top of page

Last Epoch Güçlendirilmiş Monolitlerin Kilidini Açma

Last Epoch hikayesini bitirdiyseniz ancak daha fazlasını oynamak istiyorsanız Güçlendirilmiş Monolith'lerin kilidini nasıl açacağınız aşağıda açıklanmıştır. Bu kılavuzdaki tüm talimatları bulun.Last Epoch hikayesini tamamlayan birçok oyuncu Monoliths of Fate'e dalıyor. Ancak bazıları bu aktivitenin Güçlendirilmiş versiyonunu öğrenmeden oyunu bırakıyor. Sezgisel olmayan ilerleme süreci ve hikaye sonrası oyunda NPC'lerden gelen yönlendirmelerin olmayışı işleri çok daha zorlaştırıyor, ancak sonuç çabaya değer. Sonunda, Güçlendirilmiş Monolitler size Son Dönem'deki en iyi ödülleri alma konusunda en yüksek şansı verir .


Klasik Monoliths of Fate'e benzer şekilde, Güçlendirilmiş versiyonları oyuncuyu belirli bir öğe türüyle ödüllendirir, ancak durmadan artan yolsuzluk, seviyeniz ve beceriniz ne olursa olsun zorlu bir mücadele ve daha iyi ödüller sağlar. Başlamak için birkaç seviye 90 mücadelesini tamamlamanız gerekir.


Son Dönemde Güçlendirilmiş Monolitlere Nasıl Ulaşılır?Last Epoch'ta Güçlendirilmiş Monolith'lerin kilidini açmak için oyuncuların aşağıdaki Monoliths of Fate'in Normal versiyonlarını tamamlamaları gerekir: Spirits of Fire, The Last Ruin ve The Age of Winter. Bu monolitler 90. seviyedeki zorluklardır, dolayısıyla bunları tamamlamak için daha iyi donanıma ve iyi bir yapıya ihtiyacınız olacak. Ayrıca bu zorluklara çok hızlı bir şekilde ulaşamayacaksınız. The End of Time'da ana adaya ulaştığınızda, ihtiyacınız olanlara ulaşana kadar monolitler boyunca yavaşça ilerleyin.


Üç seviye 90 Monolith of Fate'i de tamamladıktan sonra, aralarındaki küçük adaya gidin ve merkezdeki sandıkla etkileşime geçin. Bu adımları tamamlayarak Güçlendirilmiş Monolitlerin kilidini kalıcı olarak açacaksınız ve zorlukları seçerken bu zorluk seçeneğini seçebileceksiniz. Bu oldukça uygundur, çünkü Kehanetler için düşmanları toplamak üzere her zaman daha düşük bir zorluk seviyesine dönebilirsiniz.


Monolit versiyonlar arasındaki farklara gelince, bahsetmeye değer ilk şey Yolsuzluk göstergesidir. Düzenli testlerde bozulma düzeyi 0 ila 50 arasında değişiyorsa, Güçlendirilmiş versiyondaki aynı gösterge 100'den başlar ve süresiz olarak artabilir. Bu özellik, eğitiminiz veya ekipmanınız ne olursa olsun, bu zorlukların üst düzey bir konuma yeni gelen birinin hissettiği heyecanın aynısını size vermesini sağlar.


Hayatta kalmanız zor olacak ama ödül buna değecek. Normal Monolitlerde olduğu gibi, her Güçlendirilmiş Monolitte belirli bir öğe türü garanti edilir . Muazzam zorluk seviyesi, yalnızca bu modda mevcut olan en nadir ganimetleri ve benzersiz eşyaları alma şansınızı artırır. Yani hikaye sonrası hikayeye ulaştığınızda ve Monoliths of Fate'i çok sıkıcı bulduğunuzda nereye gideceğinizi bilirsiniz.


İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page