top of page

LEGO Fortnite Büyük Yeni Güncelleme Alıyor

LEGO Fortnite'ın bir sonraki büyük güncellemesi, yeni LEGO Kit paketleri ve Minifigure Görünümlerinin yanı sıra bir dizi hata düzeltmesi ve yaşam kalitesi iyileştirmesi ekliyor.  • LEGO Fortnite güncellemesi, dünya dekorasyonu için Beachside Bulvarı ve Durrr Burger dahil yeni Kit paketleri ekler.

  • Oyuncular, gelecek Sürüm 29.00 yamasında yeni Minifigure görünümleri ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri bekleyebilirler.

  • LEGO Fortnite büyümeye devam ederken Epic'in Disney'in Herkül'ü ile olan söylentili işbirliği yeni Fortnite sezonunda görülebilir.


LEGO Fortnite , Epic'in açık dünya inşa sanal alanına yeni inşaat seti paketleri ve diğer yaşam kalitesi iyileştirmelerini ekleyen büyük bir güncelleme yayınlıyor. Geçtiğimiz Aralık ayında Fortnite'a LEGO Fortnite , Roket Yarışı veFortnite Festivali dahil olmak üzere birçok yeni alternatif mod eklendi. Adından da anlaşılacağı gibi LEGO Fortnite , Epic'in zaten renkli olan karakterlerini LEGO Minifigures'a dönüştürüyor ve temel oyunun çılgın battle royale oynanışını Minecraft'tan ilham alan daha rahat bir işçilik ve hayatta kalma formülüyle değiştiriyor .


LEGO Fortnite şu ana kadar çok büyük bir başarı elde etti ve ilk birkaç gününde temel Fortnite'tan daha yüksek oyuncu sayısına ulaştı . Son birkaç aydır Epic, popüler Star Wars karakterleri ve Spider-Man'in Fortnite'a özel Minifigure formundaki Spider-Man Zero kostümü gibi yeni içeriklerle LEGO Fortnite'ı geliştiriyor . Hayranlar, Ocak ayında yapılan bir ankette gelecekteki LEGO Fortnite içeriği için önerilerde bulunabildi ve son sızıntılar, yeni düşman türlerine ve Fortnite'ın popüler Ada Kodlarının uygulanmasına dair ipuçları verdi .


Epic yakında bir dizi yeni LEGO Minifigure görünümü ve çeşitli hatalara ve aksaklıklara düzeltmeler ekleyen LEGO Fortnite Sürüm 29.00'ı yayınlayacak . Ancak en büyük ekleme, 9 Mart'ta LEGO Fortnite'ın , oyuncuların dünyalarını yeni binalar ve diğer öğelerle dekore etmelerine olanak tanıyacak yeni Kit paketlerini Öğe Mağazasına eklemesiyle gelecek . Bu tekliflerden ilk ikisi Beachside Boulevard Bundle ve Durrr Burger Bundle olacak ve Lion Knights' Castle Bundle adlı üçüncüsü 16 Mart'ta eklenecek. Bu paketlerin fiyatları 1.900 V-Bucks ile 2.500 V-Bucks arasında değişecek. V-Bucks, kabaca 15 ile 20 dolar arasında bir değere çevrildi.LEGO Fortnite, Epic'in sürekli büyüyen çevrimiçi evreninin yeni içerik alan tek kolu değil, çünkü temel Fortnite aynı zamanda antik Yunan mitolojisinden ilham alan yeni bir sezonu da ekliyor . Söylentiler, bunun Disney'in Hercules veya Hercules: 90'ların Efsanevi Yolculuk serisiyle bir Fortnite geçişine yol açacağını öne sürüyor . Bu arada popüler Son Hava Bükücü serisinden Korra, Nisan ayında Fortnite'a geliyor .LEGO Fortnite hayranları , yakında çıkacak olan LEGO Kit paketleriyle kendi mükemmel plastik dünyalarını inşa etmek için daha da fazla seçeneğe sahip olacak; ilk ikisi bu hafta içinde gelecek ve üçüncüsü daha sonra tanıtılacak. LEGO Fortnite Sürüm 29.00 güncelleme yaması ayrıca halihazırda popüler olan Fortnite karakterlerini temel alan daha fazla Minifigure görünümü ve Epic'in en son çevrimiçi çok oyunculu başarı öyküsü için birkaç yaşam kalitesi güncellemesi içeriyor.


LEGO Fortnite Sürüm 29.00 Yama Notları


Yeni LEGO Fortnite Kıyafetleri

Plaj Bombacısı

Brite Temsilcisi

Tükenmişlik

Chomp Sr.

Merhaba

Marshmello

Uzman

Örümcek Şövalye

Zehirli Asker

Tepe noktası

Yeni LEGO Fortnite Kitleri

Sahil Bulvarı Paketi (1.900 V-Bucks) - 9 Mart

7 Yapılı LEGO Seti

44 Dekor öğesi içeren LEGO Seti

Durrr Burger Paketi (2.000 V-Bucks) - 9 Mart

3 Yapılı LEGO Seti

41 Dekor öğesi içeren LEGO Seti

Aslan Şövalyelerinin Kale Paketi (2.500 V-Bucks) - 16 Mart

10 Yapılı LEGO Seti

64 Dekor öğesi içeren LEGO Seti

Yapılar, Yapı Parçaları ve Dekor öğeleri, satın alma sonrasında LEGO Fortnite Yapı Menünüzde mevcuttur ve Hayatta Kalma dünyalarında inşa edilmek için kaynak gerektirir. Bu içerik şuraya yerleştirilebilir:

Dünyalarınız

Haftada en fazla sekiz arkadaşınızın dünyası2 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page