top of page

Last Epoch: Druidler İçin En İyi Silahlar

Last Epoch'taki Druid ustalığı, fiziksel ve büyü yapma yeteneklerini çeşitli şekillerde geliştirmek için şekil değiştirmeyi kullanıyor.Primalistlere Last Epoch'un 2. Bölümünün sonunda sunulan Druid Ustalığı, şekil değiştirmeye ve yeni formlarının mevcut güçlerini kendi avantajlarına kullanmaya odaklanan bir Ustalıktır. İlk dönüşümleri Werebear, hasar azaltma yeteneklerinin yanı sıra güçlü yakın dövüş yeteneklerine de sahiptir. Daha sonra büyü hasarlarını ve büyü yapma yeteneklerini artıran bir Spriggan formuna ve yakın dövüşte ve çağrılan müttefiklerde uzmanlaşmış bir Swarmblade formuna erişim kazanırlar.


Druid Ustalığı oldukça çok yönlü olduğundan, Last Epoch'ta silah(lar)ınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birçok unsur vardır . Örneğin, Swarmblade formu için iyi çalışan silahlar ve fiziksel hasarının Spriggan formu için uygun olması pek olası değildir. Bu kılavuz, bir Druid oynarken bir silahta aranacak şeyleri ayrıntılı olarak açıklayacak ve mümkün olan yerlerde bazı örnekler sunacaktır.


Werebear Silahları ve Önemli İstatistiklerWerebear formuna odaklanan bir Druid için silah ararken oyuncular, Yakın Dövüş Fiziksel Hasarı, Geliştirilmiş Fiziksel Hasar, Yakın Dövüş Hasarı ve Güç sağlayan silahlara öncelik vermelidir. Werebear formunun tüm saldırıları, yakın dövüş saldırılarına dayanır ve Artan Güçten faydalanır ve Werebear yetenek ağacından isabet/sersemletme takviyeleri üzerine yeterli Öfke oluşumu yakalayarak Werebear formunu süresiz olarak korumak mümkündür. Yüksek Kritik Şans ve Kritik Hasar için inşa etmek de burada çok etkili olabilir.


Werebear odaklı Druidler ayrıca Werebear Beceri Ağacındaki "Fırtına Getiren" ve "Acımasız Gök Gürültüsü" düğümleri ve Swipe beceri ağacındaki "Fırtına Pençesi" düğümü (Storm'a bağlı düğümlerle birlikte) aracılığıyla Yıldırım Hasarından büyük ölçüde yararlanabilirler. Pençe.) Yıldırım yapısını kullanırken oyuncular, Yıldırım Hasarı, Yakın Dövüş Yıldırım Hasarı, Büyü Hasarı (Bilge Pençeler düğümü kullanılıyorsa) ve Uyumlama için bonuslar sağlayan silahlara dikkat etmelidir.


Werebear Druidler, geliştirilmiş saldırı hızı nedeniyle genellikle Çift Elli Silahlar yerine ikili silah kullanmayı tercih ederler. Tek Elle Kullanılan Silahlardan Fiziksel Hasar yapıları, Baltalardan (Raider Baltaları burada harika bir seçimdir) ve Kılıçlardan çok şey elde edebilir. Yıldırım Hasarı yapıları, Fiziksel Hasar ve Büyü Hasarının bir karışımı için Scepter'ları dikkate almalıdır. Odaklanmak için İki Elli Silah arayan oyuncular, daha iyi Kritik Hasar için Mızrakları düşünmelidir.


Spriggan Silahları ve Önemli İstatistiklerDruid formlarının büyüye en yatkın olanı olan Spriggan, Büyü Hasarı silahlarından yararlanır. En yüksek temel Büyü Hasarı miktarına sahip olduğundan asa kullanmak burada genellikle en iyi seçimdir . Uyumlama ve Büyü Hasarı içeren bir Spriggan yapı ölçeğinde tipik olarak kullanılan tüm beceriler, bu nedenle bu istatistiklere öncelik verilmelidir. Spriggan'ın saldırı becerisi olan "Spirit Thorns"dan en iyi şekilde yararlanmak için oyuncular aynı zamanda bu saldırının muazzam bir hızla ateşlenmesine olanak tanıyan kullanım hızı güçlendirmelerini de aramalıdır.


