top of page

Lethal Company Kumar Modu Nasıl İndirilir ve Kullanılır

Lethal Company için Kumar Modu, birkaç dakikalığına ölümsüz olmanızı sağlar. Bu kılavuzdan modu nasıl indireceğinizi ve kullanacağınızı öğrenin.Lethal Company, oyuncuların The Company adlı kötü bir şirket için hurda toplama umuduyla çok uzak aylara seyahat etmeleri gereken tüyler ürpertici bir hayatta kalma-korku video oyunudurOyuncular yolculukları sırasında her türlü tehlikeli canavarla ve çevresel tehlikeyle karşılaşırlar.


Risk ve ölüm, oyuncular için gergin ve zorlu bir deneyime katkıda bulunan, oyunun temel mekaniğidir. Görevler sırasında kendilerini korumayı başaramazlarsa oyuncular eninde sonunda ölecek. Ancak oyuncular her zaman gemide yeniden doğacakları için oyun burada bitmiyor. Yine de çoğu oyuncu Lethal Company'de ölümden kaçmanın bir yolu olup olmadığını merak ediyor .


Kumar Modu Nasıl KurulurOyunun özel modlama topluluğu sayesinde Lethal Company için tonlarca harika mod var . İlginç avantajlarıyla öne çıkan modlardan biri Presti'nin Kumar modudur.

Lethal Company'nin Kumar modu, oyuncuların yalnızca birkaç dakikalığına ölümü aldatmasına olanak tanıyor. Bu mod yüklendiğinde oyuncular tam olarak 4 dakika 11 saniye boyunca ölümsüz oldukları “Tanrı Modu”nu etkinleştirebilirler .


Oyuncular Kumar modunu manuel olarak veya bir mod yöneticisiyle doğrudan Thunderstore web sitesinden indirebilirler . Bu modun etkili bir şekilde çalışması için aşağıdaki mod paketlerinin varlığına dayanır:


  • BepinEx-BepInExPack

  • no00ob-LCSoundTool

  • Rune580-LethalCompany_InputUtils

  • 2018-LC_API


Oyuncular Kumar modunu gerekli tüm mod paketleriyle birlikte yükledikten sonra, zip dosyalarını çıkarmaları ve bunları Lethal Company oyun dosyalarının depolandığı klasöre kopyalamaları gerekecektir . Bu klasörü bulmanın en kolay yolu Steam Kütüphanesinde Lethal Company'ye sağ tıklayıp Özellikler düğmesine tıklamaktır .


Buraya geldiğinizde Yüklü Dosyalar sekmesini bulun ve Gözat'a tıklayın . Bunu yapmak, oyuncuları doğrudan zip dosyalarını yapıştırmaları gereken klasöre götürür.

Tüm mod dosyalarını yapıştırdıktan sonra oyuncular, oynamak ve hayatlarıyla kumar oynamak için oyunu başlatabilirler. Kumar modu yüklendiğinde, oyuncular G tuşuna her bastıklarında %15 oranında "Idle Death Gamble"ı vurma şansına sahip olurlar .


Başarılı bir şekilde vururlarsa oyuncular bir Tanrı olacak ve yenilmez olacaklar. Tam tersine, başarısız olmaları halinde büyük miktarda hasar alacaklardır. Artı tarafı, oyuncuların başarısız oldukları veya ölümsüzlükleri sona erdiği anda her zaman yeniden deneyebilmeleridir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page