top of page

Last Epoch Mimarın Tapınağı Nasıl Bulunur?

Last Epoch'de Mimarın Tapınağı'nı bulmakta zorluk yaşadıysanız buraya ulaşmak için bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.Last Epoch'in hikayesi sırasında Mimarın Tapınağı'nı bulmak uzun sürmese de , hikaye sonrası için zor olabilir . Sonunda oyun sizi Mimar Liath'ı öldürme arayışının bir parçası olarak oraya götürecek, ancak daha sonra saatlerce varlığını unutarak oradan ayrılacaksınız. Ve Sanctum of the Architect'in hızlı bir seyahat noktası olmadığı için burayı haritada bulup ulaşmanız çok daha zor olacaktır.


Elbette oyuncular Mimarın Tapınağı'nı unutup burayı ziyaret etmeyebilirler ancak bazı Kehanetler geri gelmenizi sağlayacaktır. Neyse ki doğru yolu bulmak göründüğünden çok daha kolaydır.


Mimar Konumunun Kutsal AlanıSon Dönem'de Mimarın Tapınağı'nı bulmak için oyun dünyasının en batı kısmına seyahat edin ve İlahi Çağ'da Fırtına Adası'na ulaşın . Daha önce de söylediğimiz gibi ilgilendiğiniz yerin hızlı ulaşım noktası yok. Başlangıç ​​noktası olarak aynı zamanda en yakın ışınlanma noktası olan Lagon Tapınağını alarak biraz yürümeniz gerekecek. Bu konumun yüzey seviyesini geçip Tapınak Derinliklerine indikten sonra, imrenilen Mimar Tapınağı'na ulaşana kadar ilerleyin.


Bu yere ulaşmanın en zor iş olmadığını belirtmekte fayda var. Mimar Tapınağı, birçok düşman yaratığa ev sahipliği yapan 53. seviye bir konumdur. İyi haber şu ki yerel düşmanlar ağırlıklı olarak Yıldırım saldırılarını kullanıyor. Yani bu tür hasarlara karşı iyi bir savunma sağlamak buranın tehlikesini ortadan kaldıracaktır. Yıldırımdan korunma eksikliği durumunda Sağlık Sülüğünün varlığı bir avantaj veya alternatif olacaktır.


Elbette, düşmanların yüksek konsantrasyonu bazı sorunlara neden olabilir, ancak bu aynı zamanda Mimarın Tapınağını ziyaret ederek Kehanetleri hızlı bir şekilde tamamlayabileceğiniz anlamına da gelir. Uygun düşmanları bulmak genellikle uzun zaman alır, ancak burada bu tür sorunlarla karşılaşmazsınız.


Bu yerden ayrılmak için T tuşuna basıp portalı kullanarak şehre dönmenizi öneririz. Aksi takdirde uzun koridorlardan geçerek düşmanları tekrar yok etmeniz gerekecek ve bu çok daha uzun sürecektir. Ancak ayrılmadan önce hiçbir şeyi kaçırmadığınızdan emin olmak için görevleri kontrol edin.


0 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page