Spirit Thorns'u Ancestral Call, Spiritwhisperer ve Valetide ile İyileştirerek, öfkeyi yeniden kazanırken muazzam hasar vermek mümkün hale gelir. Valetide'den gelen Entangling Thorns ekstra hasar verecek ve daha da fazla öfke yaratarak hasarın birikmesine yardımcı olacak. Bu arada Spriggan formunun diğer becerileri iyileştirme, ek hasar ve hatta bir miktar savunma işlevi sağlar. Bu, Kullanım Hızı takviyeleriyle iyi bir şekilde eşleşerek Spriggan'ın sürekli bir Ruh Dikenleri yaylım ateşi açmasına olanak tanır.


Swarmblade Silahları ve Önemli İstatistiklerSwarmblade formu, Locust Hives'ı çağırma yeteneğine sahip bir Fiziksel Yakın Dövüş formudur. Varsayılan olarak Locust'un hasarı karakterin hasarına göre ölçeklenir, bu da Yakın Dövüş Fiziksel Hasarı ve Gücünü özellikle değerli kılar, ancak minyon kullanan oyuncular bunun yerine Minyon hasarını azaltmalarını sağlayan bir beceri düğümü alabilirler. Genel olarak konuşursak Swarmblade, Yakın Dövüş Fiziksel Hasarı, Geliştirilmiş Fiziksel Hasar, Yakın Dövüş Hasarı, Güç ve Uyum sağlayan silahlardan yararlanır.


Werebear'a çok benzer şekilde Swarmblade , gelişmiş saldırı hızı için çift yönlü baltalardan veya kılıçlardan yararlanır. Alternatif olarak Spears, Swarmblade yapılarında mükemmel performans gösterebilir, özellikle de Serpent Strike beceri ağacındaki tüm düğümleri Swarmblade Slash'a uygulayan düğümün kilidini açarsanız.


Hibrit Yapılı SilahlarBirden fazla form kullanmayı ümit eden derlemeler, benzer istatistikleri kullanan iki form seçmelidir çünkü bu, uygun donanımın bulunmasını kolaylaştırır. Werebear formu Spriggan veya Swarmblade ile iyi çalışabilir; Spriggan/Werebear, Bilge Pençelerden ve Büyü Hasarını, Kullanım Sürelerini, Gücü ve Uyumlamayı iyileştiren ekipmandan yararlanır. Bu arada, Swarmblade/Werebear karışımı Kritik Şans, Kritik Hasar, Yakın Dövüş Fiziksel Hasarı, Geliştirilmiş Fiziksel Hasar, Yakın Dövüş Hasarı ve Güçten yararlanır.


Spriggan/Swarmblade için inşa etmek daha zorludur ancak Swarmblade'deki "Frost Bites" düğümünü Spriggan'daki "Kışın Dalları" düğümüyle birleştirerek tamamen mümkündür. Bu, her ikisinin de Soğuk Hasarı takviyelerinden faydalanmasına olanak tanır. Ek olarak oyuncular, Yakın Dövüş ve Büyü Hasarının bir karışımını elde etmek için asaları kullanabilir, bu da bu yapıyı çok daha kolay yönetilebilir hale getirir. Yakın Dövüş Hasarı, Büyü Hasarı, Soğuk Hasarı, Güç ve Uyumlamayı arayın. Kritik Hız ve Kritik Hasar için Bina oluşturmak da burada çok etkili olabilir, ancak Spriggan'ın Ruh Dikenlerinden en iyi şekilde yararlanmak için Kullanma Süresinin azaltılmasına yatırım yapmak önemlidir.


last epoch haberleri, last epoch en iyi silahlar, last epoch druid ile nasıl oynanır, last epoch rehber, last epoch türkçe yama indir


3 görüntüleme0 yorum

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page