top of page

Last Epoch: Necromancerlar İçin En İyi Silahlar

Necromancer Ustalığı, ölümsüz minyonları çağırma ve onlardan yararlanma konusunda uzmanlaşmıştır; işte bir Necromancer Silahında aranacak şeyler.Last Epoch'taki Acolyte sınıfı, çeşitli karanlık ve yasak büyülerde uzmanlaşmıştır. Bu sınıfı kullanan oyuncular, Zamanın Sonuna ulaştıktan sonra üç Ustalık arasından seçim yapabilirler. Bu Ustalıklar şunlardır: Necromancer (Minyonları Çağırma ve Sömürme Konusunda Uzman), Lich (Kendisini güçlendirmek için yaşamı ve özü tüketme konusunda uzmanlaşmış) ve Warlock (Düşmanlarını sakatlamak için zamanla lanet ve hasar verme konusunda uzman).


Last Epoch'ta Necromancer Ustalığını seçen oyuncular, güçlü minyonlara ve onları güçlendirmenin ve kullanmanın çeşitli yollarına erişim kazanır. Çeşitli İskelet Savaşçıları, Büyücüler ve Kemik Golemlerin yanı sıra birkaç hayalet müttefikle Necromancer, düşmanlarının üzerine bir ölümsüz akını salabilir. Ayrıca hizmetkarlarını ani hasar için patlatabilir veya savaşın ortasında onları zorla devasa bir iğrençliğe dönüştürebilirler. İyi bir silah seçmek Necromancer Yapısını daha da etkili hale getirebilir; bu yüzden burada hangi türleri arayacağınız ve hangi istatistiklere öncelik vereceğiniz hakkında bir döküm hazırladık.


Necromancer Silahları: Minion HasarıBir Necromancer için silah seçerken minyon hasarını artıracak teçhizatı almak önemlidir. Summon Skeleton, Wraith'ler ve Bone Golem tarafından oluşturulan İskeletler, varsayılan olarak Fiziksel Hasar konusunda uzmanlaşmıştır. Assemble Abomination'ın yarattığı Abomination da öyle. Bu arada Skeletal Mage'ler ve Dread Shade varsayılan olarak Nekrotik Hasar'a odaklanır. Kilidi açılan beceri düğümlerine bağlı olarak Minyonlar ek bir hasar türü kazanabilir veya orijinal hasar türlerinin yerini alabilir.


Oyuncular bir Necromancer için silah seçerken ana minyon hasar türlerine yönelik takviyeleri aramalıdır. Nelere bakılacağına dair bir örnek olarak minyonların ve onlarla ilgili hasar artırıcı eklerin bir listesini burada bulabilirsiniz (hasar türlerinin bir beceri düğümü tarafından değiştirilmediğini varsayarsak):


Minion Türü

ekler

İskeleti Çağır: Savaşçılar, Düzenbazlar ve Okçular

Komutanın (Minyon Hasarı), Otoritenin (Minyon Yakın Dövüş ve Yay Hasarı), Lejyonların (Fiziksel ve Minyon Fiziksel Delme), Siz ve Minyonlarınız için Arttırılmış Kritik Saldırı, İskeletler ve İskelet Büyücüleri için Kritik Vuruş Şansı, Sağlık Olarak Sülüklenen Paylaşılan Fiziksel Hasar .

İskelet Büyücüsü Çağır

Komutanın (Minyon Hasarı), Revenant'ın (Nekrotik Delme ve Minion Nekrotik Delme), Vahşetin (Minyon Yakın Dövüşü ve Büyü Hasarı), Of the Coven'ın (Minyon Büyüsü ve Yay Hasarı) Paylaşılan Arttırılmış Nekrotik Hasar, Siz ve Sizin için Arttırılmış Kritik Saldırı Minyonlar, İskeletler ve İskelet Büyücüleri için Kritik Vuruş Şansı, İskelet Büyücüsü başına Artan Büyü Hasarı.

