top of page

LEGO Fortnite Fırlatma Rampaları Nasıl Yapılır?

Başlatma Pedi oyuncuların hızlı seyahat etmesine ve yükseğe uçmasına olanak tanır. İşte onu nasıl elde edeceğiniz ve üreteceğiniz.LEGO Fortnite hayranları yeni içerikleri heyecanla bekliyor ve 28.10 güncellemesinin ardından Epic, oyuna bazı yeni öğeler ekledi. Bunlar arasında Tomatohead ve Brushanger gibi yeni köylülerdençeşitli boyutlarda daha fazla bina parçasına kadar çeşitlilik var. Buna oyuncuların çok hızlı bir şekilde seyahat etmelerini sağlayan yeni bir oyuncak olan Launch Pad de dahildir.


Launch Pad, oyuncuların tepelerin ve dağların tepeleri gibi yüksek yerlere ulaşmak için kullanması gereken uzun merdivenlerin yerini alacak şekilde tasarlandı. Diğer tüm LEGO Fortnite araçları gibi, oyuncular da belirli kaynakları kullanarak Fırlatma Panelini oluşturmalıdır. İşte bunu nasıl oluşturacağınıza dair adım adım bir kılavuz.


LEGO Fortnite'ta Fırlatma Rampaları Nasıl Hazırlanır?LEGO Fortnite'ta Fırlatma Rampaları oluşturmak için köyünüzü Seviye 7'ye yükseltmeniz gerekir. Farklı biyomları keşfetmek , kaynakları toplamak ve vahşi yaratıkları yenmek, köyünüzü yükseltmenin kolay yollarıdır. Süreci hızlandırmak için köylüleri işe alın ve onlara odun toplamak gibi basit görevler verin.

Köyünüzü Seviye 7'ye yükselttiğinizde, Başlatma Pedi tarifinin kilidini açmak için belirli kaynakları toplamalısınız. İhtiyacınız olan kaynaklar şunları içerir:


1 İpek Elyaf

4 Bakır Çubuk

8 Flexwood


Çoğunun diğer ek kaynaklar toplanarak işlenmesi gerektiğinden, bu kaynakların tamamını elde etmek biraz zaman alabilir. Bunları almak için yardıma ihtiyacınız varsa, burada Bakır Çubukların nasıl alınacağı , Flexwood'un nasıl alınacağı ve İpek Elyafın nasıl alınacağı hakkında ayrıntılı kılavuzlar bulunmaktadır . Gerekli tüm öğeleri aldıktan sonra kontrol cihazınızdaki inşa düğmesine basın ve Oyuncaklar bölümüne gidin. Launch Pad tarifini bulana kadar kaydırın ve Launch Pad'inizi yapmak için zanaat seçin.


Başlatma Paneli Nasıl Kullanılır?


Başlatma Panelini kullanmak için yerde herhangi bir yere yerleştirin ve üzerine atlayın. Bu sizi, hızlı seyahat etmek için planörünüzü konuşlandırabileceğiniz havaya fırlatacaktır. Planörünüz yoksa yine de Fırlatma Pad'ini kullanarak yüksekten fırlatabilir ve düşmeden hasar almadan bir miktar mesafe kat edebilirsiniz.


Epic, ekstra eğlence için, üzerine atlamadan önce Başlatma Pad'ini dinamik bir temele yerleştirmenizi öneriyor. Bu sizi daha fazla havaya fırlatarak daha fazla mesafe kat edebilmenizi sağlar. Launch Pad, geleneksel olarak oluşturulması zaman alan merdivenlerin yapımına mükemmel bir alternatiftir.

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page