Thunderstore Mod Yöneticisini kullanabilir. Scopophobia modunun düzgün çalışması için aşağıdaki mod paketlerine ihtiyaç vardır:


BepinEx-BepInExPack

Evaisa-LethalLib


Oyuncular Scopophobia modunu gerekli mod paketleriyle birlikte indirdikten sonra, zip dosyalarını çıkarmaları ve bunları Lethal Company oyun dosyalarını içeren klasöre aktarmaları yeterlidir . Bunu kolayca yapmak için aşağıdaki talimatları izleyin:


  • Steam Kütüphanesini açın

  • Ölümcül Şirketi bulun ve sağ tıklayın

  • Özellikleri Seçin

  • Yüklü Dosyalar'a tıklayın ve Gözat'ı seçin

  • Daha sonra, çıkartılan zip dosyalarını yapıştırmanız yeterlidir


Oyuncular, adımları doğru bir şekilde takip ettikleri takdirde oyunu başlattıklarında ana menü ekranının sol alt köşesinde “ MOD ” yazısını görebileceklerdir .


Utangaç Adam Nasıl Eklenir?Oyuncular Scopophobia modunu yükledikten sonra Lethal Company'yi başlattıklarında Shy Guy'ın ana oyuna ekleneceğini görecekler. Scopophobia kelime anlamı olarak izlenme korkusu anlamına gelmektedir. Adından da anlaşılacağı gibi Utangaç Adam, birisi ona baktığında bundan kesinlikle nefret eder.


Birisi SCP-096'nın yüzüne her baktığında, SCP-096 ciddi bir duygusal sıkıntı aşamasına girer. Utangaç Adam, insanlık dışı uzun kollarıyla yüzünü kapatmaya ve çığlık atmaya ve ağlamaya başlayacak. Bu duygusal patlama bir ila iki dakika sürer ve sonrasında SCP-096 son derece öldürücü hale gelir.


Jester'a benzer şekilde SCP-096, ona bakmaya cesaret eden kişiyi kovalamaya başlar. Önüne ne çıkarsa çıksın, Utangaç Adam intikamını alana kadar durmayacak.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Komentarze


bottom of page