Kemik Golemini Çağır

Komutanın (Minyon Hasarı), Vahşetin (Minyon Yakın Dövüş ve Büyü Hasarı), Lejyonların (Fiziksel ve Minyon Fiziksel Delme), Siz ve Minyonlarınız için Arttırılmış Kritik Saldırı, Sağlık Olarak Sülüklenen Paylaşılan Fiziksel Hasar.

Wraith'i Çağır

Komutanın (Minyon Hasarı), Gaddarlık (Minyon Yakın Dövüşü ve Büyü Hasarı), Otorite (Minyon Yakın Dövüşü ve Yay Hasarı), Lejyonların (Fiziksel ve Minyon Fiziksel Delme), Siz ve Minyonlarınız için Arttırılmış Kritik Saldırı, Paylaşılan Fiziksel Hasar Sağlık.

Uçucu Zombi Çağır

Komutanın (Minyon Hasarı), Vahşiliğin (Minyon Yakın Dövüşü ve Büyü Hasarı), Coven'ın (Minyon Büyüsü ve Yay Hasarı), Sizin ve Minyonlarınız için Arttırılmış Kritik Saldırı, Paylaşılan Arttırılmış Ateş Hasarı, Sağlık Olarak Sülüklenen Paylaşılan Fiziksel Hasar.

Dehşet Gölge

Komutanın (Minyon Hasarı), Revenant'ın (Nekrotik Delme ve Minion Nekrotik Delme), Vahşetin (Minyon Yakın Dövüşü ve Büyü Hasarı), Of the Coven'ın (Minyon Büyüsü ve Yay Hasarı), Paylaşılan Arttırılmış Nekrotik Hasar, Sizin için Artırılmış Kritik Saldırı ve Minyonlarınız.

Abomination'ı bir araya getirin

Komutanın (Minyon Hasarı), Otoritenin (Minyon Yakın Dövüş ve Yay Hasarı), Lejyonların (Fiziksel ve Minyon Fiziksel Delme), Siz ve Minyonlarınız için Arttırılmış Kritik Saldırı, Sağlık Olarak Sülüklenen Paylaşılan Fiziksel Hasar.

Yukarıdaki tablodan da görebileceğiniz gibi, Necromancer'ın kölelerinin çoğunluğu varsayılan olarak fiziksel hasar veriyor. Doğru beceri düğümleriyle çoğu, repertuarlarına ateş veya nekrotik hasar ekleyebilir. Ayrıca kanama ve zehir etkilerine erişim sağlayan düğümlere sahip olma eğilimindedirler.


Necromancer Silah TürleriNecromancer için silah seçerken iki silah türü öne çıkıyor: Asalar ve Asalar. Asalar, Büyülerin Mana Maliyetini azaltır ve Büyü Hasarı sağlar; bu da onları Rip Blood ve Wandering Spirits gibi becerilerle birlikte kullanım için mükemmel kılar. Scepter'lar yakın dövüş ve büyü hasarının bir karışımını sunar ve bu, Hasat gibi becerileri kullanırken faydalı olabilir. "Skeletal Sceptre" adı verilen Scepter'ın belirli bir alt türü, gizli bir Minyon Hasarı artışına sahiptir. Bu, Skeletal Sceptres'ı neredeyse tüm Necromancer yapıları için mükemmel bir seçim haline getiriyor.


Oyuncular ayrıca minyonların büyü hasarını, yay hasarını, yay saldırı hızını, kullanım hızını ve onları daha uzun süre hayatta tutmak için sağlık sülüğü etkisini artıran Benzersiz Asa "Mezarın Erişimi"ni de kullanabilirler. Hazırlıksız olarak oyuncular tercih ettikleri hasar türünü ve/veya minyonlarının hasarını artıran bir Katalizör bulmalıdır.


3 görüntüleme0 yorum

Comments


bottom of page