top of page

Lego Fortnite'ta Kamp Ateşi ve Üretim Tezgahı Nasıl İnşa Edilir

Kamp Ateşi ve Üretim Tezgahı, Lego Fortnite'ta ilerlemek için inşa etmeniz gereken ilk iki yapıdır. Bu hızlı kılavuzdan bunu nasıl yapacağınızı öğrenin.Oyunda ilerlemeye başlamak için 2 yapı inşa etmeniz gerekir: Kamp Ateşi ve Üretim Tezgahı. Bunlar tam anlamıyla dost canlısı bir NPC'nin isteği üzerine yapmanız gereken ilk şeylerdir. Daha sonra bunları Lego Fortnite'ta nasıl yapacağınızı öğreneceksiniz . Bu yapıların her ikisi de son derece kullanışlıdır, özellikle Üretim Tezgahı, çünkü onu neredeyse her şeyi yaratmak için kullanabilirsiniz.


ZLego Fortnite: Kamp Ateşi Nasıl YapılırKamp Ateşi inşa etmek karmaşık bir süreç değildir ancak oyunu yeni oynamaya başlayan yeni başlayanlar için kafa karıştırıcı olabilir çünkü dost canlısı bir NPC sizden bunu yapmanızı ister ancak size tam olarak hangi adımları atmanız gerektiğini söylemez. Aslında her şey çok kolay çünkü tek yapmanız gereken 3 adet Tahta bulmak. Bu süreç sizi uzun sürmeyecek çünkü dünyanın her yerindeki şubeleri neredeyse anında bulabilirsiniz, o yüzden onları toplayın. Bunu yaptıktan sonra aşağıdaki talimatları izleyin:

  • Kamp Ateşini yerleştirmek istediğiniz yeri bulun.

  • PC'de Q tuşuna, PS'de Circle düğmesine veya Xbox'ta B'ye basarak Oluşturma Menüsünü açın.

  • Mevcut yapıları görüntülemek ve Kamp Ateşi'ni bulmak için Yardımcı Programlar sekmesine gidin. Öğreticiyi takip ediyorsanız Yapı Menüsünü açtığınızda ekranda hemen görünecek tek tarif bu olacaktır.

  • Yapıyı bir yere yerleştirmeden önce yapının holografik projeksiyonunu görmek için Yapı Menüsündeki Kamp Ateşine tıklayın.

  • İstediğiniz noktayı seçin ve yerleştirmek için etkileşim düğmesine basın.


Bir kamp ateşi yaktığınızda tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kamp ateşi, geceleri güvenlik ağınız olabilecek harika bir ışık kaynağı olmasının yanı sıra, soğuğa karşı da harika bir korumadır. Donabileceğiniz soğuk yerlerdeyseniz ve elinizde Baharatlı Biber yoksa bu gerçekten kullanışlıdır . Yani ısındığınızda daha önemli bir şeye, Çalışma Tezgahına geçmenin zamanı geldi.


Lego Fortnite: Üretim Tezgahı Nasıl YapılırCrafting Bench, Campfire'dan farklı olarak çok daha kullanışlı bir şeydir çünkü size çeşitli başka yeni öğeler üretmeye erişim sağlar. Birinci seviyede bir Üretim Tezgahı oluşturmak için minimum sayıda kaynağa ihtiyacınız vardır:

Tahta x3

Granit x5

Daha sonra bir çalışma tezgahı oluşturmanız gerekecek. İşlem Kamp Ateşi ile aynıdır, bu nedenle oluşturulana kadar bekleyin ve kullanmaya başlayın.


Ortak Tezgah, Ortak Kazma veya Ortak Orman Baltası gibi bir dizi ilkel tarife erişmenizi sağlayacaktır. Çok daha nadir, değerli ve kullanışlı eşyalar üretebilmek için çalışma tezgahınızı yükseltmeniz gerekecek. Elbette bu, kaynak gerektirecek ve her yeni seviye için daha nadir ve bulunması daha zor olacak.


Çalışma Tezgahının nadirliğine bağlı olarak aynı türdeki eşyaları üretebilirsiniz. Örneğin, son seviyede bir Çalışma Tezgahınız varsa, Destansı Kazma , Destansı Orman Baltası ve diğerleri gibi eşyaları üretebilirsiniz .

Tezgahınızın seviyesini yükseltmek, oyunda daha fazla gelişme sağlamak için ana hedefiniz olacaktır, bu yüzden bunu ihmal etmeyin.

34 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page