top of page

Lethal Company Sürüm 55 Güncelleme Yama Notlarını Açıkladı

Lethal Company, ufak bir gecikmeden sonra, oyuna ilk aracı ekleyen, merakla beklenen Sürüm 55 güncellemesini yayınladı. Lethal Company Sürüm 55, Company Cruiser kamyonunun yanı sıra iki yeni düşman daha ekliyor: Barber ve Kidnapper Fox ve çok sayıda hata düzeltmesi ve iyileştirme getiriyor.

Lethal Company , Ekim 2023'te piyasaya sürülmesinin ardından hızla Steam'deki en başarılı bağımsız oyunlardan biri haline geldi. Zeekerss tarafından geliştirilen ve yayınlanan Lethal Company , yazının yazıldığı sırada dijital mağazada hala ezici bir şekilde olumlu bir derecelendirmeye sahip. Lethal Company'nin çalışanları olarak oyuncular, bir kotayı karşılamak için farklı gezegenlerden hurda toplamakla görevlendirilir ve yollarını tıkayan tehlikelerden ve düşmanlardan kaçınmalıdır. Oyun, çevrimiçi kooperatif yoluyla dört oyuncuya kadar resmi desteğe sahip olsa da, modlar bu sayının artırılmasına izin vererek karışıma daha fazla kaos getirdi. Lethal Company, popülaritesinin bir sonucu olarak yakın zamanda Fortnite ile iş birliği yaparak Epic Games'in imza oyununa "The Employee" kıyafetini ekledi.


Lethal Company Sürüm 55'in yayınlanma tarihi 25 Haziran'dan ertelendi ve güncelleme iki haftalık bir gecikmenin ardından resmi olarak 7 Temmuz'da yayınlandı. Yama notlarına göre Lethal Company , oyunun ilk aracı olan Company Cruiser adlı hareketli bir kamyonu ekledi. Bu kamyon bir oyuncu tarafından sürülebilir ve diğer oyuncuları ve hurdaları Company Ship'e taşıyabilir ve oradan geri getirebilir. Ancak Company Cruiser ayrıca düşmanlar tarafından saldırıya uğrayabilir, tehlikelerden hasar alabilir ve potansiyel olarak patlayabilir ve gemideki herkesi öldürebilir. Lethal Company , Company Cruiser'a ek olarak oyuncuların kaçınması için yamaya iki yeni düşman varlığı da ekledi.


Lethal Company Sürüm 55 Yama Notları (7 Temmuz 2024)

  • Fındık kırıcıların ve mekanizmaların konumlarındaki bazı senkronizasyon sorunları düzeltildi

  • Silahla yaratıklara saldırırken tutarsız hasar sayıları veya tamamen ıskalama düzeltildi.

  • Diğer oyunculara silahlarla vurulduğunda oluşan tutarsız hasar sayıları düzeltildi. Ayrıca diğer oyunculara vurulduğunda hasar başlangıçta amaçlanan %10'dan %20'ye çıkarıldı, böylece her şey eskisi gibi kaldı.

  • Fabrikadaki sigorta kutusunun ve malikanedeki havalandırma çıkışının yanlış konumlandırılması düzeltildi

  • Ağırlık mantığı düzeltildi, böylece hızınızın artması mümkün olmayacak

  • İki oyuncunun aynı anda terminale girebildiği ve bunlardan birinin yumuşak bir şekilde kilitlendiği sorun düzeltildi.

Lethal Company Sürüm 55 ayrıca Fındıkkıran düşmanı ve mekalarıyla ilgili bazı desenkronizasyon sorunlarını da ele aldı. Silahlardaki tutarsız hasar sayıları ile ilgili sorunlar da giderildi, ayrıca bir oyuncunun işgal edilmiş bir terminale aynı anda başka bir oyuncuyla erişmeye çalışmasını engelleyen bir hata düzeltildi. ComicBook'un izniyle genişletilmiş yama notlarına göre , Jetpack'in fiyatı 700c'den 900c'ye çıktı ve Dine, Artifice, Rend ve Embrion haritalarında değişiklikler yapıldı.

Devam eden mod desteği ve her güncellemeyle geri dönmeye hevesli hayranlarla Lethal Company, Steam'in en iyi bağımsız oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Güncellemelerin daha hızlı bir tempoda çıkması beklenirken, Zeekerss'in gelecekteki yamalarla ne ekleyeceğini yalnızca zaman gösterecek.

1 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page